Rocking.gr party στην Πάτρα, Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου

Αγάπες!

Πωπω!Φαίνεται ότι περάσατε τέλεια! Σκεφτόμουν όλη την ώρα να έρθω,αλλά έχω σκάσει στο συνάχι και ο λαιμός μου έχει φύγει από τη θέση του! Αύριο θα βγω έξω για πρώτη φορά απο τη Τρίτη!:-s:-s

Ελπίζω την επόμενη φορά να έρθω!

Ας πω και εγώ με τη σειρά μου πως πέρασα…Το πάρτυ ήταν πολύ ωραίο,από ένα σημείο και μετά όμως ο κόσμος ήταν τόσος που δεν έπεφτε καρφίτσα.:stuck_out_tongue:

Χάρηκα που είδα παλιούς γνωστούς και που γνώρισα Deathster και Outshined:D.Κρίμα που ο monte έφυγε νωρίς,δυστυχώς έχασε πολλά:(

Όσο για μένα,βρώμικο δεν έφαγα,μια μακαρονάδα όμως κατά τις 6 ήταν αρκετή.:lol:

Τα λέμε την επόμενη φορά:D
Cheers!:drunk:

Κάθε φορά που κατεβάινουμε περνάμε και καλύτερα και κάθε φορά αγαπάμε Πάτρα περισσότερο.Την επόμενη φορά ακόμα καλύτερα

Εχμ… μας ξέφυγαν καμια δύο (στην αρχή, όσο προσπαθούσαμε ταυτόχρονα να ρυθμίσουμε και τον ήχο) αλλά από τα επιφωνήματα αποδοχής που είχαν οι υπόλοιπες, ειδικά στο τελικό κρεσέντο, πιστεύω καλά τα πήγαμε ε;

Mακάρι να ξανάρθετε να μπορέσω ναρθω και γω!:smiley:

νομίζω πως αφήσαμε παρακαταθήκη για το επόμενο…

τι να πει κανείς για τον freedom fighter Bill, τον Heat και Seeker (διχασμένη προσωπικότητα), τον Dark Of The Spam, την Positive Creep, την Amarath και τους υπόλοιπους.

τον Deathster τον βλέπω όποτε θέλω, δεν του κάνω κοπλιμέντα.

στην παρέα μας και ένας από τους σημαντικότερους μουσικούς για το ελληνικό metal, ο Σωτήρης που είναι ιδρυτής, συνθέτης, κιθαρίστας, τραγουδιστής και ιθύνων νους των Septic Flesh που όταν έφτασε η ώρα του metal μας έκανε μαθήματα air guitar και τραγούδησε και το little music box… (μετράει για live; :p).

Είπαμε ότι θα κάνουμε το καλύτερο rock party στην Πάτρα και το κάναμε…:smiley:

Έμαθα ότι ήταν πολύ ωραία,αλλά προτίμησα να δω gamma ray kai jeff scott soto, πιστεύω πως έπραξα ορθώς!

Περάσαμε πραγματικά υπέροχα στο πάρτυ, έχασε οποιος δεν ηρθε!!
Και τα επόμενα πάρτυs θα ειναι ακόμη πιο τέλεια!!! :smiley:
Cheers!!!

noobακι!

spamερ!!!

Aλητη Outshined,δεν φταις εσυ! Ο Μιλος φταιει. :har:

Περιμενουμε τα rar με τις φωτος 8)

μια φορα για τις δικες μας φωτογραφιες,το λινκ ειναι ετοιμο ε!

K απο δω το λινκ κορίτσι μην μας ξεχνας…!
Να μην πω τα ίδια τα είπαν και οι προηγούμενοι,το παρτυ έσκισε ελπίζουμε να επαναληφθεί!
Αγαπάμε Outshined γενικά αλλά και ειδικά για τα 3 κομμάτια που ήταν και το top της βραδυάς πιστεύω…(:p)