Rocking.gr party @ Texas Club, 19/05/06

Ωραία ήταν αλλά… TO THE GRUDGE ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ.

Επίσης το Stone Cold Crazy με Queen και JAMES ήταν απλά πωρωτικό. Δεν γνώρισα κανέναν βέβαια, αλλά στο hallowed land ίσως κάποιοι να πήραν πρέφα ένα - δύο άτομα που κοπανιόντουσαν. :wink:

Δεν γνώρισα κανέναν βέβαια, αλλά στο hallowed land ίσως κάποιοι να πήραν πρέφα ένα - δύο άτομα που κοπανιόντουσαν

Εγώ πάντως στην επόμενη μεγάλη συνάντηση θα σκάσω μύτη με μπλουζάκι που θα έχει το avatar μου…

:smiley: :stuck_out_tongue:

Το παρτυ ήταν πάρα πολύ καλό, μπραβο σε όσους εργάστηκαν για να περάσουμε τόσο ωραία!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Αν ήταν στο χέρι μου θα παίζαμε μόνο tool και paradise lost, αλλά κάποιοι περίεργοι που με είπαν έμπορα θα έφευγαν στο σετ των tool και θέλαμε να βάλουμε μουσική για όλη την οικογένεια. Ρε dyingfreedom πάνω στα decks ήμασταν, δεν ήρθες να πεις ένα γεια να γνωριστούμε, κρίμα δεν είναι ???

Επίσης να συγχαρώ όλα τα παιδιά που έπαιξαν μουσική, καθώς και τους Galliard για το ακουστικό τους set, εκτός από έναν ψηλό τύπο που όσο και αν του το ζητούσα δεν έβαλε το “Burn”. Αχ αχ αχ αχ…

Αν ήταν στο χέρι μου θα παίζαμε μόνο tool και paradise lost, αλλά κάποιοι περίεργοι που με είπαν έμπορα θα έφευγαν στο σετ των tool και θέλαμε να βάλουμε μουσική για όλη την οικογένεια. Ρε dyingfreedom πάνω στα decks ήμασταν, δεν ήρθες να πεις ένα γεια να γνωριστούμε, κρίμα δεν είναι ???

Επίσης να συγχαρώ όλα τα παιδιά που έπαιξαν μουσική, καθώς και τους Galliard για το ακουστικό τους set, εκτός από έναν ψηλό τύπο που όσο και αν του το ζητούσα δεν έβαλε το “Burn”. Αχ αχ αχ αχ…[/quote]

Άσε ρε εμπορικέ… Θυμάσαι τι μου απάντησες όταν σε ρώτησα γιατί δεν έβαλες το Lydia;

κ καλα εκανες κ μενα αμα μου αρεζαν οι Floyd κ το ειχα δηλωσει θα ντρεπομουνα να μιλησω στους αλους… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :smiley:

Χα Χα Χα Χα
Εσύ θα φοβόσουν να γνωρίσεις κάποιον με τόσα που έχεις πει για τους Floyd!!
Δεν μιλάς ρε dyingfreedom να κράξουμε παρέα τον bluezlick!! :lol: :lol: :lol:

ΧΑρηκα πολύ που γνώρισα πολλούς από το φόρουμ προχθές …Η μουσική ήταν κταπληκτική,αν και δε κάθισα πολύ,λόγω ότι προερχόμουν ήδη από πάρτυ ξενύκτι…
Σπύρο ετοίμασε βαλίτσες γιά Ιμολα…Tallica και Lacuna coil …
Τέλη μη μου κάνεις και μένα δώρο το Europe DVD στη γιορτή:lol: :lol: :lol: :lol: Θελω Snake…Τελικά αυτή η κλίκα είναι τρομερη και από κοντά…χα…χα

Επειδή είσαι ψηλότερος από μένα, δεν έχει dvd…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Την επόμενη φορά θα φέρω το κρεββάτι του Προκρούστη για σένα και τον slekkas…

Ο slekkas μπορεί να φέρει και τις ωραίες φίλες του… Θα τους κάνω εγώ παρέα μέχρι να αναρρώσει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nαι άλλα είσαι ομορφότερος και στο νέο αvatar σου φαίνεται αυτό… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Και γω θέλω slek μεχρι να αναρρώσεις… :stuck_out_tongue:
ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΣ -ΓΡΦΑΦΙΚΟΤΗΤΩΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΣ ,και έσχυσα και ένα καλτσόν,που ροβόλαγα στις ρούγες…ΙΙΙΙΙΙ χΑααααααααααααα

Μην τσακώνεστε αγόρια…υπάρχουν αρκετές λουκουμίτσες για όλους!!
Τη Χριστινάρα γιατί δεν την ανέφερε κανείς???

Δεν μου άφησε άντερο απ’τα γέλια η ρουφιάνα!!!
Unplayable!!! :lol: :lol:

Velis κάνε τα κονεδάκια για Imola κι άσε τον Τέλη να πασάρει DVD Europe!!! :lol:

Ποιος γαμεί “ψηλά καπέλα” και Europe dvd αδερφέ μου…

Ζήτω οι λουκουμίτσες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλησπέρα μετά απο πολυυυυ καιρό. Σας παρακολουθώ άλλα δεν προλαβαίνω να στέλνω μηνύματα με τα κωλοωράρια στην δουλειά. Σήγουρα έχω τα λιγότερα post. Ήμουν κι εγω εκει αλλά έκατσα καμιά ώρα γιατί το επόμενο πρωί πάλυ δούλευα. :frowning: Συγχαρητήρια για το event ελπίζω μόνο την επόμενη φορά να γίνει Σάββατο ή εστώ να ρεπάρω την επόμενη.

Καλησπέρα και από μένα.

Ευχαριστούμε όσους ήρθαν, γέμισαν ασφυκτικά για άλλη μια φορά το Texas και ανέχτηκαν τις μουσικές μας για τόσες ωρες!

Ελπίζω να περάσατε καλά

Σε λίγες μέρες θα σηκώσουμε και μερικές φωτογραφίες με τις φάτσες μας/σας.

to loipon…poly kalo to party…an kai imoun kommatia… :lol: :lol: omos eixe highlights i vradia pou tha meinoun aksexasta…enan typo o opoios erxotan synexeia kai me agaliaze otan me evlepe…ki ego kryvomoun piso apo ton spyro…ti na kano re gamoto? afta ta v…zia kanoun kako telika ston antriko plythismo… :lol: :lol: krima pou o velis efyge, etsi aproopta, makria mou… :lol: