Rocking.gr presents @ 06.03.08

Με νοητούς καλεσμένους τους Tim Burton, Nosferatu αυτοπροσώπως, Bela Lugosi, Edgar Allan Poe και τον μικρό Vincent, σας περιμένουμε στην πιο sick Hallowe(en)d Night που έχει γίνει ποτέ, στο Club Texas (Ιπποκράτους), με αφορμή την αποκριάτικη περίοδο που διανύουμε για να θυμηθούμε όλους εκείνους που στοιχειώνουν τις νύχτες και τα πιο sick όνειρά μας.
Το μενού, εκτός από προβολή splatter αποσπασμάτων, b movies και του Vincent του Tim Burton, θα περιλαμβάνει επίσης μεγάλα ονόματα του Gothic Metal και Gothic Rock και πραγματικά θα χαρούμε να σας δούμε όλους εκεί, μαζί με τις παρεγγελιές σας φυσικά.
Όσοι πιστοί προσέλθετε, μασκαρεμένοι ή όχι.
Σας περιμένουμε την επόμενη Πέμπτη 06.03.08 στα πλαίσια των Rocking nights που συνεχίζονται ακάθεκτα, την πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα.:slight_smile:

Πολύ καλή φάση…8) :thumbup: =D>

Θα προσπαθήσω να είμαι εκεί.Δε θέλω να χάνω τέτοια events.
Συγχαρητήρια που πήρατε την πρωτοβουλία να το διοργανώσετε:)

Το σκέφτομαι σοβαρά…μιας και δεν δουλέυω εκείνη τη μέρα…ούτε και την επόμενη…:-k

Και βέβαια να έρθετε!! Ξεκινήστε με καμιά παραγγελιά από δω να μην είμαστε απροετοίμαστοι (αν κ δεν νομίζω) κι εμείς θα σας περιμένουμε στο upper hall του Texas. 3 κ σήμερα.:wink:

Πρέπει να ντυθούμε κίολας? Όχι ε? Παρεπιπτόντως, ποια στάση metro βολεύει καλύτερα?

[FONT=“Franklin Gothic Medium”][SIZE=“2”]Ντύσιμο; Όχι δα! Καλύτερα σε βολεύει μετρό Πανεπιστήμιο και μετά ποδαράτο για κανά 10λεπτο (το πολύ).[/SIZE][/FONT]

Θα επαναλαμβάνεται η όλη φάση κάθε βδομάδα? Γιατί μάλλον δε θα μπορέσω να έρθω τελικά αυτή τη φορά, αν και θα ήθελα, θα ναι σίγουρα πολύ ωραία.

θα το παλεψω κι εγω(αν καζι εχω μαθημα 9 το πρωι την αλλη μερα…:blow: :blow:
μηπως και σας γνωρισω επιτελους…

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Πως λέμε one night stand; 'Ενα τέτοιο πράμα, one night show…[/SIZE][/FONT]

Παιδιά, είναι δύσκολη ημέρα σήμερα. :frowning:
Δυστυχώς, δεν θα μπορέσω να έρθω, αν και πραγματικά θα το ήθελα :frowning: :frowning:

Μια μέρα μετά…
θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε πραγματικά όσους ήρθαν κ όσους δεν ήρθαν(!). :wink:
Περάσαμε καταπληκτικά κ ελπίζουμε να μας δωθεί κάποια στιγμή η ευκαιρία να το επαναλάβουμε.
Για την Vampira ρε γμτ… ( 1921-2008 ) RIP.

κανα event τετοιο σε μας πανω δεν θα γινει?παντως 2 βδομαδες πριν ειδα το Ed Wood…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: