Robert Plant Live

2/12 robert plant salonica perisoteres plirofories t.b.a. sintoma

Ouau. Tipota gia Athens den akoustike? :frowning:

με πρόλαβες ρε φίλε sector!!! trustno1 θα έρθει για συναυλία και στην Αθήνα.αλλά δεν έχει ανακοινωθεί ημερομηνία.τουλάχιστον έτσι ξέρω εγώ!

με πρόλαβες ρε φίλε sector!!! trustno1 θα έρθει για συναυλία και στην Αθήνα.αλλά δεν έχει ανακοινωθεί ημερομηνία.τουλάχιστον έτσι ξέρω εγώ![/quote]

Thanks! Me ekanes 3eftihismeno. Opote anakinothoun kai imerominies rihte kana post na haroume parapano… :stuck_out_tongue:

auta einai :slight_smile: ante epitelous!!!

Τέλεια!!!..Λέει και 4-5 απο Zep. Yeaah!!
Μπορείτε να δείτε setlist από τις πρόσφατες συναυλίες του στο http://www.robertplanthomepage.com !!

aXAxaXaxaXxaaxXaxa respect paides k plant k depechemode na kleisoun epitelous …teleia :lol: :lol: 8)

Μεεεεεεεεσσσσσσσσααααααααα!

Αυτα ειναι…

μονο μην βαλουν 800 ευρο εισητηριο…

No Quarter- Black Dog-That’s the Way-Four Sticks-Gallows Pole-Hey Hey What Can I Do-When the Levee Breaks-Whole Lotta Love !!

8 τραγούδια Zeppelin στο Los Angeles 24/7/05 Κωστή!!!

Την τελευταία φορά στο ΟΑΚΑ είχε παίξει 4: In The Light, Babe I’m Gonna Leave You, Whole Lotta Love, Thank You

Από ότι φαίνεται στην τωρινή περιοδεία παίζει από τα 2 τελευταία με τους Strange Sensation (Dreamland & Mighty Rearranger) και Zeppelin.

Super θα περάσουμε!

Απλα απιστευτο!!! Ειχα ξεγραψει εντελως την περιπτωση να εβλεπα live εστω και ενα απο τα εναπομειναντα μελη των Zeppelin!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Αντε να ρθει γρηγορα ο Δεκεμβριος…

Paidia, dystyxos den exei epivevaiothei akomi…

Ράδιο αρβύλα οσμίζομαι

Oxi katholou radio arbyla.

Eixe kleisei gia 2 Dekembriou alla den dothike akomi to teliko confirm…

Μακάρι.

Oti eipa einai 100% sigouro.

Pistepse me, an yparxei kapoios edo mesa pou trelenetai gia LZ, eimai ego…

Αρα ειμαστε δυο τωρα :wink:

Αρα ειμαστε δυο τωρα

Τώρα γιατί μας προσβάλεις;;; 3 και η λίστα φαντάζομαι μπορεί να μεγαλώσει κατά πολύ… :smiley:

Σιγουρα θα μεγαλωσει…Και με μενα τεσσερις!!

Πέντε και συνεχίζουμε…
Το μόνο κακό είναι ότι έχει αποκλείσει κάθε συνεργασία με τον Page,κρίμα…μετά τους Sabbath να βλέπαμε και Zep united και …νυν απολύεις τον δούλο σου!
Τελικά οι AC DC είναι ράδιο αρβύλα;δεν παίζουν με αυτά τα πράγματα!

Φαινεται πως τζαμπα χαρήκαμε για τον Planty… :frowning:
Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά το βλέπω πολύ χλωμό να έρθει φέτος…