Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

Δηλαδή έχουμε ειδωθεί οπωσδήποτε, ειδικά τα τελευταία δύο χρόνια.

απορώ πώς δεν σε έχω πετύχει alley cat ρε κρίσπ ενώ πήγαινα αρκετα συχνά.τώρα τελευταία το έχω κόψει.
που κάθεσαι όταν πηγαίνεις ?

Fox με τρέλα. Τέλος.

Κρίμα μόνο που άλλαξαν το ντεκόρ και έδιωξαν μπιλιάρδο+φέρετρο+καναπεδογωνιές.

στο φόξ θυμάμαι που είχα πετύχει επικό ξύλο χρυσαυγιτών με αναρχικούς μάλλον με μουσική υπόκρουση killed by death.

To μπιλιαρδο υπαρχει ακομα ρε συ…Αυτο το ενα τραπεζι δεν λες? Οσο για φερετρο και καναπεδογωνιες, λειπουν ειναι η αληθεια!

έβγαλαν το φέρετρο και έχουν βάλει την αγχόνη, μην είστε αχάριστοι!

Στο Fox συχνάζουν και παρέες glam απροσδιόριστου φύλου .

lol!!!

νταξει αφου ακουσαμε και manowar στο alley…τα λογια ειναι περιττα…

Τρομακτικά μικρό και κλειστοφοβικό μαγαζί 8O
είχα πάει μια φορά και έπεσα πάνω σε παρτάκι του φαν κλαμπ των scorpions. Never again…:stuck_out_tongue:

Freedom περιμένω να με πας στο Fox, ή στις 45 μοίρες έστω :stuck_out_tongue:
Εγώ θα επέλεγα κάτι πιο κοντινό μου…Tithora πχ ή one more στο Μαρούσι (καινοτομώ και δεν αναφέρω τη blueprint γιατί πια είναι ψιλοαπαράδεκτη).

FOX όποτε θες (κάθε παρασκευή εκεί είμαι συνήθως), στο 45άρι δε ξαναπατάω, απορώ τι του βρίσκετε ;ρ

Δεν έχω πάει, αλλά μου έχουν πει ότι έχει ωραία ταράτσα :stuck_out_tongue:

Ε μόνο αυτό αξίζει!

Για Καλλιθέα ή σχετικά κοντά υπάρχει κάποια καλή πρόταση μήπως; Δεν έχω ιδέα τι υπάρχει εδώ και ψάχνομαι…

αμα το thesis ειναι rock εγώ είμαι ο osama.το ίδιο ισχύει για τα περισσότερα απο το πολ.ενα ήταν το bar:ο μάγος του Οζ

Συμφωνω με τον προλαλησαντα. Ειχα περασει μια φορα εξω απο το “θεσις” και νομιζα πως περασα εξω απο φλωραδικο.
ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΗ ΕΝΤΕΛΩΣ.
Αν εννοειτε το hype attitude τοτε προτιμηστε τους σκυλαδες. Ειναι πιο αυθεντικοι παρολο που δεν τους παω (εννοειται).
Εχω μεγαλωσει κι εγω πηγαινοντας στα όμπρε, crazy, rock club, φίλος, rainbow, σοφίτα, (το παλιό) mad, canyon, βικτώρια, rebound, μπομπις, Skylab, Πήγασο, και ενα σωρο αλλα που μου διαφευγουν.
Αλήθεια, το interzone το θυμαται κανεις?

Ισχύει, είχα βγει πρόσφατα εκεί :p. Όσο να ναι δίνουν έναν ξεχωριστό τόνο.

Πηγαίνω που και που στο πολύ όμορφο Blueprint στο Μαρούσι.

Το οποίο όπως προαναφέρθηκε δυστυχώς έχει χαλάσει…

το κάμελοτ στα τει μαζεύει κόσμο?

Καιρό ψήνομαι να πάω κάμελοτ αλλά δεν έτυχε…έχει και την προσφορά με τις μπύρες!Ας πει κάποιος που έχει πάει μια γνώμη…