Δειξτε το μισοσ σασ στουσ φραγκο-σειρηνακη και rock hard!

ΦΥΣΙΚΑ!!!

[quote=“Sirjim”]Ιδου λοιπόν αγαπητοί, εδώ μπορείτε να μας βρίσετε, και που ξέρετε, αυτόν που θα καταφέρει να μας πληγώσει περισότερο θα τον κάνουμε συντάκτη

τιτλος τιμης ειναι αυτος ?
πλακα κανω , δεν υπαρχει λογος να μισει πιστευω κανεις κανενα ,

να πω και μια αποψη ,
οποιαδηποτε ασχολια πιο ‘επαγγελματικα’ με το ‘χομπυ’ μας ειναι μαλλον περισσοτερο καταρα παρα ευχη ,γιατι στο τελος δεν μας αφηνει να ασχοληθουμε με την ουσια του χομπυ μας ,που στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι η ακοη της μουσικης .
Υπαρχει υλη που πρεπει να βγει , προθεσμιες που πιεζουν και πολλα αλλα
ασχετα με την ουσια ,που den σε αφηνουν να απολαυσεις αυτο που αγαπας .

Αλλα μαλλον ειναι αυτο που λεμε 'βρωμικη δουλεια ’ αλλα καποιος πρεπει να την κανει …

καλο ΣΚ
aor

Βρε Τέλη, εγώ γιατί νόμιζα ότι την Δευτέρα έχεις γενέθλια? Και δεν θα σου έλεγα και Χρόνια Πολλά δηλαδή! Άντε ρε, επιτέλους ενηλικώνεσαι!
:wink:

Ευχαριστώ μανάρι μου…

Κοίτα, τον Φράγκο δεν το γνωρίζω προσωπικά αλλα εσύ Μίτσο είσαι τρισάθλιος…
Ακόμα περιμένω το DVD (ναι ναι αυτό με Theater/Queensryche) και επίσης είσαι
μπαγλαμαδόνι γιατι σου ζητάω Mr.Big και μου βάζεις Anastasia…

Για το Rock Hard δεν έχω τίποτα να πώ μιάς και δεν το έχω διαβάσει και ούτε πρόκειτε…

Είσται γραφικοί, μανάβιδες, λούστροι και πρέπει να σας κάνουν άρμα στο Πατρινό Καρναβάλι του χρόνου!

Ακόμα θέλω να γίνω συντάκτης στην θέση του Πέτρου γιατι γράφει μ@λακίες και επίσης πρέπει να καταλάβει όλος ο κόσμος πόσο θεοί ήταν οι Mr.Big και γενικά ο Paul Gilbert και επίσης θέλω να γράψω 800σέλιδο αφιέρωμα για το G3 Live in Tokyo και για τον Vai και τον Malmsteen και για τον Neal Schon και για τον George Lynch και και και και και…

Αυτά για φέτος Άγιε Βασίλη… (άμα δεν χωρέσουν όλα στο σάκο πάρε την Fedex)

Tο dvd Racer-Χ το θέλεις είπες? Ξέχασα να σου πω ότι ήρθε και συνέχεια η κάμερα είναι συνέχεια στον Gilbert…Περιμένω post μετάνοιας, που να κατονομάζεις αυτούς που σε εκβίασαν να γράψεις αυτά τα ψέματα…χαχαχαχαχαχα

μμμμ… μέχρι στιγμής τα πας καλά Θανσάκη τέκνον μιου, αλλά σε θέλω πιο ακραίο ακόμα…

Tο dvd Racer-Χ το θέλεις είπες? Ξέχασα να σου πω ότι ήρθε και συνέχεια η κάμερα είναι συνέχεια στον Gilbert…Περιμένω post μετάνοιας, που να κατονομάζεις αυτούς που σε εκβίασαν να γράψεις αυτά τα ψέματα…χαχαχαχαχαχα[/quote]

εσυ Πέτρο, είσαι off topic, ότι και να κάνεις!!! χα…χα…χ.α.χ…α…χ.α.χ…

:lol:

Εγώ θα πω ένα πράγμα: Αγοράζω το Rock Hard και τι βλέπω;;; Ο εκδότης είναι ο ίδιος με κάτι τραγικά βιβλία (από άποψη περιεχομένου) τραγικών μαθημάτων από τα πρώτα έτη στη σχολή μου…ΜΑΥΡΗ ΠΕΤΡΑ ΣΤΟ ROCK HARD ΓΙΑ ΤΙΣ “ΤΡΑΓΙΚΕΣ” ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΟ ΝΟΥ!!! :smiley: :lol: :wink:

απο το επομενο τευχος θελουμε και στηλη αφιερωμενη σε ωραια αγορακια οπαδους, να μην ξεχνιωμαστε 8) 8)

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα δεχτώ την πρόταση τους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα δεχτώ την πρόταση τους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δυστηχώς, σε πρόλαβε ο Jim_Lick! Λυπάμαι Τέλη μου…
(Εκτός να δώσεις πιο πολλά εσύ…)

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα δεχτώ την πρόταση τους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δυστηχώς, σε πρόλαβε ο Jim_Lick! Λυπάμαι Τέλη μου…
(Εκτός να δώσεις πιο πολλά εσύ…)[/quote]

Εγώ δεν έχω να δώσω τίποτε άλλο εκτός από την ομορφάδα μου

exete ton panagiwth dhmhtropoulo syntakth, i rest my case. einai froutakhs pou akouei gay power.tou to xw pei kai ston idio. o opoios omws elege pipes gia mena pisw ap thn plath mou alla otan naakalypse oti tis elege se gnwsto mou ekane moko kai tin kota.
o safra, pou einai mia fysiognwmia typou seferlh, ton yperaspise. Fragke erxome gia to mprizolaki sou. ntaks - paleuete me to r.h kai kala kanete.euxome na mhn aposxistei o enas apo ton allo, lol … mits , den mporw na pw kati gia sena afou mou eisai sympathis, alla o fragkos einai poly snobo-somehow. euxomai na tou kaei to video.

auta.

Ok, alla o Dimitropoulos den grafei sto ROCK HARD, eilikrina den xerw gia pia periptwsi les me ton Pano kai sena. Giati elege gia sena? Gia pio thema an epitrpete?

an phre podi - good riddance, i alhtheia einai pleon ta ekopsa kai gw, edw den prolabain na grafw ta invaderika mou, pou na diabazw ki allonwn, pleon.

well elege oti eimia false pou akouw aor - egw pou akouga NWOBHM ktl kai kati tetoies 34$#$#. reality check akouw otidhpote. kai nwobhm kai aor kai endiamesa - ante kai ligo parapanw, apla meta pou - to eipe o allos oti me kserei masage ta logia tou… plaka ekana ktl. well - egw tou eixa pei oti apla ta thewrw flouflika auta pou akouei se poly megalo bathmo. alla STH MOURH !

tespa - perasmena - alla an den xwneua mia ton fragko, logw thematos mprizolaki, meta pao auto kai me mia lame apanthsh den ton xwneua 2. tou xarizw mia logw ths amfieshs pokemon - afro peroukas sto palai pote soundscan tou entypou eisbolea! ax orees epoxes pou den mas plhrwne ki i karakaksa ston trito… :stuck_out_tongue: LOL me mixmideiro, me polla kai diafora !!! wasnt too bad while it was … :oops:

Mπράβο στο Rock Hard για τη συνέντευξη από τους 3! :thumbup:

Bαριεμαι να σας βρισω τωρα…καποια αλλη φορα…:!:

έλα τι έγινε ???:-k :-k :-k

Τους 3 τους σωματοφύλακες λέω