Καλυτερα Rock Bar στο Ναυπλιο

Χρειαζομαι επιγοντως βοηθεια, θα παμε τετραημερη με τον σχολειο στο Ναυπλιο, θα φαω στην μαπα τα γαυγισματα στο πουλμαν, δεν θελω να φαω στην μαπα τα γαυγισματα το βραδυ, γι αυτο ας μου πει καπιος που ξερει τα Καλυτερα Rock Bar στο Ναυπλιο, και που ειναι φυσικα!!!:smiley:

Δεν υπαρχουν rock bar στο Ναυπλιο…sad but true…

ναι δυστυχως οπως ειπε και ο δαβιδιαν δεν υπαρχουν. χωρις να εχω ψαξει και πολυ το θεμα βεβαια. Αν θες για καφεδακι ενα ωραιο μερος ειναι η “Αγορα”, σχεδον στο τελος του δρομου με τα εμπορικα μαγαζακια( αν ξεκινησεις απο πλατεια Συνταγματος).

Τι δουλειά έχει αυτό το τόπικ στα δημοψηφίσματα?

Να ξερεις οτι θελει να ερθει καθηγητης μαζι σου ως συνοδος, οποτε χλωμος εισαι.

(Εχω ρωτησει γιατι εμεις παμε Θεσσαλονικη και ολο και κανενα ματσακι μπορει να παιζει, πραγμα που σημαινει οτι το πρηξιμο σε ενδεχομενους συνοδους εχει αρχισει. :D)

ΥΓ.: Κατα τα αλλα, οχι και στα δημοψηφισματα…

Να ξερεις οτι θελει να ερθει καθηγητης μαζι σου ως συνοδος, οποτε χλωμος εισαι.

ΥΓ.: Κατα τα αλλα, οχι και στα δημοψηφισματα…

την εχω ξανακοπανησει απο καθηγητη σε εκδρομη με εναν φιλο μου, συνηθως οι συνοδοι μας ειναι τα ζωα μου αργα!!!:lol:
Παρ’ολα αυτα, ακουσα για ενα bar road οτι παιζει ροκ μεταλ και ετσι, αλλα δεν κερω κατι παραπανω.

Επισης, ειδα ενα τοπικ που λεγεται καλυτερο ροκ μπαρ στην αθηνα (η καπως ετσι) οποτε…
Αλλα βλεπω οτι το εχουν μετακινησει ηδη!

Λοιπόν καλό μου δεν ξέρω αν σε πρόλαβα αλλά θα πάς Road Bar στο ‘‘Λάθος’’ και θα σου πρότεινα να αποφύγεις τις καγκουρίστικες καφετέριες κοντά στο λιμάνι εκτός και αν γουστάρεις house που όλοι μας το κάνουμε στο κάτω κάτω… :stuck_out_tongue: Μήν ξεχάσεις να πας και προς την Αρβανιτιά! Εύχομαι να περάσεις τέλεια, είναι απίστευτα όμορφη πόλη όσο την ανακαλύπτεις! :smiley:

Με προλαβες, γιατι την ακυρωσανε και θα την ξαναβαλουν σε αλλη ημερομηνια! Ελπιζω μονο στο τελος μην την ακυρωσουνε τελειως:-s

Ξυνεις πληγες, μακαρι να ειχαμε ροκ μπαρ.
Αν ειστε πανω απο 4-5 ατομα παρεα μην πατε στο λαθος. :stuck_out_tongue:
Το road παιζει ροκιες αλλα δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο.