Rock you to hell festival - 9/11/13 @ seven sins

[SIZE=“4”]ROCK YOU TO HELL FESTIVAL[/SIZE]:metal:

THE NEW UNDERGROUND HEAVY METAL FESTIVAL IN HELLAS!
SATURDAY 9 NOVEMBER 2013
VENUE-SEVEN SINS - ATHENS

[SIZE=“3”]HEADLINER : MEDIEVAL STEEL (USA)
CO-HEADLINER T.B.A.
MORE BANDS T.B.A.[/SIZE]

Έτσι όπως το λένε μυρίζει Grim Reaper… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ποιοι Medieval Steel οι γνωστοί;;;

αυτοί που δεν ήρθαν στο Up the Hammers;;;

Κανονικά θα έπρεπε να είμαι ενθουσιασμένος αλλά γιατί μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό;;;

Αν είναι από Ξήγα τελικά, έχω σπαστεί άγρια. Παρ’ όλα αυτά είναι περίπτωση την οποία δύσκολο να χάσω.

(άσχετα από το ποιος τους φέρνει βέβαια, αν παιχτεί το Medieval Steel μέσα στο 7sins δεν είμαι σίγουρος ότι θα σωθεί το κακόμοιρο το μαγαζάκι…)

Επίσης ΠΑΙΧΤΕ EYES OF FIRE ΚΑΙ ECHOES, ΕΧΕΙ ΜΑΛΛΙΑΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ!

απο ξηγα ειναι το ειδα στο fb!μπηκανε και οι Holocaust co-headliners λεει…

Δηλαδη θα ακουσουμε Medieval Steel και Heavy metal mania την ιδια νυχτα?
μπαινοντας στο πνευμα γνωστου χρηστη

[SPOILER]ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SPOILER]
Edit: επισης τι εστι ξηγας?? Καμια σπειρα τη διοργανωνει τη συναυλια?

Αρχικά το είδα με καλό μάτι αυτό το ιβέντ. Απ’ τη στιγμή που είναι του Ξήγα όμως, καλά να περάσετε όσοι θα πάτε.

Ακυρο και απο εμενα. Καλα ειχε εξαφανιστει τοσο καιρο, ελπιζω να επιστρεψει στην τρυπα του.

Ποιος ειναι αυτος ο κακός ο Ξηγας; :roll: :-s

Ποιός από τους 2 είναι χειρότερος;
Ο Ξήγας ή ο DiDiς;
Για πείτε οι ειδικοί;
Στου δεύτερου πάντως έχω πάει πολλές φορές. Στου πρώτου καμία (μεχρι τώρα;;;;;).

Έχω την εντύπωση ότι όσον αφορά τον πρώτο,δεν είναι τα live του και η ποιότητα τους αυτά που θα κάνουν τον κοσμάκη να μην τιμήσει :lol: Μάλλον λόγω της “ιδιότητας” του θα υπάρξει (αν υπάρξει) “εμπάργκο”.:roll:

ωραια πραγματα! να δουμε και τι αλλες μπαντες…
για μενα καλυτερα που το κανει ο ξηγας. οσα λαιβ εχει κανει ειχαν πολυ καλυτερο εισιτηριο απο αντιστοιχα λαιβ αλλων διοργανωτων (εξαιρειται ο γκρεγκ εννοειται…) και παντα μπανταρες μεσα. οσοι δε γουσταρετε (για λογους που δεν εχουν να κανουν με μουσικη - επαγγελματισμο - διοργανωση) πατε να δωσετε 30 και 35 ευρω στους αλλους, αλλα πριν πατε και στους αλλους, να τους ψαξετε καλα τι ατομα ειναι για να δειτε αφου τους δινετε που τους δινετε τα λεφτα σας, ειναι ολοι τοσο γαμω τα πεντακαθαρα ατομα και μονο ο ξηγας σας χαλαει για τον α/β λογο?
και μην ακουσω παλι τις βλακειες οτι παιζει φακελωμα κτλ… ε ωραια μου αρεσει το μεταλ και πηγαινω σε λαιβ. φακελωσε με ξηγα…

Ξήγα έχεις πιρούνια σπίτι σου;

Αυτά τα έχουμε συζητήσει πολλές φορές στο παρελθόν και δεν υπάρχει λόγος να επανερχόμαστε. Προφανώς είναι θέμα του καθενός και αν τον ενοχλεί η όλη φάση ή όχι. Από κει και πέρα, δεν είδα κάποιον που δήλωσε ότι ρίχνει άκυρο, να επιτίθεται συγκεκριμένα σε όσους επιλέγουν να πάνε όπως και να χει. Οπότε καλό θα ήταν και οι τελευταίοι να μην το κάνουν προς τους πρώτους. Όχι τίποτα άλλο, αλλά δε θέλει και πολύ ν’ αρχίσει πάλι κάνα φλέημ.

προσωπικα στα @@ μου τι ειναι ο ξηγας οπως στ @@ μου και αν αλλοι πιο “αγαπητοι” διοργανωτες ψηφιζουν πχ τον ηλιθιο το τζημερο. Μουσικη παω ν ακουσω, το τι ατομο ειναι ο διοργανωτης ειναι δικο του θεμα
τουλαχιστον ως προς τις τιμες που βαζει, σεβεται το κοινο και δε πουλαει τρελα, ζητωντας 30 ευρω για να δω “underground” μπαντες

Στ’ @@ μας το τι γράφεις στ’ @@ σου.

Πραγματικα οποιος θελει να παει, στα @@ μου και εμενα, ας παει και ας αφησει τα πολλα πολλα.

τεσπα γαμα το, μη θιξουμε και τους φιλους σας

Την παίρνω στο τηλέφωνο κι αυτη δεν το σηκώνει…

σωστο. κι εγω συμφωνω σ αυτο.

το ιδιο ειναι.

[SPOILER] ChrisP στ’ @@ μας το τι γράφεις στ’ @@ σου το τι γραφει στ’ @@ του ο pagan_altar :)[/SPOILER]