Rock Am Ring 2006 (First Two Days)

=D>

Σεβασμός στους MetallicA !!! :evil:

Εσύ γέρο-teli γιατί πετάγεσαι; :stuck_out_tongue:

Mipws na sygrinoume tin mousikh prosfora twn Deep Purple me ayti ton Metallica??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μήπως να μη συγκρίνουμε αγγούρια με ντομάτες? Λέω γω τώρα… Γιατί άλλο πράγμα παίζουν οι Metallica και άλλο οι Purple. Και τέλος πάντων για κάποιον που του άρεσει το thrash είναι ντροπή να πιστεύει ότι οι Metallica έδωσαν τα μέγιστα στο χώρο? Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαλέξω ανάμεσα στους δύο αλλά αν είναι υποχρεωτικό,ε τότε συγνώμη αλλά μ’αρέσουν περισσότερο οι Metallica.

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ[/quote]

Ξέρεις ότι σ’ αγαπάω πολύ, αλλά metallica και thrash ζουν εν διαστάσει εδώ και 20 χρόνια… Μάλιστα απ’ αυτό τον αποτυχημένο γάμο οι Metallica έγιναν πάμπλουτοι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μιλάμε για μια συναυλία που το ΜΟΝΟ κομμάτι που παίχτηκε μετά το Black Album ήταν το Fuel. Ε,αυτό που άκουσα εγώ είναι thash. Κάτι που ξεκίναγε με Creeping Death και τέλειωνε με Damage Inc. εγώ έτσι το χαρακτηρίζω. Δεν υποστηρίζω ότι οι Metallica είναι thrash (θα ήμουν τουλάχιστον κουφή αν πίστευα κάτι τέτοιο) αλλά κάποτε υπήρξαν, και μάλιστα πολύ. Αλλοίμονο αν δεν μπορούμε να τους αναγνωρίσουμε ούτε αυτό! Κι αν είναι-σχεδόν 50 χρονών να κάνουν αρπαχτές με το Orion που είναι ΥΜΝΟΣ και με 2.30ωρα set και 2 encore ε, τότε χαλάλι στα λεφτά τους…

Pantos gia GNR einai i proti “kaki” kritiki pou diavazo mexri tora.

Akomi kai o Germanikos typos itan kalos mazi tous, kai oi GNR den exoun kai tis kalyteres sxeseis me ton typo…

snuffleeva καλά τα λες, μη μασάς! (btw 43 είναι ακόμα τα παιδιά 8) )

Σωστά τα λες!

Viva Εύα!! =D> =D> =D>

Καλυφθηκα απ’την προλαλήσασα!!! :lol:

Egw pantws katevasa In Flames k t videaki t spaei!!!S kapoia fash omws o Anders fwna3e,“tell me now who the f… is Metallica”…Asxoliasto…!!!

link???

Σωστά ναι-who the fuck is Metallica μπροστά στους ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΥΣ In Flames!
Χριστέ μου, θ’ακούσω κι άλλα??

η αλη8εια ειναι οτι ειναι πανμεγιστοι παντως…

Min sou pw kai titanomegistoi…