Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

Σε Ιλίσσια-Καισαριανή-Βύρωνα τι μαγαζιά προτείνετε για καλή μουσική? Ας μην είναι αμιγώς μεταλ, έστω του ευρύτερου ροκ κλπ

ναι, πρέπει να είχαν φτάσει 6ε. την μπύρα σε κάποια φάση :-s - δεν βγαίνει έτσι το ψηλό ενοίκιο φίλε :!:

[I]
ΟΧΙ βέβαια!!![/I] 6 ευρώ μπαρανθρωπέ μου η μπυρόκλα, με κοροϊδεύεις; Αλλού βρίσκω με 3 ευρωπουλα!!!

[COLOR=“DimGray”]Δεν συντηρείται έτσι ένα μαγαζί…[/COLOR]#-o

Για τσεκαρε το Excalibur ιλισια μερια

Man ακκριβώς δίπλα στο Βύρωνα παίζει το Παγκράτι που έχει 1-2 επιλεγές όπως Ποκίτο και Άκα(μ)πους.

Το poll μια ανανεωσουλα την σηκωνει. Να βγει και το thesis αποκει :stuck_out_tongue:

Ισχυει και να μπει feelgood

Thanks man!Και τι λένε αυτά?

Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ο κατάλληλος για να τα κρίνω καθώς προσωπικά το Poquito δε μου αρέσει καθόλου ενώ σε πολύ κόσμο αρέσει, και όσον αφορά το άλλο έχω να πάω κάμποσα χρόνια. Τελευταία φορά που είχα πάει έπαιζε κυριολεκτικά ό,τι να’ναι χωρίς να σε χαλάει για κάποιο λόγο. Από Marley και REM μέχρι Sepultura και Rage Against The Machine είχα ακούσει! Χαχαχα!

  • 10 ! με τους καταλληλους ντιτζεις, μακραν το καλυτερο μαγαζι για φετος

Παίδες ξέρετε κανα καλό metal μαγαζί που να μαζεύει γκόμενες? Για παράδειγμα, έχω πάει μερικές φορές στο Rainbow που γενικότερα σπέρνει σαν μαγαζί (και από μουσική, από ατμόσφαιρα και από τα πάντα). Έχει όμως το μειονέκτημα ότι δεν σκάνε κοπέλες εκεί (λόγω κυρίως της μουσικής που είναι αντι-εμπορική). :frowning:

Μακροπουλο-Καρρα εχεις σκεφτει?Μουνοπανηγυρις…

Και W, Guzel, Villa Mercedes επισης

διαβάστε καλά το ποστ!

Φίλε άμα ακούς μέταλ την έβαψες.
Γύμνασε την παλάμη σου και ξέχνα το μουνί.

Γινε λιγο πιο αναλυτικος. Θελεις χαζογκομενες ή σκυλογκομενες;;;

ρε σταξε 15 ευρω να πας σε κανα μπουρδελο να γ@μησεις, ετσι κανουν οι [B]πραγματικοι[/B] μεταλλαδες! 8)

Προφανώς θες κάτι να απασχολεί κατά 1ον το μάτι σου, να υπάρχει ενα σχετικά ενδιαφέρον περιβάλλον περαν απο μεθυσμένους μαλλιαμούσιες. Σεβαστό και θεμιτό θα πώ εγώ αν και μάλλον ουτοπικό τις περισσότερες φορές.

Να βρείς το πιο mainstream ροκάδικο τότε και βούρ εκεί (αν υπάρχει κάπου αυτό).

Διαφορετικά συμβιβάσου με την κατάσταση και απόλαυσέ το

βρε πηγαινε σε κανα τρεντομαγαζο δεν ειναι ντροπη.μουσικη ακους και σπιτι σου.8)

Σωστός και πας για σβήσιμο σε μεταλάδικο :stuck_out_tongue: