Rocking.gr Xmas Party,24/12@ Hard Rock Cafe

Nαι διάολε!!! :razz:

Δεν έχω έρθει, και αν μπορέσω αυτή τη φορά οπωσδήποτε θα εχω μαζί γυναικόπαιδα και άμμαχο πληθυσμό, μέρες που’ναι, οπότε…

έλα κ φέρτους - δεν θα πάθουν τπτ, promise

Το πολύ πολύ να έρθουν και στο επόμενο!

Πολύ δύσκολο να έρθω παραμονή Χριστουγέννων. Δεν πειράζει, θα αποζημιωθώ στο επόμενο.

Same :frowning:

Ελάτε μωρέ τι παραμονή και βλακείες!
Θα περάσουμε όλοι τέλεια όπως πάντα!


Now playing: Dark Tranquillity - Blind At Heart
via FoxyTunes

Σιγουρα θα ειναι τελεια, απλα ειναι τετοιες οι μερες που μπορει πολλοι να μην ειναι Αθηνα or whatever… Next time hopefully

ααα άλλο αυτό πάω πάσο εκεί:)
οπότε next time που ελπίζουμε να είναι metsal time…


Now playing: TRAPT - Curiosity Kills
via FoxyTunes

ελα ρε γαμωτ…ελεγα οτι θα επεφτε κανα σαββατο…οι παραμονες βολευουν μονο για οσους μενουν αθηνα…και μπορουν να βρουν και τη παρεα τους μετα και να πανε να συνεχισουν να τα πινουν σε σπιτια φιλων κτλ [-X

Το πρώτο rocking πάρτυ που θ’απουσιάζω.

χαχαχ \:D/:afro:

Εγω μαλλον θα ειμαι εκει…Αν και για μενα ειναι λιγο καπως η ωρα(22:00 ειναι μια χαρα αλλα 12:30-1:00 που θελω να φυγω ειναι δυσκολη)…Τι να κανουμε ομως,ενα το εχουμε το rocking,μην το τιμησουμε…:smiley:

(nothing) says:
θα σκάσει μύτη και ο Αραφάτ με το χαρέμι του
θα βγάλει ένα εκατομμύριο ευρώ σε πάκους με κατοστάευρα και θα αρχίσει να τα μοιράζει στο πλήθος
γιάσονας(8) says:
στο ροκιν παρτυ ¨0
(nothing) says:
ναι ρε
ήδη έχει ξεκινήσει ολόκληρο καραβάνι
για να’χουν φτάσει σε μια βδομάδα
γιάσονας(8) says:
σαν τους μαγους ='D
(nothing) says:
ναι και φέρνει και δώρα
guest μπάντα αραβικού mathcore
πρόσθετους servers για το rocking
Τσέχες εισαγωγής για τον bleedin

θα μπουκοτάρω το πάρτυ αν δεν αλλάξει η κριτική του 30 seconds to mars και δεν απολύσετε τον αμπαλο συντάκτη που το έγραψε!:stuck_out_tongue:

Κάτω τα χέρια από το γείτονα :twisted:

το ψηνω κ εγω παιδια να ερθω…

fixed8)

Kριμα,θα γουσταρα παρτακιον αμα ημασταν εδω,οντως θα μαζευομασταν ολη η ξενιτια αλλα δεν πειραζει,νεξτ ταιμ…

Δεν χανονται αυτα:drunk::thumbup: