Rocking.gr summer in the city party, το Σάββατο, 11 Ιουνίου, στο Rainbow Rock Bar!

shaman τι αμάξι ρε μαλάκα; πως θα οδηγήσεις χάλια μετά;

τι χάλια, δε ξέρω ποιό υπονοούμενο πρέπει να πιάσω εδώ :frowning:

ε όσο χάλια γίνεις απ’ τα ξύδια και ανάλογα τα “κέφια” πάλι απ’ τα επιπλέον ξύδια :!:

δεν έχω λεφτά για ξύδια, εκτός αν πέσει κάνα ΚΕΡΑΣΜΑ :!:

κανονίστε τα αγόρια του φόρουμ (ο νεκροντονέρ, ο αντρούλης μου ο σάμαν, ο μρ-μπραιτσαιντ και οι λοιποί) να μας κάνουν περήφανους με το χαρεμι της δομινους

Θα είναι νεκροκεμπάμπ???

ακυρο μαλλον, λαθος μου

κλονίζεται από τώρα η πίστη σου ότι θα σας κάνουν περήφανους. γαμώ.

παίζει να σκάσω κι εγώ άκλικος.

αδύνατο να παρευρεθώ αλλιώς θα γινόμουν άνετα η κλίκα σου :frowning:

Αργήσαμε λίγο αλλά καταφέραμε και συγκεντρώσαμε πολλά και ενδιαφέροντα δώρα (τόσα ώστε ο καθένας να πάρει τουλάχιστον ένα!)

? Προσκλήσεις για μερικές από τις σημαντικότερες συναυλίες (Thirty Seconds To Mars, Judas Priest/Whitesnake, Twisted Sister, W.A.S.P.)
? CD πρόσφατων και μη κυκλοφοριών (μεταξύ των οποίων και special editions του θρυλικού “Slippery When Wet” των Bon Jovi, όπως και αντίτυπα της τελευταίας δουλειάς των Iron Maiden, “The Final Frontier”)
? T-shirts (φετινού και περσινού Sonisphere Festival, μεταξύ άλλων), καπέλα (Bon Jovi), αυτοκόλλητα, αφίσες, φουσκωτές μπάλες θαλάσσης (Sonisphere Festival), πένες (Sonisphere Festival και… Rocking.gr!)
? Πολλά ακόμα που θα ανακοινωθούν μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή.

Και βέβαια θα υπάρχουν τα καθιερωμένα αυτοκόλληλα “ταμπελάκια” για να αναγνωρίζει ο κάθε φορουμίτης τον πλησίον του…

Ολε!Ωραια τα δωρακια.
Το ψηνω πολυ να περασω,δεν εχω ερθει και σε αλλο παρτυ…
Ειμαι κλικα-φρι βεβαια :confused: αλλα ελπιζω να κλικαριστω εκει :stuck_out_tongue:

Αν τελικα δεν φυγω διημερο, θα παραστω και εγω (αλλος ενας ακλικος!).

ωραία όλα αυτά, αλλά animal collective θα παίξετε?

ουτε νεκρος.

πφφ… δεν ξέρετε να διοργανώνετε πάρτυ.

τα λέμε τότε την επόμενη φορά8)

Ωραία δωράκια έχετε :roll:
Θα λείπω εκτός Αθηνών το τριήμερο και δε θα μπορέσω να τιμήσω. Κρίμα. Καλά να περάσετε όσοι πάτε και ρίξτε και κανένα χορό για μένα :dance:

Σαββατοβραδο εδω θα ειμαι τελικα…Αρα, θα δηλωσω παρον (και παιζει να σκασω με Κηπερ). 8)

έλα και θα σε έχω στην κλίκα :blues:

είναι από αυτές τις προτάσεις που κανονικά δε μπορώ να αρνηθώ, αλλά στο μήνα του πόνου τίποτα δεν είναι δεδομένο.

13 με 15 γράφω 4 μαθήματα, τα οποία θέλω να τα περάσω όλα. next time κλικαδόρε…
κέρασε ένα ποτό τη domino και από εμένα. :country: