Rock Sludge & Cosmic Doom Την Πέμπτη 22- 4 στο Texas

Την Πέμπτη στο Texas θα έχει βραδιά doom sludge & stoner rock. Θα ακουστούν από Corrosion Of Conformity,Spirit Caravan, Soundgarden,Down μέχρι Jimmy Reed και Rose Tattoο. Θα έχει μπόλικο αλκοόλ για αυτό όσοι πιστοί προσέλθετε.Εγώ θα είμαι εκεί 8) 8) 8) 8)

Τσαμπα θα ειναι το αλκοολ η θα μας πιασουν το κ**ο ?
Την τελευταια φορα που ειχα παει μου ζητησανε και εισοδο … μην χεσω …
και πηγαινω εκει απο το 98 …

H μπύρα αν θυμάμαι καλά στο texas το μεγάλο ποτήρι έχει 4 ευρώ.Όσο για είσοδο όσες φορές έχω παέι δεν έχω πληρώσει, τι να σου πώ?Πάντως τα παιδιά που οργανώνουν το πάρτυ όλο και καμιά ρακή θα έχουν για μας :wink: :wink: :wink:

Αλλά εκτός των χρημάτων(που δεν νομίζω ότι είναι υπερβολικά) πόσα μαγαζιά ξέρετε που να μπορείς να ακούσεις Eyehategod,Saint Vitus,Unida κτλ??Μόνο και μόνο για αυτό αξίζει να στηρίξουμε τα παιδιά, μπας και καθιερωθεί και βρούμε κανά στέκι εμείς οι απροσάρμοστοι :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

Δυστιχως το θυμηθηκα αργα και πηγα texas κατα τις 3¨30 και οταν μπηκα επαιζε WARHORSE!!! δεν προλαβα καθολου κοσμο ομως το Xρηστο βρηκα και τον crocodilous… :lol:
Μακαρι να καθιερωθει και ας μαζευομαστε και 20 ατομα…
Δε γαμιεται…παντα τοσοι ειμαστε…

DOOM ON!!!

Ξαναπαιζουν και αυτη την πεμπτη τα παιδια

Ναι ναι :smiley: :smiley: 8) 8) 8)

Tα παιδιά ξαναπαίζουν σήμερα,όσοι γουστάρετε μπορειτε να έρθετε 8) 8) 8) 8)

Είναι κρίμα πάντως να έχει τόσο λίγο κόσμο το μαγαζί,και κάτι μαγαζιά που παίζουν τα ίδια και τα ίδια να γεμίζουν καθημερινά.Γαμάτο το Video Wall και το clip των Vitus όλα τα λεφτά 8) 8) 8) 8) 8)

Eμαθα περασατε καλα ε? μου τα ειπαν…!Παντα λιγοι θα ειμαστε ρε sabbarth.Δεν τρεχει τιποτα.Εδω σε live παμε και ειμαστε 100 ατομα.Το θεμα ειναι οτι…
Ι Don’t want to be like you…(St vitus)

Και ξανα αυτη την τριτη παλι στο τεχας…

Οκ θα είμαστε εκεί και πάλι

Παιζουν αυτην την Πεμπτη (25/6) η οχι ?
Ακουσες τιποτα Sabbarth?