Rocking.gr summer in the city party, το Σάββατο, 11 Ιουνίου, στο Rainbow Rock Bar!

Γουώου,πάρτη

[SPOILER]ΝΑΙ!:)[/SPOILER]

Εφόσον ψήθηκε το φιστίκι, δηλώνω ότι θα παρευρεθώ. Μουαχαχα, καλή διασκέδαση στους γάμους!:lol:

[SPOILER]Special events μόνο αφού κεράσετε ποτά.[/SPOILER]
Θα 'πρεπε να πληρωθώ για τις γυναίκες που θα σας φέρω ε, ψήνω κι άλλες. Αν δεν ήμουν κι εγώ, θα σασταν ψ*λαρία κακομοίρηδες.

Σάμανε το σιντί μου.

Θα έρθω ά-κλικη και αλλόφρων, απ’ό,τι φαίνεται.

Να πας, να πας ! :slight_smile:

Εγώ μάλλον δε θα 'ρθω λόγω εξεταστικής, απόστασης και παρέας -δεν βρίσκω. Αυτά! :frowning:

Παιιιζει να ερθω και εγω. Δεν ξερω ακομα. Παντως, αν με το καλο ερθω θα ειμαι μονος και εγω και ειτε θα ξερω καποιον ηδη ειτε θα γνωρισω κειθε…

έλα ρεεεε! θα περάσουμε καλά σας λεωωωωωωωωωωωωω:drunk:

ξέρει τι λέει το Ρόουζ, είναι πάρτυ άνιμαλ, δεν τη βλέπετε στο άβαταρ?!:smiley:

χαχαχχαχαχα! για αυτό το σκοπό το έβαλα :stuck_out_tongue: μάγος είσαι?

κάποιος να πει αν εκεί κοντά στο Ρέηνμπο βρίσκουμε εύκολα για παρκάρισμα τα Σαββατόβραδα.

γιατί κάποιος και όχι όλοι?

τι μαλακία ήταν αυτή τώρα.
οκ.

όλοι να πείτε αν εκεί κοντά στο Ρέηνμπο βρίσκουμε εύκολα για παρκάρισμα τα Σαββατόβραδα.

Αν έχεις την ευχέρεια να παρκάρεις όπου να ναι, κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες, πάρτο.
Εγώ δεν θα το παιρνα και σε ένα από τα προηγούμενα πάρτυ το είχα αναγκαστικά και θεωρώ ότι ήμουν πολύ κωλόφαρδος που πάρκαρα πάνω στην Πειραιώς…

είναι από διαφήμιση της wind.

Edit: για να πω και μια σοβαρή κουβέντα, αν το ανεβάζεις σε πεζοδρόμια πάρτο. θα βρεις 100% πάνω από την πειραιώς (κάτω απτη γέφυρα δλδ). άσε που παίζουν και τα στενάκαι σε εκείνη τη περιοχή. όπότε πάρτο.

Ναι, και από τις πιο αποτυχημένες έβερ, μόλις ένα σκαλί πάνω από αυτή του γιαουρτιού με τον Ρουβά που τραγουδάει το νανούρισμα.

σάμαν πώς είναι η σχέση σου με τον Θεό?
Γιατί εγώ μόνο που τα βλέπω σχεδόν στοιβαγμένα το ένα πάνω στο άλλο κάθε φορά που πάω γκάζι τον επικαλούμαι.

[-X[-X[-X τσ τσ τσ… φαντασία μηδέν στο παρκάρισμα:!:

χμουχμου.

α, δε βλέπω tv, a’ight.
δε το ανεβάζω σε πεζοδρόμια γιατί δεν έχω τα ΣΚΙΛΛΖ. είμαι ο πιο γαμάτος οδηγός του κόσμου, αλλά παρκάρισμα δεν.

a’ight, point taken.

θα το αφήσω σε καμιά άλλη περιοχή κι από κει περπάτημα =P~

offtopic αλλα η διαφημιση με τον Σακη ειναι η καλυτερη διαφημιση ΕΒΑΡ

και μαλιστα ειναι τοσο τελεια που θα τη ψαξω τωρα στο youtube να την απολαυσω

[I]Κοιμησου αγγελουδι μου[/I]

αχαχαχαχαχ JTN κι εγώ αγαπώ τον Σάκη αλλά όταν το είδα αυτό ευχήθηκα να μην είχα τηλεόραση, να μην υπήρχε η ΦΑΓΕ ή να ήταν μουγκός.

Μετρό ρουλζ πάντως.

Εγώ που είμαι άκλικος να περάσω μια βόλτα ή μπα;

αν εχεις ψηγματα ψυχης, περνα