Robocop

Προκειται για μεγαλο μου κολλημα απ’τα παλια,εξου και το θρεντ.Ποια η γνωμη σας για τη ταινια αυτη αλλα και τις συνεχειες της?

Το 1 το θυμαμαι απεξω γιατι το ειχα σε κασετα και το ειχα λυωσει.
Αλλωστε μετα ξεπουληθηκε, ειδικα στο 3.[-X

Dead or alive you are coming with me.
Ακομα γελαω οταν σκεφτομαι την σκηνη με την αλλη την μαλακια το ρομποτ που δεν μπορουσε να κατεβει τις σκαλες και σαβουριαστηκε.:smiley:

Eγω τα εκανα πανω μου,με εκεινο το ρομποτ που τους εφαγε ολους μεσα στο βανακι και το μικρο το παιδακι μαζι,που την ειδε μεγαλομαφιοζος…πολυ αιμα…γενικα,ολη αυτη η φαση με το ναρκωτικο στο λαιμο κ ετσι…μπρρ…αλλα μαρεσαν πολυ,πιο μικρος…
Θα ξαναγυρισουν το Robocop,reimagine Λογικα,με Αρονοφσκι σκηνοθετη…

+1.Κι εγω το ειχα δει πανω απο 80.000.000 φορες αλλα το αξιζε.Εδω αξιζει ν’αναφερθει και το γαματο soundtrack της ταινιας που εφτιαξε ο “δικος” μας Basil Poledouris.Οσο για το remake,αυτο κυκλοφορει το 2010 με 11 αλλα δεν ειμαι ιδιαιτερα αισιοδοξος,anyway υπομονη μεχρι τοτε και βλεπουμε.

ΝΤΟΙΝΓΚ

[quote="“eviL,post:5,topic:8400”]

ΝΤΟΙΝΓΚ[/QUOTE]

Ζντοινγκ!

Α ρε αουτλω, μαστερ της καλτ-ιλας! Περασαν πολλα χρονια απο την τελευταια φορα που της ειδα αλλα δεν ξεχναω την πορωση που ειχα με αυτον αλλα και τον Τερμινατορα.

Ω,thank you very much.:smiley:

Nαι λοιπον και ο εξολοθρευτης ηταν επισης κολλημα αλλα μπροστα στο πρωτο Robocop δε μπορει να συγκριθει.