Rocking.gr party στη θεσσαλονικη

[color=red][b]1st Rocking.gr Party @ Thessaloniki!

Κυριακή 19/11/2006 και ώρα 22:00 στο Dizzy (Aιγύπτου 5, Λαδάδικα)[/b][/color]

Μετά τις επιτυχημένες “Rocking The Night Away” βραδιές στο Texas Club το Rocking.gr ανεβαίνει στα βόρεια και χτυπά στην καρδιά της Θεσαλονίκης για πρώτη φορά από την ίδρυσή του!

Την Κυριακή 19 Νοέμβρη περιμένουμε όλους τους φίλους του site μας στο Dizzy (Aιγύπτου 5, Λαδάδικα) για πραγματική ροκ διασκέδαση με επιλογές από μεγάλο φάσμα της ροκ και μέταλ μουσικής. Πάρτε την παρέα σας και ελάτε να γνωριστούμε για πρωτη φορά και να περάσουμε καλά!

Στα decks οι “Θεσσαλονικείς” συντάκτες του site μας Αντώνης Μουστάκας και Λάμπης παρταλάς.

Σχόλια, παραγγελίες, ενστάσεις και πληροφορίες στα emails moustakas@rocking.gr και nimlot@rocking.gr

Σας περιμένουμε!

Λογικα θα περασω μια βολτα. Θα προσπαθησω να φερω και παρεα, ειδικα αν ειναι οι δυο τρυφερουληδες mods.

Και γω λογικα θα δωσω το παρον

Κριμα που δεν μπορω εγώ.Επλίζω να κανατε και κάτι παρόμοιο κατά τα χριστούγεννα που θα είμαι πανω…Να περασετε καλά!!!

οεο!!!
θα γινει χαμουστρα ρε!
σκατοφλωρε led τσακισου κ ελα… :stuck_out_tongue:
θελουμε cozy!
τον πιο ερωτικο Mod στην πιο ερωτικη πολη! :stuck_out_tongue:

Dizzy. Πρόσφατα πέρασα μια βόλτα. Από τα παλιά και αυθεντικά. Το γουστάρω με χίλια

Καλο ειναι και γω το προτιμω απο τα υπολοιπα μεταλαδικα-ροκαδικα στα λαδαδικα.

Παίδες, κατά 90% θα’μαι εκεί! :smiley: ! Θα τα σπάσουμε όλα ω ρε!

ante wraia!!

Κατά 90% και εγώ μέσα ! Όσοι θέλουν να λυντσάρουν τους mods είναι μια καλή ευκαιρία !!

Σημείωση : αρχίστε από τον πιο ψηλό ! Χοχοχοχοχο !

γιατι δεν κανουμε ενα χιπικο παρτι κ να κανουμε ολοι μαζι ερωτα? :stuck_out_tongue:

Θα είναι τέλεια ρε γμτ. Θα προσπαθήσω να ανέβω γιατί μου χει λείψει η Θεσσαλλλλλλλλλλονίκη πάααααααααααρα πολύ, και το Dizzy επίσης… :frowning:

Προεκυψε κατι, αν δεν ακυρωθει θα ειναι 100% εκει και ο αγαπητος σας spammer.

Άσε ρε τα ψώφια. Μας το παίζεις και δύσκολος. Μια φορά είπαμε να ανέβουμε και εμείς! Τσου ρε!
Ερχόμαστεεεε!!! :smiley:

Υπέροχα!Θα τα πούμε Dizzy!

αντε ρε σκατοφλωρε! κατι προεκυψε…
παπαρα τσακισου κ ελα …

Ρε ειναι σημαντικο θεμα. Νταξει, θα με χορτασετε πιστευω, κατι θα κανω και για σας… :wink:

Και επίσημα πλέον. Ο Cozy θα’ναι εκεί :stuck_out_tongue: !

me 2