Rocking.gr Xmas Party,24/12@ Hard Rock Cafe

O φεουδαρχο-καπιταλας το αφεντικο με εβαλε δουλεια παραμονη χριστουγεννων αλλα θα κοιταξω να το παλεψω να ερθω καπως. :frowning:
Δε λεει να το χασω και αυτο το παρτυ γαμω

Ελανορ θα σε βαλω να μου ριξεις 2-3 ψιλες να πω οτι με ληστεψανε και με στειλανε στο νοσοκομειο :stuck_out_tongue:

Μάλλον θα το τιμήσουμε 8)

Αμα θες σου ρίχνω και περισσότερες, δεν υπάρχει πρόβλημα. Για το πειστικό της υπόθεσης ρε παιδί μου. 8)

:frowning: δεν θα είμαι εδώ στις 24 :frowning: Αναχωρώ μια μέρα πριν από Αθήνα και έτσι θα το χάσω το πάρτυ. Καλά να περάσετε όσοι πάτε και όσοι θα λείπουμε θέλουμε αναλυτικό φωτογραφικό ρεπορτάζ

ετσι ειναι ο ενας απο τους φρονιμιτες που θα βγαλω τεταρτη απογευμα.

Αρχισαμε αντιπρηξικες θεραπειες με αφρικανικα μαντζουνια της μαμας κιετς.

Αν δεν εχω μουρη τρομπα θαμαι κει και γω και η φρατζα μου

Έτσι! Όποιος δεν έρθει πρέπει να υποβάλει τις σχετικές βεβαιώσεις από υπουργία, γιατρούς, στρατολογία κλπ.

Συλλυπητήρια, την πάτησες. όλους θα τους βγάλεις? εγώ είχα βγάλει πρώτα τους 2 και μετά τους άλλους 2. Τις 2 πρώτες μέρες δεν μπορείς να φας τίποτα, δεν ανοίγει καν το στόμα. Θα έχεις ένα παχουλό μαγουλάκι, αλλά στο πάρτυ μπορείς να πας. Να προσέχεις μόνο τα pit, μην φας καμία αγκωνιά :stuck_out_tongue:

Έλα ρε σιγά όλο και κάποιο -_\ γκομενάκι θα γουστάρει τα μαγουλάκια σου. Ναι σε λέω

Αν δεν έρθει πάντως το μέηνστρημ τσουτσέκι, αντί για το πάρτυ του ρόκιν θα πάω να τα σπάσω Μπουγά

θα μαι και εγω…!

beware…

ηθελα αλλα θα ειμαι θεσ/κη στις 24

Κι εγω μαζι σου.:stuck_out_tongue:

Το κλιμα θα ειναι πολυ καλο πιστευω…Το πιθανοτερο ειναι να ερθω αν βρω παρεα…!

Παρέα σίγουρα θα βρεις εκεί:wink:

Αχ, αγάπη μου…

[I][B]“Well you made me weep
And you made me moan
When you caused me to leave child
My happy home
But someday baby
You ain?t worry my life anymore”

[/B][/I]

Εγώ δεν! Αύριο φεύγω!

γιαϊκς

Yπαρχει καποιος αγιος ανθρωπος να φερει τον Καργια Κουρουνεν στο παρτυ?

Εδώ ήταν γκόγκολ μπορντέλο, οπότε άμα δει φως θα μπει! :lol:

:(:(:frowning: