Rock you to hell festival - 9/11/13 @ seven sins

ευκολα ειναι να το λες…:stuck_out_tongue: αλλα δυστυχως τα λεφτα δεν τα γενναμαι :stuck_out_tongue:

E κοίτα άμα έχεις κανέναν να φορτωθείς στην αθήνα πήγαινε και κάτσε 10 μέρες και πήγαινε σε δυο συναυλίες :stuck_out_tongue:

Aν και δεν έπρεπε να παραπονιέσαι τόσο, το φθινόπορο από ότι ξέρω θα έρθει θεσσαλονίκη η μπάντα της υπογραφής σου 8)

Πάντως η αληθεια ειναι οτι οι lonewolf στο up the hammers κανουν πιο δυσκολη την επιλογη…:frowning:

και γω το ξερω αυτο για σεπτεμβρη…:stuck_out_tongue: και ανεμενω με ανυπομονεσια…παντως αυτο με lonewolf λιγο με γαμ@@σε γιατι τα χα βαλει σε μια σειρα και τωρα αλλαζουνε πολλα…και δεν ειναι μονο να φορτωθω σε καποιον στην αθήνα…υπάρχουν και αλλες υποχρεωσεις δυστυχως

Εχεις δικιο αλλα holocaust spartan warrior medieval steel δε χανονται.

Οπως φαινεται βεβαια μονος μου θα κατεβω αλλα δε βαριεσαι… :stuck_out_tongue:

NA PATE STOY XHGA K NAGORASETE 3 EISITHRIA EKASTOS/H
NA MHN ‘MPEI’ K MESA TO PALIKARI…

OSO GIA TA EXODA…POIOS TA GAMAEI TA EXODA!!!
Heavy Metal PANW APOLA.
ETSI DEN EINAI KITSMETALLADES MOY???

Οκ στηριζουμε Spartan Warrior.
Εισητηρια απο που; Μονο ημερα συναυλιας;

Εσυ το βλεπεις οτι δινεις λεφτα στον Ξηγα.
Καποιοι το βλεπουν οτι θα δουν λαιβ μερικα απο τα αγαπημενα τους συγκροτηματα (που μπορει να μην εχουν τη δυνατοτητα να ξαναδουν).

Ε ναι καπως ετσι ειναι. #-o

Κι εγω την ιδια απορια εχω.

χαχαχα…και εγω το ξερω αυτο…αλλα αντε να ερθουν…μεσα αυγουστου φτασαμε και ακομη δε εχουν πει τιποτα:p και πιο πριν λεγανε και για ιουνη…γκρρρ

Ρε παιδες τιμη για το φεστιβαλ δεν ξερουμε ακομα ε;

EPEIDH 8A MEINW SENA FILO GIA LIGO KAIRO ARXES PANORMOU,
H G.A.D.A. 8AXEI EISITHRIA??
GIATI EINAI DIPLA.
MHN TREXW STO DIALO,

EIMAI K APO XWRIO.
MH XA8W STH ZOUGLA APO MPETO!!! (EVGALA K RIMA/2STIXO,O ATIMOS)

:thumbup::thumbup:

Βγηκε και το προμο:

https://www.youtube.com/watch?v=LtAbPF1f9W0

[SPOILER][/SPOILER]

Μεγαλοπρεπές άκυρο από μένα. Γέμισμα με ντόπιες μπάντες Β’ διαλογής(για τα μεταφορικά το λέω, δεν σνομπάρω Ελλάδα) για να πάει το εισιτήριο 25?(και στην κωλότρυπα) ενώ οι περισσότεροι θα πάνε για δύο μπάντες. Συν το όλο σκηνικό από πίσω που ούτως η άλλως θα αποτρέψει πολύ κόσμο, thanks but ότι μικρές πιθανότητες υπήρχαν, καπούτ. Κρίμα, και υπό άλλες συνθήκες θα ήθελα να τ’ ακούσω τα πιο κλασικά πεθαίνεις κομμάτια από Holocaust και Medieval Steel.

Εγω ψιλοδιαφωνω.

Ασχετα απο τη διοργανωση 25 ευρω για να δεις 3 μεγαλα ονοματα (Medieval steel, Holocaust, Spartam Warrior) και αλλες 4 σχετικα μικρες ντοπιες αλλα αξιολογες μπαντες δεν ειναι πολλα. Ισα ισα.
Αλλα αποψεις ειναι αυτες.

Γελάω. Αρχίδια μεγάλα ονόματα είναι οι Holocaust κι οι Medieval Steel, τους δυο τους μαζί να έφερνε 20άρι στην πολύ χειρότερη θα χτύπαγε, μη σου πω κι ένα ελληνικό σαπόρτ μαζί. Και σε χώρο μεγαλύτερο απ’ το Seven Sins. 25ρι για Seven Sins δεν θα δινα ακόμα και με Maiden σε early years tour να θέλουν να θυμηθούν τα παλιά και να παίζουν σε κλαμπάκια της κακής ώρας. Οκ, εκεί ίιισως να έκανα υπόχώρηση.

Αν θέλει τόσο ο Ξήγας (:)) να προωθήσει τις νέες ελπιδοφόρες μπάντες ας κάνει ένα φεστιβάλ αποκλειστικά με ελληνικές μπάντες. Για Έλληνες, γιέα. Ή ας κάνει κανονικά μικρά λάιβ όπως κάνουν κάποιοι άλλοι promoters, τους οποίους συστηματικά κράζετε. Για να δούμε και κατά πόσο ο κόσμος που γουστάρει δεν επηρεάζεται από το ποιος κάνει την συναυλία και απλά στηρίζει την φάση, γιατί όχι.

ROCK YOU TO HELL - POSTER!

H ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ 3/9.
ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ : SIRENS RECORDS , METALERA, NO REMORSE, SHIVA RECORDS,XIGAS STORE & ONLINE WWW.XIGAS-STORE.COM

γαμώω τι δίλημμα ειναι αυτό;; θα έδινα τα πάντα για να ακούσω λαιβ το medieval steel αλλα από την άλλη δε θέλω να δώσω με την καμία λεφτά στον ξηγα για τους γνωστους λόγους…

Μπράβο ρε μάγκες. Είστε οι καλύτεροι τρουμεταλλάδες του πλανήτη. Όσο πιο πολύ πάτε κόντρα στο κατεστημένο (και στον Ξήγα) τόσο πιο τρου γίνεστε. Έυγε!!!
Έχετε μπερδέψει τη βούρτσα με τη πούτσα.

Περαστικά σας

Μα τι δήλωση γεμάτη τρουίλα, συγκινήθηκα! Πληροφοριακά, παρ’ το τρουμέταλλο και βαλτο εκεί που ξέρεις. Πάνω απ’ όλα φροντίζουμε να μην είμαστε άβουλα πλάσματα.

Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως καυλωσα κ μόνο στη σκέψη αυτού! Όνειρο ζωής να δω τους maiden σε κλαμπ κ ας παίξουν κ όλο του βιρτσουαλ ηλεβεν!