Roadburn 2010 - 15-17 Apr. Tilburg, Holland

ναι σιγουρα! αν και στο δεφτερο ασηζητητι γκαρσια

Δεν ξέρω αν έχουν ακόμα μείνει, αλλά σύμφωνα με αυτό http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=65239608&blogId=530826179 υπάρχουν κάποια απούλητα εισητήρια… Όσοι πιστοί προσέλθετε!

οι άλλοι κάθονται και ψειρίζουν το ροκγουέηβ (λωλ) αλλά εδώ έχουμε άλλα άγχη:

Kylesa vs Russian Circles

Thorr’s Hammer vs Church of Misery

Άντε πες ότι τους 2 απ’τους 4 πάμε και τους βλέπουμε αθήνα και κλάιν κι έτσι.
Εκεί στο κοκομπλόκο του Σαββάτου με Shrinebuilder/Gates of Slumber/Garcia/YOB/Yakuza σχεδόν ταυτόχρονα θα θυμηθούμε τον Καρλ Λιούις και τρεχάτε ποδαράκια μου!!!

και garcia μπορείς να δεις στην Αθήνα ή καλύτερα κοντά στην Αθήνα :stuck_out_tongue:

μπαχαχαχ. Ναι, και russian circles ΚΑΤΩ απ’την Αθήνα, οπότε προς τι το άγχος? :stuck_out_tongue:

μπόνους αφισόνι:

(με βλέπω να το τσιμπάω σε μπλουζί)

Ρε δεν το πιστεύω!

Εντάξει Yob έχουμε κι άλλη μέρα. Πέμπτη στο 013 αν θυμάμαι καλά? Αλλά και με 4 πάλι πούλο παίρνουμε και τρέχουμε.

Επειδή Kylesa δε γίνεται να τους δω όπως θέλω ποτέ, μάλλον θα πάω σφεντόνα αν μπορέσω.

να πατε russian circles και βλεπετε kylesa αθηνα

και προσοχη μην σας ριξουν τπτ στα ποτα εκει περα

δεν ξερω αν εχει αναφερθει πιο πριν αλλα στο roadburn θα παιξουν και οι triptykon…
φανταζομαι οτι θα ενδιαφερει αρκετους…

μολις ειδα το πρωτο post…
no comments…

κοιταξτε το μεγαλο διλημμα ειναι γκαρσια και σραινμπιλντερ
εκει διπλασιαζεστε!:stuck_out_tongue:

Ακύρωσαν οι Σέρπεντκαλτ, στη θέση τους oι Αltar of plagues.

Γειά χαρά! Έχω εισητήριο για το 3ήμερο, το οποίο έχω να δώσω γιατί ακύρωσε φίλος. Το δίνω 140 ευρώ, δηλαδή χωρίς τα service costs και ενα 5ευρω πιο φθηνά, γιατί το φεστ πλησιάζει και πρέπει να το δώσω κάπου. Είναι σε .pdf μορφή οπότε σας το στέλνω και με μαιλ. ΠιΕμ εδώ ή μήνυμα στο mail: apyro23@hotmail.com…και κανονίζουμε λεπτομέρειες.

Σόρρυ για το διπλό ποστ, αλλά λόγω απόγνωσης, το εισητήριο πλεον πωλείται 100 ευρώ. Ψηθείτε.

Αούα, λέμε!

Καλά να περάσετε όσοι πάτε :D:D

Edo antapokrisi rockin me Bleedin History, Potofgold k Redrum.
Exoume klasei stis Duvel kai kanoume proetoimasia gia tis avrianes omorfies.
Xairetismous genikos!

asdaasdassadsadadsffasfd!!!\

sorry gia ta greeklish, ton pairnoun ta ollandika pc-ia.

loipon, to velgio den yparxei, ta kseroume afta, ayrio anamenetai proskynima eyehategod.

nai exoume klasei.

filia se olous. smouts. nai.

Poly lakonika, xtes oi Kylesa, Yob, Eyehategod exafanisan to syban!
Ekplixi tis imeras gia mena oi Monkey3.

Russian circles espeiran symfona me osous tous eidane.

Poly treksimo re paidi mou. Simera pame gera me Triptykon, Darkspace.

Εσείς πως θα επιστρέψετε από την Ολλανδία :-k:-k σε κανένα μήνα σας βλέπω πίσω :stuck_out_tongue:

:lol::lol: και γω αυτο σκεφτομουν!! ποιος γελαει τωρα red rum?:lol: εεεε? που εμαθα κιολας οτι με θαβεις σε ολο τον κοσμο που δεν ηρθα τελικα :lol::lol::stuck_out_tongue:

αφου ειστε ολλανδια πατε να δειτε τα…αξιοθεατα (καλα ειδικα ο bleeding τον φανταζομαι :lol::lol::lol::lol:)