Rocking.gr X-Mas Party!

Άρτι αφιχθείς από το τρελό χριστουγεννιάτικο party του forum μας!
Δεν θα μπορούσα να πω παρά μόνο τα καλύτερα! Άψογο το party! Όλα jet λέμε!!!
Χάρηκα πολύ που γνώρισα από κοντά σημαντικά στελέχη - μέλη (ναι κρατήσου) του forum? Δυστυχώς δεν του είχαμε όλους! Και μιλάω για Japan, Unholy, snuffle, Angel_In κλπ κλπ. Αλιτήριε kourou δεν το παίξατε το τραγούδι μου! Ακούσαμε ροκαμπίλια, ποζεριές, ήπιαμε και γουστάραμε τρελά! Άντε kouroπαιδο και του χρόνου! Πέρασα jet!

ΥΓ. Είναι 7.09 Τώρα γύρισα σπίτι και είμαι λιώμα? Το λέω επειδή αυτά που γράφω μπορεί να μην βγάζουν νόημα!

Σας ασπάζομαι,
Powerslave ?Το γραφικό υπόσκυλο του forum?

Ώστε έτσι Powerάκο,ε??? Πηγαίνουμε στο πάρτυ χωρίς να ενημερώσουμε? Καλάαααα… :frowning:
Ηλία μου, το ξέρω ότι θέλω ΚΡΕΜΑΣΜΑ! Στο’χα υποσχεθεί ότι θα είμαι εκεί… I’m sorry! :oops: Θα κάνω ότι μπορώ για να επανορθώσω…

PS. Aφού το ξέρετε, χωρίς τον Unholy δεν πάω πουθενά! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χμ, όπως δεν πάω και εγώ χωρίς την Εύα. Ε, αφού δεν ήρθε ο ένας, πάει το πακέτο.

Παρολαυτά θα ήμουν σίγουρα εκεί αλλά έπρεπε να χειρουργηθώ οπότε κατέβηκα Πάτρα αμέσως. Σκατά. Νεξτ τάιμ. Ηλία σαγαπώ.

To πάρτυ ήταν μια χαρά, το TEXAS ήταν ασφυκτικά γεμάτο, τα παιδιά που έβαζαν μουσική, αν και δεν είναι dj μας διασκέδασαν με το παραπάνω και το rocking δείχνει να είναι το μέλλον στη rock ενημέρωση της χώρας. Πολλά παιδιά από το forum (Αθηναίοι) δεν ήρθαν και αυτό κατά την άποψη μου έδειξε ότι το rocking στηρίζεται κυρίως στο δημοσιογραφικό του κομμάτι και όχι στο forum…

Χρόνια πολλά και από μένα … μόλις γύρισα από Φιλανδία :smiley: … δυστυχώς δεν μπόρεσα να είμαι εκεί μαζί σας , προτίμησα να πάω εκεί με το τέως έτερον ήμισυ …

Θέλουμε δήλωση… Το τέως έγινε νύν και αεί…;

Θέλουμε δήλωση… Το τέως έγινε νύν και αεί…;[/quote]

'Η μηπως εγινε τεως στη Φιλανδια???Αν εγινε ετσι…Εχεις ενα δικιο :wink:
Αλλο πραγμα οι γυναικες του βορρά… :wink:

Θέλουμε δήλωση… Το τέως έγινε νύν και αεί…;[/quote]

'Η μηπως εγινε τεως στη Φιλανδια???Αν εγινε ετσι…Εχεις ενα δικιο :wink:
Αλλο πραγμα οι γυναικες του βορρά… :wink:[/quote]

Σε πληροφορώ ότι το 90 % των γυναικών στην Φιλανδία και μιλάω για το Κemi όπου το είχαμε σαν βάση , ήταν μπάζα , οικτρές και ατσούμπαλες .

Θέλουμε δήλωση… Το τέως έγινε νύν και αεί…;[/quote]

'Η μηπως εγινε τεως στη Φιλανδια???Αν εγινε ετσι…Εχεις ενα δικιο :wink:
Αλλο πραγμα οι γυναικες του βορρά… :wink:[/quote]

Σε πληροφορώ ότι το 90 % των γυναικών στην Φιλανδία και μιλάω για το Κemi όπου το είχαμε σαν βάση , ήταν μπάζα , οικτρές και ατσούμπαλες .[/quote]

Αρα μαλλον εκει τα ξαναβρηκατε!!! :wink:

Λοιπόν ένα πραγμα θα πω…ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!..ωραιο παρτυ με πολυ κοσμο…βεβαια εφυγα με ενα παραπονο…ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΑΠΟΝΕ DJ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΟΥ?!..αχ αχ αχ αντε λογω εορτων θα το ξεχασω…μεχρι το επομενο παρτυ!!Ηλια ουτε λογο δεν μας εβγαλες κ ειχαμε τα πανο ετοιμαααα.!!! εσυ εχασες…!! :roll:
Φιλακια κ πολλα συγχαρητηρια σε ολους τους συντελεστες του παρτυ!!

Υ.Γ … τελικα δεν ηρθαν κ πολλοι απο το forum… :?:

Θελω t-shirt σαν και αυτο που φορουσες στο παρτυ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Helloooooooooo…αφου το υποσχεθηκα βρε!! πλακα πλακα την σταμπα την θες μπροστα η πισω?

H σταμπα πισω αν ειναι ευκολο…Τhanks in advance…Για το παρτυ δεν γραφω τιποτα επειδη μεχρι τις 3 που εκατσα δεν ακουσα τπτ απο MAIDEN…ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ…