Rocking.gr party στη θεσσαλονικη

Ήμουνα ρε παιδιά αλλά τι να έκανα; Να αρχίσω να ρωτάω τα nicknames όποιου έβλεπα μπροστά μου; Ήμουνα σε ένα από τα πρώτα stand αριστερά με την κοπέλα μου που φορούσε AC/DC μπλουζάκι. Φύγαμε κατά τις μία και κάτι ελέω δουλειάς. Πολύ καλό το πάρτυ και ελπίζω να ξαναγίνει σύντομα.

poly kala htan,k h mousikh poly kalh
bebaia dn akousa rainbow…alla dn peirazei!

Οχι αλλα μπορουσες να πας στον dj που ηταν σιγουρα απο το ροκιν. Εκεινος θα σε γνωριζε και σε μας. Ασε που 1ον, περιμεναμε να σκασεις μυτη στο stiff upper lip και 2ον, διπλα μου καθοταν ενας τυπος που εμοιαζε με τον Bon Scott και προς στιγμην σκεφτηκα να τον ρωτησω αν ειναι ο Crabsody. :stuck_out_tongue:

Καταγγελια: Ο αισχρος Μοντεκριστο, ο και καλα πολεμιος των Σκορπιονς εκανε ειδικη παραγγελεια το Dynamite… Ετσι για να καταλαβαινουμε ποιοι ειναι οι real πολεμιοι και ποιοι ειναι οπου φυσαει ο ανεμος.

Αποκαλύφθηκα στον Αντώνη που κέρναγε σφηνάκια ακριβώς πάνω στο stiff upper lip. Δεν πειράζει θα το ξανακάνουμε. Τώρα όλοι την Παρασκευή στον Μύλο

Ρε παιδία κρίμα που δεν γνωριστήκατε, τι διάλο πήγατε να κάνετε, να ακούσετε μουσική ? Εγώ δυστυώς λόγο αποστάσεως δεν μπόρεσα να έρθω, αν ήταν Σάββατο σίγουρα. Next Time!

Και έλεγα εγώ… Δε μπορεί αυτός ο τρυφερούλης να ακούει Children of Bodom. Κάτι δε μου πήγαινε καλά!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Τώρα εξηγούνται όλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ευχαριστούμε άπαντες για την θερμότατη ανταπόκρισή σας στο 1ο πάρτυ του ρόκιν στην Θεσσαλονίκη ! Προσωπικά πέρασα καταπληκτικα, το πάρτυ ήταν φοβερό και χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποιους από τους πιο συμπαθείς συνήθεις υπόπτους του φόρουμ…

Zep έχεις δίκιο : ο σωστός πολέμιος αγαπάει αυτό που πολεμάει ! Εγώ πάντως από τον Μουστάκα ζήτησα το another piece of meat, αλλά και το dynamite που έβαλε δεν με χάλασε καθόλου ! Άσε που είναι και αυτός πολέμιός μου !

Πρόβλεψη : κι άλλο πάρτυ άμεσα !!

Ευχαριστούμε όλους σας για την στήριξη και την υπέροχη βραδιά !!

Λάμπη, το medley maiden που έπαιξες σε ποιο cd τους είναι ??? :o

Όντως παιδιά ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον που δείξατε και υποσχόμαστε κι άλλα μελλοντικά πάρτυ στη Θεσ/νίκη. Περάσαμε φαντασικά όπως και ο κόσμος που στο τέλος δεν ήθελε να φύγει…

:stuck_out_tongue: Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα ρε, ο harris μου το δωσε!

Ο Nimlot πσιδια ειναι τρομακτικος, καθε φορα που τον πλησιαζα ειχε ετοιμη την παραγγελια μου πριν καν την εκφωνισω. :frowning:

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου πως ήταν τέλεια-Ο Λάμπης με τον Αντώνη διδάξαν, και είχε πάρα πολύ λαό ακόμα και μέχρι την ώρα που αναγκαστικά έπρεπε να κλείσει το μαγαζί λόγω ώρας!
Α ρε Crabsody…κρίμα. Αυτά παθαίνει όποιος δε μπαίνει στο “Οι φάτσες μας 2” :lol: . Παρεμπιπτόντως το “Stiff Upper Lip” το έβαλα εγώ 8)
Θεσσαλονίκη-Αθήνα: 1-0.

Ούτε εσύ μπαίνεις στις φάτσες ε; :lol:
Δεν πειράζει, αφού πέρασες καλά-όλα καλά!!

[quote=“bluezlick”]

ΕΛΑ!!! :P[/quote]
__ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!! 8) :wink: :wink: (τον πρώτο γύρο μάλλον θα τον κεράσω στα Γιάννενα -αναμείνατε στο ακουστικό σας)

To ότι μιλάτε για το stiff upper lip με κάνει να υποθέσω ότι ήταν το μόνο AC/DC κομμάτι που ακούστηκε πράγμα που είναι μέγα σφάλμα. :lol:
Τουλάχιστον την Παρασκευή στον Μύλο θα ακούω μόνο αυτούς και θα ρεφάρω :wink:

Έτσι εξηγείται που μέχρι να φύγω είχαν ακουστεί ήδη τρία κομμάτια των Led Zeppelin ??

Ναι αλλα μετα τιποτα. :frowning:

[quote=“crabsody”]

To ότι μιλάτε για το stiff upper lip με κάνει να υποθέσω ότι ήταν το μόνο AC/DC κομμάτι που ακούστηκε πράγμα που είναι μέγα σφάλμα. :lol:
Τουλάχιστον την Παρασκευή στον Μύλο θα ακούω μόνο αυτούς και θα ρεφάρω :wink:[/quote]

που να σουνα σε ενα μαγαζι που χα παει και εβαλε το sin city…παραγγελια δικη μου. ε, εβαλε και 5-6 άλλα AC/DC…αυτά είναι…

μιας που λέτε για zeppelin, ο ίδιος dj έβαλε κομμάτι που με κούφανε…το gallows pole…έτσι!!!

Ούτε εσύ μπαίνεις στις φάτσες ε; :lol:
Δεν πειράζει, αφού πέρασες καλά-όλα καλά!![/quote]
nai lathos mou!tha eimai etoimos gia thn allh fora omws :slight_smile: !

Ευχαριστούμε που ήρθατε, ήταν φοβερά την Κυριακή!

Φωτογραφίες σύντομα και εδώ και στην πρωτη σελίδα.

Κeep On Rocking!!!

καλα ρε crabsody κ laski αφου τις δικες μας σκατοφατσες τις ξερετε γιατι δεν ηρθατε να πειτε ενα γεια οπως κ ο φιλτατος Therion ο οποιος ερχετε σε μενα κ μου λεει: απο το rockin e? :stuck_out_tongue:
τελικα δεν καναμε χιπικο ερωτα… :cry:
την αλλη φορα ομως… :stuck_out_tongue:
ααα! κ κατι αλλο δεν ξερω αλλα μετα το παρτι αρρωστισα… :cry: :stuck_out_tongue:
ειναι επειδη δεν μπορω χωρις τα γλυκα κοκκινοπα μαγουλακια του πιο ερωτικου mod… :stuck_out_tongue:

περιμενουμε φωτο!

:oops: