Rocking.gr Party: Metal To The Bone

…προφαση απλη…

Γάλα είναι ρε.

To Hades Rise μπλουζάκι και το τατού μου έχουν σφηνωθεί στο μυαλό. 8)

Ρε σεις ο ψηλός με τη σόντομ μπλούζα που κοπανιότανε ποιος ήταν?

αυτό νομίζω και εγώ 8)

Έχει περιεκτικότητα 17% σε αλκοόλ (από επίσημα στοιχεία…τώρα αν είναι μπόμπα δεν ξέρω :lol:)

Να ευχαριστήσω και γω με τη σειρά μου όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους και ευχαριστούμε και για τα καλά λόγια σχετικά με τις μουσικές μας επιλογές (ναι ακόμα και αυτούς που δεν την πάλεψαν μετά τις 2.30 :p).
Eλπίζω να περάσατε όλοι καλά και στο επόμενο ακόμα καλύτερα με περισσότερο brutal death για να σας τηγανίσουμε τα εγκεφαλικά κύτταρα (deadmemories αυτό είναι δέσμευση :p).
Cheers σε Deathster που είδα επιτέλους από κοντά και σε όλες τις γνωστές φάτσες.

Έχεις φλωρέψει πολύ.:frowning: Έχεις καταλήξει να λες μέχρι και “ευχαριστώ” :!: μέσα στο φόρουμ! 3 χρόνια πριν θα έλεγες κάτι του στυλ “ελπίζω όσοι ήρθαν, τώρα που άκουσαν σωστή μουσική, να κατάλαβαν τι πίπες άκουγαν τόσα χρόνια και αν δεν άρεσαν σε κάποιον αυτά που έπαιξαν, τότε να πάει να γαμηθεί” και τώρα λες “ευχαριστώ όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους;” τς τς τς…

Θα το σκεφτώ αν θα παίξω μαζί σου στο επόμενο μέταλ πάρτι μας [-X

lol:lol: για το karvouποστ :smiley:

εγω εδωσα 5 ευρα για μια αμστελ και περιμενα ρεστα αλλα δε πηρα και μετα ακουσα οτι τελικα εκανε 6 :stuck_out_tongue: ο,τι να’ναι

κι εγω μπεηλις ηθελα να πιω :-s μαμαει ρε.

Εμενα 5 μου πηραν για Amstel.
Και το baileys ειναι οντως σα γαλα. Αν σας αρεσει δοκιμαστε B-52. Ειναι το ιδιο αλλα με καλουα και ρουμι νομιζω? Κατι τετοιο. Μαλλον θα σας αρεσει.

Το Β-52 είναι Grand Marnier Kahlua και Baileys :wink::wink:

Nαι αυτο. Γαμει. Μπορω να κατεβασω ολοκληρη νταμιτζανα. Οχι οτι ειναι και κανενα βαρυ ποτο :?
Anyway λιγο ακυρη η κουβεντα με το τοπικ :stuck_out_tongue:

Ακριβώς. Το επόμενο σου σπαμ θα διαγραφεί και θα επέλθουνε κυρώσεις.

Αφήστε τα μπρουταλ ντεθ, τα μαίταλ, τα αλτερνατιβ ροκ και τις μαλακίες και κάντε ένα ροκινγκ πάρτυ σε ρεμπετάδικο να γουστάρουμε~! Σοβαρά.

Δε θα σε αφησω να με ατιμασεις. Θα μπηξω μονος μου τη λεπιδα στα σπλαχνα μου πεθαινωντας με τιμη σα τους samurai με το harakiri, σατυρε!

ω ναι!!το μετσαλ της ελλαδος(και ειδικα ψαραντωνης=ντουμ-ντεθ \μ/)

Στηρίζω τις προτάσεις του μποτ και της παχ. \μ/

Επ για να σου πω :!:

Ναι, αλλά δεν τα λες όλα, δεν τα λες όλα. Πες σε όλους για τις εξαιρετικές υπηρεσίες του rocking.gr, για τις αγαθές metalικές περιπολίες, που όργωναν την περιοχή ολονυκτίς, ώστε να καθοδηγήσουν τους αμνούς προς το υπόγειο της ακολασίας!

Σ’ αυτό το σημείο πρέπει να στείλω τους απαραίτητους μεταλλικούς χαιρετισμούς στον τύπο που στεκόταν έξω από σουβλατζίδικο στην Ιπποκράτους και όταν τον ρωτήσαμε με το φίλο μου το Γιώργο, μην ξέροντας που στα κομμάτια ακριβώς έπεφτε η Κατσώνη, μας έδειξε κατευθείαν το δρόμο προς το ίδιο το κλαμπ (“στο Skullbar πάτε;”) με κάθε λεπτομέρεια, ούτε χάρτης το παλικάρι.

Μπας και ήταν εκείνος ο θρυλικός “Moderator”; :-k

Να’στε καλα ρε.Ουτε που θα το εβρισκα.

Και ενα ευχαριστω και στην Εριφυλλη που με πηγε και μεχρι εκει που ηθελα μετα.
Ερωτα… :oops:

O Moderator ειναι ολοι αλλα και κανενας.
[SIZE=“1”]Ειναι ο τυπας με την μπλουζα Sodom.[/SIZE] 8)

Deafster, ένας χωριάτης στην πρωτεύουσα!