Rock hard magazine greek edition

σορυ οταν λετε το τευχοσ του καλοκαιριου ποιου μηνα εννοειτε?

εγω εχω του Ιουλη!

Συνηθως ολα τα περιοδικα τευχος Αυγουστου δεν κυκλοφορουν λογο καλοκαιριου και καλοκαιρινων διακοπων.

Re paidia, egw Athina menw (Zwgrafou) kai to periodiko den to exw dei se kanena periptero. Oute to prwto teuxos!
Pou mporw na to vrw?

Εγώ συμφωνώ με Madcap και σας βρίσκω λίγο αυστηρούς… περιμένω το τεύχος…

Εδώ στα Γιάννενα δε φέρνουν τίποτα!!Πρέπει να πάμε Αθήνα για να πάρουμε ένα περιοδικό; :x (Υπάρχει και η πιθανότητα οι περιπτεράδες να είναι τόσο άσχετοι που να μην ξέρουν για τι τους μιλάω! Μάλλον αυτό θα είναι… :? Ενώ αν τους πεις θέλω τη super κατερίνα( ; )(όπως λέγεται αυτό το πράμα),θα λάμψει το μάτι τους!! :evil: )

distixws paidia oute simera vgike…

:lol: :lol: ειναι για γελια :lol: :lol:

re oute sto kentro ths Athinas den uparxei! Egw pantws den to exw dei se kanena periptero sthn Athina.

Oute egw to vrika pouthena simera! :frowning:

De to kovw na vgainei! Ma mexri navgei tha to exoume xexasei pws uparxei!
Ante mwreeeeeeeeeeeeeeeee!

Cross my fingers for this week! :stuck_out_tongue:

καλα και για Κυπρο το βλεπω για 2006 :stuck_out_tongue:

Xwris kamoia diathesi na paiksw to malaka edopera, h Deutera perase, h Trith perase, h paraskeuh to idio kai to teuxos pali de vgike. Prokeitai na vgei to kalokairino teuxos nai h oxi?

:expressionless:

ELEOS REEEEEEEEE!

5 septevriou exoume kai akoma na vgei? Perimenw na dw kai emrikes interview gamw ti mou mesa gia periodiko!
Ti ta anoigete mwre afou de mporeite na ta diefthinete!

Note : Mou rxete na steilw kana mail sto germaniko Rock hard de paei allo!

Ρε παιδιά, τι θα γίνει με αυτό το περιοδικό ??? Ακόμη δεν έχει εμφανιστεί πουθενά!!! Αν τελικά δεν κυκλοφορήσει πιστεύω πως καλό θα ήταν να το ξέραμε, ώστε να μην ρωτάμε συνέχεια τα περίπτερα…Λογικά αν βγεί ύστερα απο τόσο καιρό, θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 200 σελίδες με τόσα που έχουν γίνει αυτούς τους 2 1/2 μήνες (ιδιαίτερα αν έχει και ανταποκρίσεις απο φεστιβάλ του εξωτερικού).

Εγώ το κόβω ότι το σταματήσανε. Είδανε ότι το πιλοτικό τεύχος δεν πήγε καλά και δεν το συνεχίσανε. Το γερμανικό πάντως είναι κλάσεις ανώτερο από αυτό που όλοι είδαμε πρίν δύο μήνες. Προσωπικά δε με εντυπωσίασε.

Εμένα πήρε το αυτί μου ότι εθεάθησαν Σειρινάκης και Φράγκος στην καινούρια τους επιχείρηση στην εθνική οδό προς την Αμαλιάδα να πουλάνε κολοκύθες!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν βλέπω φώς μ’αυτό το καινούριο έντυπο! :cry:

Παιδια να ρωτησω κατι, εχετε προβλημα με το περιοδικο ή με τα ατομα που δουλευουν σ΄αυτο (για να μην παρεξηγηθω δεν γνωριζω κανενα). Την προηγουμενη βδομαδα πηγα να δω αν εχει ερθει και μου ειπαν οτι τωρα πηραν το πρωτο τευχος και αναμενουν το καινουργιο. Τελικα το εχει παρει κανεις;

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί έχουν πέσει όλοι να τους φάνε. Αρχή είναι ακόμα, άμα δεν κάνετε υπομονή τώρα πότε θα κάνετε; Δεν είναι και τόσο εύκολο να ξεκινάς απ’ την αρχή.

Apo oti ematha, tha kukloforisei methavrio. :idea:

Kiriaki 11/9/2005…exoun idi paiktei 2 agwnistikes sto prwtathlima kai to periodiko tipota…Mallon ekleise !!!