Rocking.gr summer in the city party, το Σάββατο, 11 Ιουνίου, στο Rainbow Rock Bar!

Ό,τι θέλει η Almighty!! Δεν χαλάω εγώ χατίρι!! 8):roll:

Παίδες αν δεν έχετε πρόβλημα, να βάλω κι εγώ καπέλο;…να’μαστε οι 3 με τα καπέλα :smiley:

[SPOILER]εγώ, βέβαια, θα ξεχωρίζω από μακριά…είμαι θεόκοντη και λίίίίίγο στρουμπουλή!![/SPOILER]

Τώρα που το σκέφτομαι, κάντε “κλίκα” ( :naughty: ) με την silent (και όποια άλλη αξιόλογη κοπέλα θέλει να συμμετάσχει) και εγώ έρχομαι ευχαρίστως για να κάνω καμιά, χμ, κοινωνική ανάλυση των διομαδικών σχέσεων.

chunky babes with hats. αυτό θα ταν ωραίο όνομα για κλίκα. :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα ωραίο όνομα. αλήθεια πόσοι θα πάτε στο πάρτυ καλέ;…απαντήστε…

αν έρθει η κλίκα μου.

χαχαχα ε πάρτε τις κλίκες σας και ελάτε…8)

εγώ μάλλον δε θα’ρθω, αν και θα το’θελα…παρέα δεν έχω, αλλά μάλλον αυτό είναι το λιγότερο που με απασχολεί…

Σκεφτομαι και γω να σκασω για πρωτη φορα σε ροκιν παρτυ.
Βεβαια θα ηθελα να δω και γνωστους, γιατι μαλλον μονος θα ερθω.
Καλα, αν ερθει Plunderer eιμαι μεσα απο τωρα, χωρις σκεψη.

Χμ, καλή φάση φαίνεται και ψήθηκα. Έχω και κλίκα υπόψην μου, αν δε μ αφήσουν ξεκρέμαστη θα παρευρεθώ για PR με τον κόσμο του φόρουμ.

Ειδικά αν παίζουν τέτοια.

καλη φαση, αλλα…χωρις κλικα και να δουλευω πρωι την επομενη… σκουρα τα πραγματα… :frowning:

Εγώ δεν έχω κλίκες. Κ μιας κ είσαστε όλοι κλικαρισμένοι… Δε με βλέπω… :stuck_out_tongue:

Ούτε γω θα ρθω εν τέλει, εκείνη τη μέρα παντρεύουμε δύο πολύ καλούς φίλους. Καλά να περάσετε!

τους άτυχους. ίσα ίσα προλαβαίνεις να τους αλλάξεις μυαλά…κρίμα είναι τα παιδιά. φέρε τους στο πάρτυ…

Προσπάθησα αλλά δεν κατέστη δυνατόν. :stuck_out_tongue:

Άσε που σε λίγους μήνες θα χουνε και παρέα, οπότε κατά κάποιον τρόπο δε μπορούν να κάνουν κι αλλιώς. :slight_smile:

Εγω θα ειμαι το πλάσμα που θα πινει στη γωνια και θα βαζει ανα τακτα διαστηματα χερι στη domino!
Προσοχή στις φάτσες σας, ερχομαι για να κοψω :stuck_out_tongue:

Όχι ρε πούστη γαμώ τους γάμους μου γαμώ τί θα χάσω.

ε αν έρθει το ντομινάκι θα ψήσω την κλίκα σωποδήποτε.

αναζητώ και εγώ κλίκα για το πάρτυ! :p:p:p:p

tits or GTFO

εσύ θα’ρθεις? <3

αδύνατο γαμώ τα καντλάκιαμ