Δειξτε το μισοσ σασ στουσ φραγκο-σειρηνακη και rock hard!

Ιδου λοιπόν αγαπητοί, εδώ μπορείτε να μας βρίσετε, και που ξέρετε, αυτόν που θα καταφέρει να μας πληγώσει περισότερο θα τον κάνουμε συντάκτη!

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Είστε gay

Μπορώ να γίνω ειδικός Europολόγος του περιοδικού… Θέλω 3 σελίδες το μήνα και μισθό 1000 ευρώ;

Είστε gay

Μπορώ να γίνω ειδικός Europολόγος του περιοδικού… Θέλω 3 σελίδες το μήνα και μισθό 1000 ευρώ;[/quote]

ΜΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΙΣ, ουτε για θυρωρός δεν κάνεις… θες και 3 σελίδες!!!

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]
τα δικα μου σου λενε κατι??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Να ρωτήσω κάτι άσχετο εγώ? Δημήτρη αληθεύει ότι θα παίξεις disco στο Texas την Κυριακή??? Και πως θα το αιτιολογήσεις στους οπαδούς σου?

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]
τα δικα μου σου λενε κατι??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

είναι ξυρισμένα???

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]
τα δικα μου σου λενε κατι??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

είναι ξυρισμένα???[/quote]
τσ τσ φυσικα. :lol: :lol:

αχα!! Αληθεύει φυσικά! DISCO PARTY την Κυριακή στο ΤΕΞΑΣ!!

  1. Δεν έχω οπαδούς!!
  2. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που θε είμαι dj σε disco party στο ΤΕΞΑΣ.
  3. Δεν έχω ανάγκη να αιτιολογώ τίποτα σε κανέναν, ούτε για τα προσωπικά μου μουσικά γούστα, ούτε για το οτιδήποτε άλλο. Άλλωστε το ΤΕΞΑΣ από μεταλλάδες θα είναι γεμάτο που γουστάρουνι και disco για να διακεδάσουνι και να κάνουνι χαβαλέ!!

.

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]
τα δικα μου σου λενε κατι??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

είναι ξυρισμένα???[/quote]
τσ τσ φυσικα. :lol: :lol:[/quote]

ε, τότε κάτι γίνεται, αλλά είσαι μακριά!!!

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]

Να κανονίσουμε ένα βράδυ να σε γνωρίσω με τ’@ρχίδι@ μου και μείνε ήσυχος…όλο το βράδυ θα σου λένε ιστοριούλες!!! :lol:

Δεν μ’αρέσει να κάνω ό,τι μου λέει η εργοδοσία…συνεπώς σας γράφω στ’ @ρχίδι@ μου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λίγος και εσύ… τα @ρχίδι@ σου δε μας λένε τίποτα…

:wink:[/quote]

Να κανονίσουμε ένα βράδυ να σε γνωρίσω με τ’@ρχίδι@ μου και μείνε ήσυχος…όλο το βράδυ θα σου λένε ιστοριούλες!!! :lol:[/quote]

Θα ρωτήσω πρώτα τον Τέλη, που τα έχει δοκιμάσει!Αλλά γενικά νομίζω ότι θα ενδιαφέρει πιο πολύ άλλα μέλη του forum η πρόταση σου…

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

αχα!! Αληθεύει φυσικά! DISCO PARTY την Κυριακή στο ΤΕΞΑΣ!!

  1. Δεν έχω οπαδούς!!
  2. Δεν θα είναι η πρώτη φορά που θε είμαι dj σε disco party στο ΤΕΞΑΣ.
  3. Δεν έχω ανάγκη να αιτιολογώ τίποτα σε κανέναν, ούτε για τα προσωπικά μου μουσικά γούστα, ούτε για το οτιδήποτε άλλο. Άλλωστε το ΤΕΞΑΣ από μεταλλάδες θα είναι γεμάτο που γουστάρουνι και disco για να διακεδάσουνι και να κάνουνι χαβαλέ!!

.[/quote]

Καλέ μην τσαντίζεσαι! Κι εγώ εκεί θα είμαι, και θα γουστάρω και τρελλά! Απλά μου φαινόταν απίστευτο! Τον Τέλη προσπαθώ να ψήσω, αλλά δεν βλέπω να τα καταφέρνω!

Και ναι, έχεις οπαδούς!

Εγώ έχω δοκιμάσει μόνο τα “πισινά” του. Αν θες μπορεί να γίνει το ίδιο και με τα δικά σου

.[/quote]

Καλέ μην τσαντίζεσαι! Κι εγώ εκεί θα είμαι, και θα γουστάρω και τρελλά! Απλά μου φαινόταν απίστευτο! Τον Τέλη προσπαθώ να ψήσω, αλλά δεν βλέπω να τα καταφέρνω!

Και ναι, έχεις οπαδούς![/quote]

Συγνώμη αν έδωσα αυτή την εντύπωση δεν τσαντίστικα, απλά θέλησα να πω την άποψη μου. Ο Τέλης έχει γενέθλεια την Κυριακή, και δεν το βλέπω την Κυριακή να σκάει μύτη.

Καλέ μην τσαντίζεσαι! Κι εγώ εκεί θα είμαι, και θα γουστάρω και τρελλά! Απλά μου φαινόταν απίστευτο! Τον Τέλη προσπαθώ να ψήσω, αλλά δεν βλέπω να τα καταφέρνω!

Και ναι, έχεις οπαδούς!
[/quote]

Συγνώμη αν έδωσα αυτή την εντύπωση δεν τσαντίστικα, απλά θέλησα να πω την άποψη μου. Ο Τέλης έχει γενέθλεια την Κυριακή, και δεν το βλέπω την Κυριακή να σκάει μύτη.[/quote]

Μην προδίδεις το μικρό μου μυστικό… Τώρα ειδικά που επιτέλους πέρασα τα 18…

ΝΑΙ! Ενηλικώθηκες, βατραχομούρη!!!

:stuck_out_tongue: :lol: :smiley:

Λοιπον αυτο που ειπα για την γυναικεια παρουσια στο rock hard σε αλλο thread το παιρνω πισω. μολις πηρα το νεο τευχος…θα εχει και αλλες ομορφουλες στη συνεχεια?