Rock' N ' Roll Train ή War Machine?

Εγώ έχω τρελαθεί με το War Machine. ΠΟΛΥ ζόρικο κομμάτι

20-25 μερούλες,χεχε:roll:

Καμία σχεση ο τίτλος με Κiss ε?:-k:lol:

Με έχει αγγίξει περισσότερο το Rock N Roll Train,μου κόλλησε και το refrain:dance::rockon:

ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΠΑΝΕ ΚΟΚΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!

Double post sorry

εγω παντως λεω το τρενο…

αλλα…

υπομονη…

20 οκτωβρη…

Kαι μενα μ’ αρεσε το τρενακι περισσοτερο, αλλα χωρις στιχους δεν μπορεις να κρινεις τη μηαχνη πολεμου. :wink:

και τα δυο πολυ ωραια κομματακια !!
με κερδισε το rock n roll train !
ελπιζω ολοκληρος ο δισκος να γ@μαει !

και φυσικα ας ελπισουμε να τους ακουσουμε και Live :roll:

Λιγο δυσκολα,αλλα War Machine…
παντως το τρενο ειναι οτι πρεπει να για ανοιξει ο δισκος…

Το δεύτερο αλλά οκ και τα 2 μια χαρά είναι. Ελάτε Ελλάδα ρεεεεεεεεεε!!!

Push your foot to the floor Don’t need no more You’ve been peekin’ all around While they’re messin’ about Better get your name, come on in Gimme that thing and feed your war… War Machine Make a stand, show your hand Call in the high command Don’t think, just obey I’m like a bird of prey So better get your name, come on in Gimme that thing and feed your war… War Machine Better watch your back 'N cover your tracks Kick your foot through the door Hit the deck, know the score They take you by surprise And here’s mud in your eye This will be the day they shouldn’t forget Call of the wild, hungry for more And feed your… War Machine Let’s go. I’ve seen your war …

το war machine ειναι πιο αλήτικο νομίζω, οπότε προτιμώ αυτό. Να πω την αλήθεια το RNR train δεν με πολυεντυπωσίασε. Και το War machine βέβαια θα μπορούσε να είχε και κάνα σολάκι παραπάνω.

Καλα κ τα δυο τραγουδια αλλα το war machine ειναι λιγο καλυτερο.Ελπιζω,ομως,να μην ειναι το καλυτερο τ δισκου.

Τι μας εκανες ρε Crab τωρα…Ειλικρινα δεν μπορω να διαλεξω…50-50…

Και τα δυο κομματια πολυ καλα αλλα μαλλον προτιμω το Rock N Roll Train επειδη μ εχει κολησει αγρια το ρεφραιν. Παντως εαν ο δισκος εχει τετοιες τραγουδαρες προβλεπω οτι θα τα σπαει αγρια!:metal:

Δεν μπορω να περιμενω, θα σκασω μεχρι να κυκλοφορησει το cd!!!:blow:

War Machine, περισσότερος τσαμπουκάς…

Το τρένο μου ακούστηκε πολύ “γυαλισμένο” και “ραδιοφωνικό”