Τι επαγγελματα θα ταιριαζαν στους χρηστες του rocking.gr?

Μην ξαναβαλεις το ονομα μου διπλα στην καταραμενη ρε πουστη, ξερω που μενεις:!:

:frowning: :frowning: :frowning:

Rangel: Θα γίνει ζάμπλουτη… Δε τη φοβάμαι

Bloody_Angel: Θα πάει σε κάποιο ερημονήσι και θα ζει δίπλα στη σόμπα με τις γάτες της με βάση το μηνιαίο τσεκ που θα της στέλνει η Rangel και θα αναπληρώσει έτσι τον ύπνο και την ηρεμία που της έλειψαν.

Aloe: Καριέρα στη φωτογραφία με παγκόσμια αναγνώριση και εκθέσεις ανά τον κόσμο

Sofi-k: Κλιματιστικό… (παραδέχομαι όμως ότι η νεκροφόρα μου άρεσε :p)

LaRocca: Μπασκετμπολίστρια περιζήτητη που όταν θα φεύγει με μεταγραφή από τις ομάδες της, θα λέει σε όλους τους οπαδούς της ομάδας, έναν έναν πόσο τους αγαπάει

dexter: Θα ανακαλύψει, ωσάν νέα Μαρί Κιουρί, ένα νέο χημικό στοιχείο. Θα το ονομάσει ΟΥΜ

Νephlelie: Παντογνώστης Μουσικής, αφού έχει πάρει CD από όλους. Επίσης θα κράζει τους HIM, όταν θα μάθουν επιτέλους να παίζουν μουσική, επειδή θα έχουν αφήσει τη μουσική που τους καθιέρωσε…

Princess of the Dawn: Θα προσφέρει pro bono ψυχολογική υποστήριξη σε όσους την έχουν ανάγκη και θα τονώνει το ηθικό όσων είναι emo ή με χάλια ψυχολογία. Θα συνεχίσει να ποστάρει στις alternative και να μας αφήνει άφωνους!

OxiOlga: Πριγκηποπούλα των Ρόχιριμ

Thorgal: Αντιστράτηγος στους καβαλάρηδες των Ρόχιριμ. Παρά το ότι είναι πρίγκηπας (και αδερφός της OxiOlga), δεν είναι στρατηγός γιατί μπινελίκωσε το βασιλιά, όταν τον έκραξε που δεν τάισε το άλογο του. Ο Thorgal το είχε ξεχάσει τελείως το ζωντανό, γιατί το προηγούμενο βράδυ έπινε μπύρες για να πανηγυρίσει το ότι έκανε 2 μέρες αποτοξίνωση από τη μπύρα…

tolkki: Γευσιγνώστης με μεταπτυχιακό στα γιαουρτοσκόρδια.

Gigatron: Ψυχίατρος!!! (από ότι έχω μάθει, έχει ταλέντο!!:p)

Angmar: Πράκτορας. Βασικά ήδη είναι, αφού ξέρει πολλά για τα πάντα και αλλάζει συνεχώς μεταμφιέσεις (δείτε πώς ήταν παλιά και πώς είναι τώρα :p)

Led Zeppelin: Θα αναγκάσει την ακαδημία Νόμπελ να δώσει για πρώτη φορά, Νόμπελ Μαθηματικών επιστημών. Η φήμη του θα τον κάνει πρόεδρο του ΠΑΟΚ, όπου μετά από 4 μήνες κοντά στους οργανωμένους του ΠΑΟΚ, το πνευματικό του επίπεδο θα έχει πέσει κάτω και από αυτό του παράγοντα του Εδεσσαϊκού. Επίσης θα αποδείξει τη μαθηματική εξίσωση:

(καμμένο μεταμεσονύκτιο τόπικ)+(σνομπάρισμα μουσικών θεμάτων)=(γκρίνια για πεσμένο φόρουμ) :stuck_out_tongue:

Vedder: Πρωταγωνιστής σε τσόντα. Θα κάνει ανωμαλίες με πηγάδια

Hokam: Δε θα γίνει γνωστός… Σόρυ Hokam, αλλά δυστυχώς δεν πάνε όλοι οι άξιοι μπροστά… Εγώ θα κάνω πάντως ότι μπορώ για να καθιερωθείς στο χώρο των ανεκδότων, ή έστω των φωτορομάντζων :stuck_out_tongue:

Thats why: Σε παλιότερες εποχές θα ήταν αρλεκίνος. Σε αυτές θα είναι απλά απόκληρος των φόρουμ αν συνεχίσει έτσι…

Kourou: O Kourou είναι ένας, μεγαλοδύναμος, αέναος, παντογνώστης και πανμέγιστος. Κάποια στιγμή θα γίνει θνητός γιατί θα βαρεθεί τη μοναξιά της κορυφής… (με κάτι τέτοια έγινα mod ο μπαγάσας)

monte: Συγγραφέας παγκοσμίου φήμης, που όμως θα απορριφθεί η αίτηση του για να γίνει μέλος της Ακαδημίας Αθηνών, γιατί θα τον δουν με κοντά μαλλιά και θα τους φανεί πολύ mainstream για συγγραφέας. Επίσης, παρά το γεγονός ότι τα έργα του θα προκαλέσουν ρωγμές σε όλες τις πτυχές της κοινωνίας μας με την καυστικότητα τους και την into the point αναλύσεις του, κάποιοι θα συνεχίσουν να τον κατηγορούν ως potically correct, γιατί στα κείμενα του χρησιμοποεί τον όρο “κοινωνία” και όχι τον όρο “η πουτάνα η κοινωνία” :stuck_out_tongue:

Cozy: Θα γίνει πρόεδρος του Διεθνούς Κέντρου Πυρηνικών Ερευνών στη Γενεύη (CERN). Μία μέρα θα δει ένα διακόπτη σε κάτι μηχανήματα που θα γράφει “Ράδιο”. Νομίζοντας ότι θα ακούσει τη νέα επιτυχία των Deep Purple (ο Gillan τότε θα είναι 143 χρονών και δε θα τραγουδάει αυτός, αλλά θα ακούμε τη μηχανική υποβοήθηση της καρδιάς του να κάνει μπου-που, μπου-που στα τραγούδια) θα πατήσει το διακόπτη. Αποτέλεσμα του πυρηνικού ατυχήματος που προκάλεσε, θα είναι να έχουν από εδώ και πέρα τα μάγουλα του, το χρώμα του δέρματος.

ChrisP: Μετά από ανώνυμες πληροφορίες που θα του δώσω, θα αποκαλύψει στο πανελλήνιο, ότι ο Μπρούνο Τσιρίλο χρηματοδότησε τα πρώτα βήματα του monte, με αποτέλεσμα να του καταστρέψει την υστεροφημία. Κατά τα άλλα, θα έχει μία ευχάριστη ζωή με πολλές εμπειρίες, δίπλα σε αγαπημένα πρόσωπα. Μόνος του καημός ότι αναγκάστηκε να παραχωρήσει το διαρκείας του Θρύλου, όταν πήγε στο διπλωματικό σώμα και μετά στον ΟΗΕ.

Nihilist: Θα είναι πετυχημένος προγραμματιστής, που όμως θα καταστραφεί, όταν θα γίνει αφεντικό του, μία παλιά χρήστρια του φόρουμ μας, στην οποία είχε κάνει κάποτε αφιέρωση κάτι στίχους. Η RosePrincess. Αφού θα θυμηθεί πάλι τον παλιό καλό εαυτό του που του έφερε στο διάβα του τόσους εχθρούς, θα της αφιερώσει ένα νέο κομμάτι, δικιάς του έμπνευσης και θα συνεχίσει το δρόμο του ως κατασκευαστής υπολογιστών Virtual Reality. Θα καταστραφεί οικονομικά, όταν μία μέρα στις αποθήκες της εταιρίας, θα βάλει ένα DVD σε ένα μηχάνημα από συναυλία των Mastodon. Καθότι θα βρίσκεται σε Virtual Reality, θα νομίζει ότι βρίσκεται σε mosh pit και θα καταστρέψει όλο το στοκ…

Μπορεί να ξεχνάω κάποιους, αλλά όσοι μου ήρθατε πρώτοι στο μυαλό, σας έβαλα… Πάω να συνεχίσω τώρα το διάβασμα :stuck_out_tongue:

Karvou: Λυκιάρχης. :stuck_out_tongue:

οκ χαλωροσε λιγο,και γω σε συμπαθω αλλα δεν κανω ετσι!!!

Κιανου Ρηβς.

Δε θες… Πίστεψε με δε θες…:stuck_out_tongue:

(Κιάνου Ρίβς? Τι λες ρε! Εγώ είμαι straight!)

Σε πιστεύω… :stuck_out_tongue:

Αχ…ωραίο θα ήταν αυτό!!!

Τhanks zaf!!!εσύ με καταλαβαίνεις!!!:smiley:

Με λες ξωτικό???:-s :frowning:

:lol: :lol:

:lol: Συμφωνώ αλλά τους ΗΙΜ δε θα τους κραξω ποτέ!!

Λοιπόν έχουμε και λέμε

Cozy Ιδιοκτητής τυροκομείου στην Ελλασόνα το οποίο διαθέτει πρατήριο προς πώληση των προιόντων του στην οδό Πανός στο κέντρο της Λαρίσης αφανής εταίρος στο παρακείμενο ψητοπωλείου του Αδάμου ενώ στις πλαγιές του Ολύμπου και της Όσσας αντιχούν τα κουδούνια από τα 5000 αιγοπρόβατα που διαθέτει για την παραγωγή των προιόντων του -μιλάμε για πλήρως καθετοποιημένη παραγωγή- την φύλαξη των οποίων έχει εμπιστευτεί σε 10 αλβανούς

karvou Δάσκαλος διορισμένος σε δυσπρόσιτο μονοθέσιο της γ΄Ευρυτανίας

montechristo Αξιωματικός της ΕΛ.ΑΣ υπηρετεί στην αντιτρομοκρατική και δεξί χέρι του πρώην διοικητή της και νυν υπαρχηγού Στέλιου Σύρρου

kourou Φωτογράφος

rudolf Μάγειρας ιδιοκτήτης εστιατορίου κινέζικης κουζίνας στην Γλυφάδα με σπεσιαλιτέ του τους σκορπιούς μπουρμπουριστούς για την συνταγή αυτή το μυστικό της οποίας δεν αποκαλύπτει πουθενά έχει τιμηθεί με πολλά διεθνή και εγχώρια βραβεία ενώ έχει εκδόσει και μια σειρά βιβλίων με τίτλο Τι θα φάμε σήμερα μα τι άλλο σκορπιούς

freedomofrock Τοκιστής και σουλατσαδόρος ενίοτε και γευσιγνώστης σε θέματα μπιφτεκιών

dark of the sun εξάδελφος και βοηθός του freedom of rock τόσο στην πρώτη όσο και στην δεύτερη ενασχόληση

gigathron Διαιτολόγος συνεργάτης πρωινής ψυχαγογικής εκπομπής

Sharouman Αγροτοσυνδικαλιστής

ChrisP Δημοσιογράφος αρχισυντάκτης του παγκοσμίου κυκλοφορίας εβδομαδιαίου περιοδικού ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΟΠΩΣ ΛΑΧΕΙ

manos87 spammer

Beer Drinker Διευθυντής μάρκετινγκ σε πολυεθνική κοινώς γιάπις ή στέλεχος επί το ελληνικότερον

panagiotis Επικούρος καθηγήτης της μουσικολογίας στο Skyladiko University of Pararilakh Συγγραφέας.
Έχει εκδόσει πλήθος μελετών με γνωστότερες το Ήταν η ζωή μου κόλαση και την έκανες απόλαυση, Μα το θεο σ΄αγαπώ συγχώραμε, Εγώ είμαι η Καλομοίρα ενώ είναι ο βιογράφος των γνωστών και μη εξαιρετών ρόκερ Στέλλας Μπεζαντάκου Θέλξης Μάρως Λύτρα και Βέρας Λάμπρου

Αυτά και θα επανέλθω

Λοιπόοοοον…

manos87: αφού κάποιος του φάει την πρωτιά σε αριθμό τοπικ ανά λεπτό/καμένα πληκτρολόγια τη μέρα, χολωμένος θα αφιερώσει τη ζωή του στο να φτιάξει ένα πρόγραμμα αντι-σπαμ που θα σαμποτάρει όλους τους επίδοξους σπάμερς.

kostis: κουρασμένος, αποκαμωμένος και απηυδισμένος από το ανελέητο κηνυγητό των H-emo, παραδίνεται: δημιουργεί τη δική του φίρμα ρούχων, δηλαδή μπλουζακια με σχεδιάκια σκακιέρες, ροζ-μαύρα σκελετάκια, φιογκάκια κτλ.

that’s why: εκδίδει περιοδικό αισθησιακού περιεχομένου, τύπου Maxim, με αντικολλητικές σελίδες.

Θα σκεφτώ καλύτερα και θα επανέλθω για τον σόρτσμαν και τον ιφριτ, νυστάζω τώρα και δεν τα γράφω πολύ πετυχημένα :stuck_out_tongue: :frowning:

Οπως λέμε Varathron?..

:lol:

γράψε λάθος :stuck_out_tongue:

χμ. παμε παλι:

Μοντε: δημοσιογραφος του αλφα. με τακτικες τραγκα θα αποστομωνει τους αλλους στα παραθυρα.

Rock And Roses: Πρωινη εκπομη τυπου μαμαλακης. επειδη κανεις δε μαγειρευει οπως η μαμμυ :slight_smile:

Beer Drinker: μαθηματικος σε λυκειο. σοβαρα, αυτο μου φερνει κατα νου. αλγεβρα και μετα εξιστορηση μεταλοιστοριων.

Maiden1979 & Παναγιωτης: Παρουσιαστες του TV WAR

Ρουντολφ: Ιδιοκτητης αγγλικης pub που θα παιζει σε χαμηλο volume κλασσικες ροκιες.

[QUOTE=Angmar;226273]χμ. παμε παλι:

Rock And Roses: Πρωινη εκπομη τυπου μαμαλακης. επειδη κανεις δε μαγειρευει οπως η μαμμυ :slight_smile:

bluezlick παρουσιαστής της εβδομαδιαίας εκπομπής του Woodstock tv

In the hippy kitchen with rock mammy we are singing the blues while cooking mousakas

επίσης έχει συνεργαστεί με τα μεγαλύτερα ονόματα της ροκ μουσικής σε πλήθος εμφανίσεων συμπεριλαμβανομένων των eric clapton jeff beck jimmy page bb king buddy guy ενώ το σιντί του με τίτλο

Τα γιουβαρλάκια της μαμμάς ανέβηκε στο Νο 1 των αμερικάνικων και αγγλικών charts έγινε τρις πλατινένιο ενώ σάρωσε τα βραβεία grammies στην φετινή απονομή

:lol: :lol: :lol:

Bluezlick: Leader χορευτης (βλεπε Μεταξοπουλο με Φοντανα) στην ταινια “Η θεια μου η χιππισσα (2007 version)”
πανω στο γνωστο βραχο που χορευουν ολοι οι χιππιδες!:lol:

Εγω μαλλον θα κανω τη Φοντανα!:stuck_out_tongue:

nephelie: Καμαριερα στο σπιτι του Ville!!!:o
(Eιναι και sexy ενδυμασια, σκεψου το σοβαρα!:stuck_out_tongue: :lol: )

:oops: :oops: O:)
Να σαι καλά ρε Κατερινιώ!!:smiley: εσένα πάντως πιστεύω ότι θα σου ταίριαζε μια δουλειά με σοβαρό ντύσιμο…ταγεράκι κλπ.Θυμάμαι από μια κουβέντα με τον λεντ πως σου άρεσε αυτό το ντύσιμο!

Χαχαχα!!!Διευθυντρια σε διαφημιστικη εταιρια, ξερεις!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Κοτσο στα μαλλια, κοκκαλινα γυαλια και σοβαροφανεια!

Δεν έχω χωράφια.:stuck_out_tongue: