Περίπτερο του Rocking.gr στο Rockwave Festival '08

Την προηγούμενη εβδομάδα, μαζί με την ανακοίνωση του προγράμματος της κάθε μέρας του φετινού Rockwave Festival, σας είχαμε ενημερώσει ότι το Rocking.gr θα βρίσκεται και φέτος εκεί, έχοντας μάλιστα το δικό του περίπτερο.

Τι θα γίνεται όμως εκεί; Το περίπτερο του Rocking.gr θα αποτελέσει το σημείο συνάντησης όλων των αναγνωστών του, των φίλων, των συνεργατών και φυσικά των συντακτών του. Εσείς, που μας διαβάζετε καθημερινά ή πιο αραιά, εμείς, οι άνθρωποι πίσω από το rocking, αλλά και κόσμος που αποτελεί μέρος της «μουσικής βιομηχανίας» στην Ελλάδα, όλοι μας έχουμε πολλά να πούμε και, βεβαίως, σε ότι αφορά το δικό μας κομμάτι, ιδιαίτερο ενδιαφέρον να ακούσουμε.

Επειδή όμως θα βρισκόμαστε εκεί καθημερινώς από τις 11:00 το πρωί και η κουβέντα, όσο ενδιαφέρουσα κι αν είναι, μπορεί να μην αποτελεί αφορμή για μια βόλτα από το περίπτερο μας (είμαστε και ντροπαλοί, πως να το κάνουμε), οι διάφορες δραστηριότητες που προτείνουμε σίγουρα θα σας φέρουν από τα μέρη μας. Για αρχή ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή ενός μεγάλου διαγωνισμού, ο οποίος θα διαρκέσει και τις τρεις ημέρες του φεστιβάλ, με έπαθλο ένα μουσικό όργανο. Εκός αυτού, κάθε μέρα θα κληρώνονται cd και dvd από πρόσφατες κυκλοφορίες, τα οποία και θα μπορείτε να παραλάβετε στο τέλος κάθε μέρας. Φυσικά δε θα περιοριστούμε σε αυτά. Υπάρχουν και άλλα πολλά ενδιαφέροντα τα οποία θα ανακοινωθούν σύντομα.

Σας περιμένουμε όλους!

Nice! :thumbup:

όσοι φίλοι του φόρουμ θέλουν να με δείρουν, παρακαλούνται να μην ερθουν, γιατί θα είμαι εκεί…

Θα σε προστατεψω εγω.Στις 9 Ιουλιου ομως μονο.Τις αλλες μερες δειρτε τον ελευθερα.
Αλλα θα κερασεις μπυρες. :razz:

Στις 9 δε θα είμαι… Αν είμαι, ευχαρίστως να σε κεράσω :stuck_out_tongue:

τις αλλλες δυο θα τον φυλαω εγω τον καρβου…!!

δώρο 10 σπαμς! Έκλεισε! Heatseeker will have the honour!!! :smiley:

και μεις ρε μήτσε τι δουλειά κάνουμε???
μπρίκια κολλάμε ή ταψιά γανώνουμε ή βλέπουμε την Γερμανία να αποδεικνύει ότι κάποια πράγματα δεν είναι τυχαία???

Κανείς δεν θα σε δείρει μη φοβού η μαμά είναι εδώ

Λογικα θα κατσω αρκετη ωρα εκει.Μεχρι να τελειωσουν οι Within. :stuck_out_tongue:
Εχω αρκετο κοσμο να γνωρισω παντως.

E ολο σχεδον το φορουμ εκει γυρω θα ναι.Καλη φαση.
Να κερνατε καμια μπυρα στα μελη με πανω απο 5000 ποστ.:razz:

προλαβαινω? :-s

:stuck_out_tongue:

ω ναι…εχουμε καιρο να χασουμe με gossip στο Lineup :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχα…Ο Καρβου θα έρθει με τη μαμα του:bleh: :bleh: :lol: :lol:
Καλη φαση guys …probably meet u there:wink:

ωραια φαση!

αλλα δυστηχος εγω τελικα δεν θα ερθω στο rockwave:(
καλα να περασετε Guys!

Μόνο για μέλη του rocking θα είναι το περίπτερο?

Όχι βέβαια :slight_smile:

Βασικά θα μοιραστούν βραχιολάκια-ταυτότητες με κωδικούς μέλους και μόνο αυτοί θα επιτρέπεται να περνάνε μέσα απο τις σιδερένιες μπάρες που θα φυλάνε το περίπτερο, αφού φυσικά έχουν υποστεί εξονυχιστικό έλεγχο απο τους φρουρούς και τα σκυλιά του rocking. Ο δικός μου κωδικός (ο οποίος σύντομα θα γίνει και το όνομα μου στο φόρουμ, στη θέση του “ελανορ”, για ευκολία αναγνώρισης) είναι ο ΕΑ-27335-853. Σύντομα τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ θα πληροφορηθούν και για τους δικούς τους κωδικούς. :slight_smile:

για περισσότερο αντικειμενική πληροφόρηση πάντως, μπορείτε να δείτε το πάνω ποστ του αντμινιστράτορα :stuck_out_tongue:

Να ρθειτε, να ρθειτε… να τα πούμε κ από κοντά βρε!!:wink:

Θα κατέβω με παρέα, αλλά μάλλον θα περάσω και`γω για λιγάκι.

Τι ώρες μπορώ να επιδώσω τα διεπιστευτήρια μου παρακαλώ???

Σε ποιό σημείο θα βρίσκεται το περίπτερο με τους μουσικούς βιομηχάνους? :stuck_out_tongue: