Rocking.gr party στην Πάτρα, Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου

Εσκασα και εγω κατα τις 5 για κανα 2λεπτο στο παρτυ. Χαιρετισα Deathster και εφυγα, χαχαχαχαχα :lol:

O dark λεει δε σε είδε και θα σε γαμήσει στη σχολή:p

Χχααχχαχα. Τον ειδα τον Dark, και εσενα ειδα (μου ειπε ο Deathster ποιος εισαι).

Ρωτα τον, θα κατεβασει πλαισιο την Τριτη? :lol:

Γενικα το ολο event νομιζω οτι πηγε τελεια.
12 η ωρα που εσκασα μυτη εγω το μαγαζι ηταν ηδη γεματο και εμεινε
ετσι μεχρι τις 4 και κατι που εσπασε ο κοσμος.
Επικες στιγμες (μεχρι και Bolt Thrower ακουστηκαν).

Γνωρισα potofgold, spinned_black_circle, kourou, amarath, freedomofrock, negative_creep
Σωτηρη απο Septic Flesh! και φυσικα ξαναειδα mandrake, montecristo, jester, heatseeker,
outshined και little sister του.

Η λεξη του διημερου ειναι μια.Ρηγας ! Ε pot ? 8)

Ποοο μετάνιωσα που δεν ήρθα!

Δεν πειράζει την επόμενη φορά

Οποιος δεν περασε χθες καλα μπορει επισημως να θεωρει τον εαυτο του μιζερο!

φοβερες μουσικες στο μεγαλυτερο μερος,ενα μεγαλο ευγε σε mandrake και ερη για τις φοβερες αλλαγες τους στα τραγουδια (:p) και σε outshined και pot που μας αποτελειωσαν με τις περισσοτερες επιλογες τους…
λουκι κριμα που εφυγες,αληθεια!
Χαρηκα που γνωρισα κιαλλο κοσμο απο φορουμ και ξαναειδα και πολλους,λυπαμαι για οσους δεν εφαγαν βρωμικο μετα:D

Αντε κ στα επομενα!

γνωστη μου ασχετη με το φορουμ ηρθε!και οι εντυπωσεις ηταν θετικοτατες!περασε πολυ ωραιαα :smiley:

που εχει βρωμικο εκει κοντά και δεν το ξερω?:lol: οι γνώστες πανε στο hot…:!:

τι χοτ,ρηγας λεμε!!ηταν το δευτερο μαγαζι που γεμισε το rocking.gr χθες το βραδυ:lol:

o dark of the sun λέει οτι σοβαρό βρώμικο έχει μόνο στο Ριο

@Timeous: Δεν αποκαλύπτουμε τπτ πριν απο συνελεύσεις

και σήμερα Apple.

αυτά ήταν!

ρε παίδες ευχαριστούμε. γεμίσαμε το μαγαζί σε σημείο να φεύγει κόσμος που δεν χώραγε, περάσαμε πραγματικά όμορφα.

που να σας αναφέρω 1-1 τώρα…:p. ξέρετε ποιοι είστε.

το επόμενο θα είναι μεγαλύτερο και καλύτερο.
τώρα είναι περισσότερος κόσμος υποψιασμένος.:smiley:

Ti σας εδωσαν χτες στο stone και τα πετας ετσι αυτα;;; :stuck_out_tongue:

Πείτε λίγο από ακραία πράγματα τι έπαιξε για να τα πω στην παρέα μου και να ψηθούν την επόμενη φορά

Κοίτα, παίξαμε απόλα στις αντίστοιχες για πάρτυ αναλογίες και ώρες. Ακούστηκαν από Led Zeppelin μέχρι και Bolt Thrower.

Μας τίμησε και ο Σωτήρης από Septic Flesh.

αχα κατίλαβα! Καλώς θενξ!

ευχαριστούμε πάρα πολύ όλα τα παιδιά που ήρθαν κ τίγκαραν το μαγαζί.

δυστυχώς η ταλαιπωρία, η νύστα κ ο καιρός με λύγισαν κ κατά τη 1 και κάτι το βράδυ, βγήκα οφφ.

κρίμα για μένα, αλλά το πάρτυ γάμησε, τόσο όσο ήμουν κ εγώ εκεί, όσο (και πολύ περισσότερο) αργότερα

η Πάτρα, οι Πατρινοί κ οι Πατρινές μας αγαπάνε και θα ξανάρθουμε σίγουρα !

Ω ναι…Ρηγανατο+Λουξ (λεμονδα)=Λατρεια!

Περάσαμε τέλεια παιδιά! Όντως πολύς κόσμος και με πολύ και καλή διάθεση. Σας ευχαριστούμε όλους!
Επίσης, ο Θεός να ευλογεί τον Ρήγα και τα απίστευτα “βρώμικα” που φτιάχνει. Το βλέπετε… ο Ζάρκας ακόμα να συνέλθει…

Την επόμενη φορά Χορνς με πιτόγυρο απο του “Φώτη”…