Rock Werchter 2011 (30 Ιουνίου-3 Ιουλίου), Βέλγιο

Ρε είναι δυνατόν; Οι Maiden κάτω από Black Eyed Peas???

http://www.rockwerchter.be/en/lineup/index.aspx

Eικαζω οτι οι Maiden θα παιξουν πχ 9:30-11:30 μ.μ. και μετα Black Eyed Peas για after φαση

Παντως δε πα να το κραζετε το φετινο Werchter, για ταξιδι απο Ελλαδα μπορει να μην ειναι, αλλα αν κατι αντιστοιχο γινοταν στην Ελλαδα, θα μιλουσαμε για φοβερο event:!:

Χμμμμμ παίζει γιατί απλά δε στέκει να είναι support :stuck_out_tongue:

Εγώ βασικά αν ήμουν της φάσης αυτής άνετα θα πήγαινα. Εχεί απίστευτο lineup.

όπου να ναι θα πλακώσουν και αγανακτισμένοι έλληνες μειντενάδες να πούνε για το αίσχος του βελγιού:p

και περισύ το βράδυ αφού παίξαν οι μιουζ βγήκαν οι faithless για όσους αντέχαν κάτι πιο βραδυνό αρά μην μου τσιτώνετε αμέσως χωρίς λόγο

Καταγγέλω τους ανάλγητους Βέλγους διοργανωτές που επιτρέψανε αυτό το σκάνδαλο!!! :stuck_out_tongue:

Έτσι είναι στα μεγάλα φεστιβάλ που έχουν διάφορες σκηνές. Τα ‘rock’ συγκροτήματα παίζουν ώρες συναυλιών και τα πιο ‘dance’ συγκροτήματα/djs ώρες clubbing. Έχει ένα νόημα.

Για παράδειγμα, πέρσι στο Rock In Rio μετά τους Rage Against The Machine είχε Tiesto :walkman:

Τα ίδια ήθελε να κάνει και η didi στο Rockwave 2002 που ήταν να γίνει στο Ελληνικό και δεν έγινε λόγω άδειας. Είχε ανακοινώσει και σκηνές με djs που θα έπαιζαν μέχρι το πρωί.

έτσι και φέτος λέγεται μετά τον Αγγελάκα στο Rw θα βγεί στα decks o ένδοξος Μιχάλης Τσαουσόπουλος :walkman:

βαλανε και QOTSA.

[I]QOTSA ΠΑΛΙ, QOTSA ΠΑΛΙ, ΟΕ, ΟΕ[/I]

αρα οι κοτσα ειναι εκει εξω ΚΑΙ το καλοκαιρι… αυτο σημαινει δυο πραγματα

  1. δεδομενω των σολντ αουτ σε ολη τη περιοδεια τους και οτι μοθ χαλανε το κομπο εχπλοζιονς πλας κοτσα θα αλλαξουμε το που θα παμε φετος λογικα…
  2. φερτε τους ιταλια :roll: