Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις…να σου πω την αληθεια πιο πολυ με ενδιαφερει η μουσικη παρα ο χωρος…το excalibur ακουγεται καλο

το Σάββατο κλείνει το Alley Cat, μετά από αρκετά χρόνια στο Γκάζι

ο λόγος είναι το υψηλό ενοίκιο, απόσο ξέρω

Άιντε, με το καλό να ξανανοιξει σε καλύτερη περιοχή, με χαμηλότερο ενοίκιο και χαμηλότερες τιμές.

καλό θα ήταν αυτό, αλλά υπάρχει ενδεχόμενο να πάει Χανιά :?

Ο λόγος είναι ότι δεν είχε κόσμο. Μόνο Σάββατο και όχι να γεμίζει…Ξεκίνησα πολλές φορές τώρα τελευταία με προοπτική να πάω, αλλά άμα δεν έχει ψυχή…Κρίμα, σχετικά πρόσφατα δεν έβρισκες να κάτσεις.

Επιτελους

Λογική σκυλο-κάγκουρα-Μήτρογλου
Αν θες να δεις κοσμο και να στριμοκωλιαστεις μπορεις καλλιστα να πας εκει που τραγουδαει ο Χ"γιάννης ή σε συναυλια του Bieber

Τεράστια εξυπνάδα.
Για να σου εξηγήσω τι έγραψα λοιπόν, επειδή δεν κατάλαβες, δεν είπα ότι ‘‘θέλω να δω κόσμο’’ ή να ‘‘στιμοκωλιαστώ’’. Απλώς δε γουστάρω (πες το ιδιοτροπία) να πάω σε ένα μαγαζί στο οποίο θα είναι ΜΟΝΟ η παρέα μου και ο μπαρμαν θα μας στραβοκοιτάει σε φάση ‘‘ωχου τι ήρθατε τώρα εσείς.Για να πάρετε απο μια μπύρα?Και θα έκλεινα νωρίτερα γαμώτο, άντε φύγετε…’’. Να ξέρουμε τι λέμε.Σόρι που δεν είμαι τρου.

Aν οπου μπαρμαν = μπαργουμαν να με κοιταει με λαγνεια?

:-k :-k

το revenge θα με βόλευε αλλα παίζει κασσέτα και δεν γουστάρω καθόλου να ακουω τα ίδια και τα ίδια. το rainbow παίζει καλή μουσική αλλα δεν πατάει ψυχή οπότε θα πω jasmin!

Το Revenge τρελλη κασσετα οντως, το Rainbow καλη φαση αλλα με σπαει οταν λογω video wall πρεπει να βαλλει κομματαρα απο DVD live χανοντας το κομματι την studio καβλα του.Το Alley Cat καλυτερα που κλεινει, βαρεθηκαν μεχρι και οι stonerαδες τα ιδια και τα ιδια.
Οποτε επιμενω οταν ειναι γαι metal --> Ragnarok

εγώ πλέον δεν πολυπατάω σε μπαράκια…

[I](φυλάω τα φράγκα μου για λαιβ και σιντί- για μπύρες…καλύτερα στη σπιταρώνα μου οι φίλοι!)[/I]

Ναι αλλα χανεις την καβλα:
δυνατη μουσικη-μπυρες-γκομενες-χορος.

Δεν ειναι το ιδιο να ακους το παρακατω ασμα σπιτι σου και σε μεταλλομαγαζο :

http://www.youtube.com/watch?v=7QMnde8Imlo

…γι αυτά τα συγκεκριμένα -[I]εάν το μαγαζί δεν είναι “ο τάφος του Ινδού” ήδη[/I]- ευχαρίστως θα πήγαινα!!! :lol: :stuck_out_tongue:

γιατί τα μεταλλάδικα-ροκάδικα της χώρας
φημίζονται για τις γκομενάρες και τους χορευταράδες που μαζέυουν :stuck_out_tongue:

χαχαχαχ!!!

όλα κασέτα παίζουνε ρε τι ψάχνουμε τωρα

το αλλευ κατ το ειχε ξεφτιλισει οντως - με την ιδια σειρα τα παιζανε σχεδον :lol:

τα Σάββατα αυτού του χειμώνα δεν έπαιζε σχεδόν καθόλου κασέτα.

πήγα ελάχιστες φορές αυτόν τον χειμώνα - αργήσανε να βάλουνε μυαλο

Και εγώ λίγες πήγα, κυρίως λόγω τιμών.

Αλλά είχε διαφορετικό DJ τα Σάββατα (δε θυμάμαι το όνομά του) και έκανε καλές ενέσεις στο κλασικό Alley Cat πρόγραμμα.