Rocking Christmas Party 2007 την Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου!

Mπράβο το παιδί. Για να μην έχουμε τιπουτις ευτραπελα παλι και δε σώνουμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Kαλά εσύ είσαι κρυφοσκυλάς τελικά!:lol: :lol:
Παίδες εγώ το κόβω λίγο χλωμό,γιατί Σάββατο φεύγει ένας κολλητός και μάλλον θα βγούμε όλη η παρέα. Αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο…τέλεια θα είναι πάντως!να το κάψετε!

Θα βρώ να παρκάρω εκέι κοντά?:-k

Έλα με τη μηχανή και ασ’ τη μέσα.:metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

με ταυτόχρονη υπόκρουση από Μάνοβαρ :stuck_out_tongue:

Ισως να καταφέρω να περάσω μια βολτίτσα να σας δω!

:-k

Κάπως έτσι δηλαδή; :metal:

Αφού άρχισε ο kourou τις “γηπεδικές” δηλώσεις 5 μέρες πριν το party, φανταστείτε τι θα γίνει εκείνη την μέρα! :vibrate: :drunk: :band:

Εχει γίνει τέτοιο σκηνικό Πρωτοχρονιά 1997 σε μαγαζί στο Κιάτο…

:lol: (Δεν είχαμε και καμερα τοτε οι μπατίρηδες…)

Ακριβώς! Αυτό είχα κατά νου-νου όταν το έγραφα. Το βλέπαμε χθες…
Ελάτε, έλατε, θα έχει και ωραίες γυναίκες (πέραν των υπαρχόντων βεβαίως βεβαίως). Τσεκάρετε στο site του Texas για το χριστουγεννιάτικο πάρτυ του 2004. Ε, τρία χρόνια, θα έχουν ωριμάσει κιόλας… :smiley:

:lightsabre: :lightsabre: Φυλακας Φυλακας :lightsabre: :lightsabre:

Κρίμα, δουλέυω…#-o

Κατά 85-90% θα τα καταφέρω να έρθω κι εγώ (θα εξαρτηθεί από παράγοντες της τελευταίας στιγμής), αρκεί οι αγαπητοί συντάκτες να υποσχεθούν ότι θα έχει πολύ Maiden:smiley: :smiley:

… και Queen και Muse… :please: :please: :-s :-s :drunk:

Παιδιά μας θα παίξει ότι παραγγελιά θέλετε - για εσάς είναι το πάρτυ.

οι πάλιουρες ξέρουν τι θα γίνει ! :wink:

κ για να σας φτιάξω, οι κοπέλες στο πάρτυ θα είναι ντυμένες ως κάτωθι

ε θα ερθω και εγω τοτε

Ο Μοντε ξερει να μαζευει κοσμο για το παρτυ…!!!

ρε ελάτε λέμε. θα περάσουμε ωραία. θα με κοροιδέψετε για την ΑΕΚ, θα μας βρίσετε για το moderation… ωραία θα περάσουμε…

επίσης : όποιος έχει 1000+ ποστ κ δεν έρθει, θα έχει κάτι “μικροπροβλήματα” στο ποστάρισμα την επόμενη μέρα…

ΡΕ ΑΛΗΤΗ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΕΙΣΑΙ???αχχχχχχ…:frowning:

χαχα. ναι ρε. δεν διάβασες για Μάνσον στην κεντρική?

θα είμαι όμως στο πάρτυ για να με κοροιδέψετε. είμαι ανώτερος εγώ, δεν έχω πρόβλημα με…

τους δεύτερους :lol:

Το αστειο ειναι οτι πηγες να δεις Μανσον, ενω εμενα θα με εψηναν οι Τουρμπονεγκρο. Θα τους προτιμουσα βεβαια μονους τους. Τουρμποντολλαρς Ρουλ. Ο Ουλβα ξερει.

καλοί ήταν κ οι νέγροι. εσένα αν δεν σαρέσει ο μάνσον, μην πας. :stuck_out_tongue:

πες τπτ για το σουπερπάρτυ μας ρε