RIVERSIDE Θεσσαλονικη 7 / 3 / 2020 - Αθηνα 8 / 3 / 2020

τουλάχιστον θα έχει πλάκα στον οασθ, θα βήχω σα χαζός και θα φοράω καμια αντίχριστη μπλούζα για να με κοιτάνε περίεργα

4 Likes

Γιατί μέχρι τώρα σε έβλεπαν με την Sacral Rage και έλεγαν “ω, το μέλλον της ελληνικής σκηνής, να σηκωθώ να κάτσετε” :sweat_smile:

8 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

2 Likes

Εγώ έχω κλείσει να ανέβω Θεσσαλονίκη, θα ξενερώσω διπλά αν ακυρωθεί το live εκεί :stuck_out_tongue:.

2 Likes

Αν ακυρωθεί θα κατεβούμε εμείς να σας κολλήσουμε και να δούμε και το λαιβ

3 Likes

Δεν ξέρω πως πάει η προπώληση εδώ αλλά ανέβασαν φώτο στο Facebook από Μαδρίτη και Βαρκελώνη. Και στις 2 μαζί ένα γκαγκαριν δεν γεμιζανε

Εγω θα παω αλλα θα παρω την επομενη εβδομάδα. Περιμενω μην γινει καμοα παπαρια

“Τα λάιβ θα γίνουν κανονικότατα”, μήνυμα από την made of stone

3 Likes

Ετοιμος και εγω για το Σάββατο

ωραιο το κειμενο!

μια διορθωση ομως! εχουν βγαλει 2 EP (voices & memories) και οχι 1 (εκτος αν θεωρησουμε ως 3ο και το Panic Room)

1 Like

Πρόγραμμα έχουν ανακοινώσει ;;;

Λογικά αύριο θα ξέρουμε το πρόγραμμα.

Ακυρωση για Θεσσαλονικη… …δεν επαιξε, οποτε ειμαι στο αεροπλανο :stuck_out_tongue:. Ειμαι και θωρακισμενος απο κορονοϊο, γιατι πεταω με Κυριακο Βελοπουλο γατακια.

Λογικα η περιοδεια γινεται με tour bus, οποτε αρα φανταζομαι ηχος/φωτα θα ειναι δικα τους. Οποτε, no brainer το να παει καποιος.

8 Likes

Πς, καλά να περάσεις!! ^-^ No brainer είναι, κάπως και no moneyer (?!) :") , αν υπάρχει κάποιος που χαρίζει πρόσκληση παιδιά, εδώ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

2 Likes

για 1 δευτερολεπτο με επιασε πανικος…

2 Likes

Μολις ξεκιναει το σαπορτ και ειμαστε 50 ατομα…

2 Likes

Θεσσαλονικη ροκομανα

2 Likes

Για πείτε εντυπώσεις…

1 Like

Λίγος κόσμος, η μπαντα υπέροχη. Δύο ώρες σετ. Τσιμπησαμε και μπλουζάκι. Μην το χάσετε εκεί κάτω.

3 Likes

γυρω στα 100-150 ατομα οπως τα υπολογισα.Απιστευτα καθαρος ηχος!τρομερη ενεργεια!
οποιος αυριο το σκεφτεται να σταματησει να το κανει!μην το χασετε!

4 Likes