Ποιά είναι η απόλυτη rock/metal μορφή;

Παρ’ότι υπάρχουν πολλοί που θα ήθελα να βάλω, ο Tony Iommi είναι ασύγκριτος!

ο stromblad!!! :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

[size=6]JAMES HETFIELD.[/size]

[size=6] Eddie [/size]:twisted:

kala sovaromiloume?

…mr.Tony Iommi

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΖΖΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Mark Reale (Riot)

Δύσκολη ερώτηση…Η απόλυτη heavy metal μορφή δεν θα έπρεπε να είναι αυτός που με μία κίνηση του χεριού του πάνω στο stage σαγηνεύει τα πλήθη?
Γιατί αν ναι, τότε είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό…Δεν μπορώ δηλαδή να διαφωνήσω με τον dyingfreedom που λέει για το Hetfield -θεωρώ ότι έχει αυτή την ικανότητα. Eπιπλέον άνετα θα γινόμουν ο Ντόριαν Γκρέυ-σε θηλυκή έκδοση, προκειμένου να τον δω live, αλλά κάποιος που δεν του αρέσουν οι Metallica φυσικό είναι να διαφωνήσει.
Από την άλλη ο Ozzy νομίζω ότι αντικειμενικά κρίνοντας διαθέτει όλα τα φόντα για να είναι Ο απόλυτος… :? :roll:

Και επειδή μια εικόνα = χίλιες λέξεις… Ιδού ο κορυφαίος frontman, μορφή κτλ.

Obey Your Master.

Μου χαλας την αισθητικη…Γραψε απλα το ονομα του…Τι την θες την φωτο… :roll:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

και η photo που έχεις βάλει πιο πάνω είναι τέζα…

ti akrivws se enoxlhse?de nomizw oti uparxei pio xarakthristikos metal frontman apo to Halford (kai sigoura den uparxei megaluterh fwnara sto metal)

:lol: :lol: :lol:
Dyingfreedom η φωτο που εβαλες δικαιολογει την ψηφο μου.James Hetfield ωρε!

Δε ξέρω ποιος είναι η απόλυτη metal μορφή, αλλά ο Ozzy είναι stadar η πιο ξεκαρδιστική metal μορφή!

Ακούς εκεί να φάει κοτζάμ νυχτερίδα…

:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Αμέσως μου ήρθε στο μυαλό ο Lemmy αλλά πραγματικά ρίγη συγκίνησης με διαπέρασαν μόλις είδα το post του Θεού Crabsody για τον ασύγκριτο Mark Reale. Νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που τον έχει τόσο ψηλά…

Κορυφαιες μορφες για μενα ειναι οι Schaffer,Lemmy,Dickinson,Hetfield,Halford,Dio και Blackie.Πιο επιβλητικος,ξεσηκωτικος και καλος στα live ομως νομιζω ειναι ο Dickinson

ti akrivws se enoxlhse?de nomizw oti uparxei pio xarakthristikos metal frontman apo to Halford (kai sigoura den uparxei megaluterh fwnara sto metal)[/quote]

Μην φορτωνεις φιλε…Δεν μιλησα για την φωνη του.Απλα η φωτο ειναι πολυ…Halford ρε παιδι μου :roll:

xaaaaaa, o Hetfield heavy metal morfh, xaaaaaa edw gelane, kai apo pote oi Metallica paizun heavy metal???

telos panton, oraio topic alla den borw na dialeksw opote sas parathetw tous spoudaioterous kata th gnwmh mou:Ronnie James Dio, Udo Dirkschneider, Rob Halford, Lemmy, Iommi, Ozzy, Haris, Murray, Biff Byford.

Lemmy…