Rocking Christmas Party 2007 την Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου!

Χριστούγεννα χωρίς party από το Rocking.gr γίνονται; Δε γίνονται! Σχεδόν έξι μήνες μετά το πιο «ανώριμο» party λοιπόν, σύσσωμη η συντακτική ομάδα του Rocking σας περιμένει και πάλι, την Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου, στο «Καβάτζα» (Αχαρνών 164 & Ευτυχίας 12) για… τα γνωστά: Μπύρες, κουβέντα, rock, metal, σφηνάκια, headbanging, κι άλλα σφηνάκια, δώρα…

Ώρα: 22:00
Είσοδος: Δωρεάν
Παραγγελιές: Ευπρόσδεκτες

Τρεμετε!!!
Θα δωσω βροντερο παρων και θα τα καψουμε ολα!!!

Αυτή τη φορά λέω να φέρω και ομπρέλα για το μετά… :oops:

Θα εχω κολλησει ταμπελα στο αυτοκινητο του Κοζυ που θα λεει “Το αυτοκινητο ειναι 5θυρο” :stuck_out_tongue:

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!
Δεν το χανω με τιποτα!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Aυτο ηταν απειλη?:-k

:stuck_out_tongue:

Λείπει ο Μάρτης από τη Σαρακοστή?

Κι εγω κι εγω.

Αυτο ΗΤΑΝ απειλη.

παρτυ του rocking ε? :-k

αν καταφερω τελικα να ερθω πεμπτη αθηνα οπως σχεδιαζω, θα ερθω οπωςδηποτε :drunk: :drunk:

απλα μια απορια, πως μπορω να παω στο καβατζα με συγκοινωνια απο νεα σμυρνη? :?

Λογικά θα δώσω το παρόν … 8) 8) 8) 8) 8) 8) :wink:

Μα φυσικα…και…οχι ΜοΝο!!!:naughty: :naughty:

Mα…οχι…δε…αφου…οχι οχι δεεεε…

Αll rights reserved ©

όποιος δεν έρθει, μπαν.

ΥΓ : Ναι, θα είμαι και εγώ αν νοιάζει κανέναν σας

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Mortals Watch The Day και Widow τότε και βλέπουμε.

:slight_smile:

Προφανώς ρε… Αφού θα είμαι εγώ εκεί, που είμαι το δεύτερο σου account, δε θα είσαι εσύ που είσαι και original? :stuck_out_tongue:

Eγω θα χαρω πολυ να ξαναδω μοντεπριστο αλλα να ειναι χαμογελαστος.Δεν θα κρατας κακια για την Κυριακη που θα ερθει ετσι μαναρι μου? :stuck_out_tongue:

χαχα. ναι ρε χαμόγελο, πάρτυ έχουμε. ότι κ να γίνει. έτσι κ αλλιώς πιστεύω πολύ στον Τάκη : μακροπρόθεσμα δεν θα με απογοητεύσει.

επίσης να κάνουμε κ ένα παρτάκι τέλη Μαίου, να δω κ τι χαμόγελα θα έχετε εσείς !

ρόκιν πάρτυ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Καλα δεν ασχολουμαι με το ποστ του μοντε.
Ουτε ο Αρκας τοση φαντασια :stuck_out_tongue:

Ον τοπικ:Θελω να ρωτησω κατι σε οποιον κανονισε το παρτυ.Γιατι ελευθερη εισοδος και οχι ενα συμβολικο ποσο 2-3 ευρω?Πιστευω οτι ολοι καταλαβαινουν οτι το σαιτ εχει εξοδα και μηδαμινα εσοδα και δε νομιζω να χαλαγε κανεναν…