Τι επαγγελματα θα ταιριαζαν στους χρηστες του rocking.gr?

χχχαχαχαχααχαχχα

Ρε μαλάκα τώρα το είδα αυτό!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν σε προσεβαλα.Πατησα ριπορτ μονο και μονο για το “ρε”

Σημερα ετυχε να διαβασω ολο το thread και ακομα κλαιω απο τα γελια…Τολκκι εγραψες παλι…Επειδη πρεπει να φυγω τωρα θα επιστρεψω το βραδυ να γραψω κι εγω τις αποψεις μου περι των forum-jobs…

O:) O:) :-- :-- :–

πιστεψε με ακομα κι αν μου κανουν πλυση εγκεφαλου, κατι τετοιο δεν προκειται να το κανω

Ifrit: Θα γίνει ηλεκτρατζής. Αυτό σπουδάζει (λέμε τώρα) άλλωστε.
Δέχτσα: Δεν υπάρχει. Είναι μποτάκι (όχι botακι, απλό παπούτσι) του σορτσάκια.
Σορτσάκιας: Θα ανοίξει αλυσίδα καταστημάτων και θα εμπορεύεται σορτσάκια
Λεντζέπελιν: Δεν θα προλάβει να δουλέψει, καθώς του έχω κυρήξει πόλεμο.
Ρούντολφ: Παραγωγός ταινιών αισθησιακού περιεχομένου.
Σοφικάπα: Δεν χτσέρουμε. Είναι ελοχίμ.
Τολκκι: Θα αντικαταστήσει τον Kerry King στους Slayer.

Χειροτερη κιθαρα απο αυτον αποκλειεται να ξερει παντως…:smiley:

[SIZE=“5”]ΜΗ![/SIZE][SIZE=“1”]Θα σε ακούσει…[/SIZE]

[FONT=“Arial Narrow”][/FONT]

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα…τώρα το είδα! Έπος, κι ο Ζούγκλας να του σκάει γλωσσόφιλα, με γούνινο βρακάκι και μια σύριγγα καρφωμένη στο μπράτσο! Χέβη Μένταλ ρε![/SIZE][/FONT]

Για τον Monte εχω καλη ιδεα. Μπορει να τριβει τυρι για μακαρόνια. Σα κομπρεσερ θα πηγαινει :!:

Και τα λεφτα ειναι καλα ε. Σκεψου το :!: :stuck_out_tongue:

Ρεντ Πυραμιντ:Kριτικη επιτροπη σε καλλιστεια

???:lol: #-o

Καλλιστεια σαυρας?

Οχι ρε,εκει θα κανε καλη δουλεια!:stuck_out_tongue:
Στα κανονικα,με νορμαλ γυναικες θα ηταν ο “κακος” της επιτροπης κι ετσι!Θα θαβε την απιστευτη θεα,η οποια θα τσατιζονταν ξερω γω και θα βγαινε και θα τον εβριζε σε ολα τα δελτια και τις μεσημεριανες εκπομπες!

Έτσι πάντα,με τη καλή κουβέντα στο στόμα…

Ναι αστα,αυτες οι μοντελες ειναι εντελως κακιασμενες!!Ου μπλεξεις!:stuck_out_tongue:

Και να θελουμε ν’ αγιασουμε δεν μας αφηνεις με τις φωτο που ποσταρεις…

Χαχ. εμπνευσμένο. μέρες που είναι λέω να σου χαρίσω λίγο από το χιούμορ μου. άντε, σε καλή μεριά :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Λοιπον ηρθε η ωρα:

Maiden1979: Αποτυχημενος ψυχολογος για ροκομεταλλαδες…Θα τους καλει στο γραφειο του και ενω θα παραπονιουνται οτι δεν εχουν δει το ταδε συγκροτημα ετσι για να τους ‘‘φτιαξει’’ τη διαθεση θα τους εξιστορει ποσες φορες το εχει δει σε ολη την Ευρωπη και ποσο γαματα ηταν…

Angmar: Πλασιε καθε ειδους…Ειναι ο ανθρωπος της διπλανης πορτας που θα σε πεισει για τα παντα απλα γιατι εσυ δεν θα προλαβεις να απαντησεις…Και αν κανεις και τον δυσκολο σε παιζει και ενα ταβλακι με στοιχημα…’‘Ετσι για το καλο,μωρε…’’

Thorgal: Σφετεριστης του Tom Crouz στην ταινια ‘‘Ο Τελευταιος Σαμουραι’’ ετσι γιατι το κατεχει το αθλημα…Θα αποδειξει με καθε τροπο οτι ο τελευταιος Σαμουραι ηταν Σκωτσεζος και λεγοταν William Wallace…

Sentient No.6:Δικηγορος σε υποθεσεις της πλακας οπως στην κατηγορια του Μανου87 επι του Angmar για το οτι κλεβει στο ταβλι…Μανο λυπαμαι αλλα με τετοιο δικηγορο με ατρανταχτα επιχειρηματα (ξερει αυτος) κλαφ’τη την υποθεση…

OxiOlga:Κατοχος εισητητριου διαρκειας στις συναυλιες των Σκορπιων και παραλληλη εργασια στη φυλαξη των παιδιων του συγκροτηματος…Ετσι για να προσφερουμε στην μπαντα…

LaRocca:Μελλοντικη παρουσιαστρια μεσημεριανης κους-κους εκπομπης με απιστευτες τσιριδες και συμπαρουσιαστη τον Θαναση Λαλα ετσι για να φωναζει το προσφιλες της…’‘Θανασακηηηηηηηη…’’

Sofi-K:Το αντιπαλο δεος του Κ.Μητσοτακη στο ΠΑΣΟΚ ως μελος της ΠΑΣΠ απ’οσο γνωριζω…

Davidian:Δοκιμαστης groopies ως και μανατζερ συγκροτηματος…Στυλακι?..Κραταμε το τσιγαρο μαγκικα,περναμε ενα χερι τις κοπελιες και με υφακι λεμε στα μελη του συγκροτηματος…’‘Αυτες θα παρετε…’’

Panagiwths:Σωματοφυλακας…No other comments (ξερει αυτος)…

Karvou:Λουτρινος αρκουδος στην Wonderworld…Οσοι εχουν δει Μπατσο του Μπεβερλι Χιλς καταλαβαινουν…

Kourou:Εισαγγελεας…Αδιαφθορος και απολυτος…Δεν εξαγοραζεται με τιποτα…

Corpsette:Μοναχη μετα την υπερβολικη δοση death & black που θα εχει παρει…Δεν θα εχει κατι αλλο να ζησει…Και αφου τις αρεσουν και οι τριχες =Μοναχη στη Ροδοπη παρεα με αρκουδες…:stuck_out_tongue:

Red Pyramid:Αναλυτης αγωνων ΝΒΑ και παντα υποκειμενικος οπαδος των Λιμνανθρωπων…Τρεμε Τασο Μαγουλα…

FreedomOfRockΕπαγγελματιας headbanger…Αυτο…Τελος…

Bluezlick:Θα αποκοψει τα Ματταλα,θα τα κανει νησι και θα γινει ο ιδιοκτητης του ετσι για να αναβιωσουν οι παλιες,καλες εποχες…

Guardian of The Blind:Δημοσιογραφος του Metal Hammer και επιχειρηματιας στο χρηματιστηριο…Δεν ξερω αλλα αυτο μου βγαζει…

Ellanor:Σχεδιαστης της Walt Disney με ιδιαιτερη εφεση στον σχεδιασμο κομικς με τον Bugs Bunny αφου αγαπαει τα κουνελια και ποσο μαλλον τα φονικα και εξυπνα κουνελια…

Montechristo:Ηθοποιος,σχεδιαστης μοδας,Κριτικος και γενικα οτι εχει να κανει με τη show biz καθως ειναι αριστος στις δημοσιες σχεσεις…

Rudolf:Ιδιοκτητης μπουρδελου=τσατσος αγκαλια με τα πουρα του και με ονειρα να γινει καποια μερα καταξιωμενος νταβατζης…

Beer DrinkerΜελλοντικος διοργανωτης του Glastonbury Festival In Greece και μονιμους headliners τους Motorhead…Να δουμε μετα θα λεμε οτι ερχονται καθε χρονο οι Scorpions…??:stuck_out_tongue:

Tolkki:Σωτηρας ολων οσων ψαχνουν κατι στο ιντερνετ αφου βοηθαει παντου και παντα (προσωπικη εμπειρια) και συνεχιστης της ενδοξης εκπομπης του Λιακοπουλου αφου πρωτα θα τον παρει απο κοντα για να του φαει τη θεση και να γινει αυτος το ειδωλο…

Led Zeppelin:Απ’οσο τον ξερω θα γινει ο νεος Ψινακης…

Manos87:Ηθοποιος με ιδιαιτερη εφεση στους ρολους φαντασματων και ταυτοχρονα ο καλυτερος πρακτορας του FBI…Δεν προκειται να τον βρουν ποτε…

ChrisP:Ηρεμος επαγγελματιας ταβλαδορος,κατι σαν τον Gasparov στο σκακι και συνεχιστης της δυναστειας των Angmarαιων…

That’s Why:Μπατσος…Μετα απο τοσα μπαν θα θελει καπου να βγαλει τα απωθημενα του…

Cozy:Σεντερ σε καποια ομαδα της Α2 ή και της Α1…

Heatseeker:Οργανωτης μαζι με εμενα του ερανου ‘‘Φερτε τους AC DC στην Ελλαδα’’ με τον Crabsody οδηγο και ιδεολογικο υποστηρικτη…

RycheheadΗρεμη δυναμη που τελικα θα εξελιχθει στον νεο Mohammed Ali…Ναι ναι θα γινει μποξερ…

Zafrock:Πρωτος αγοραστης της Angmaro-Maideniκης εγκυκλοπαιδιας του ροκ και μεταλ και συγγραφεας του βιβλιου ‘‘Μετα τον Μητσο και το Γιαννη ΤΙ???’’…

Για οσους δεν εγραψα ειτε τους ξεχασα,ειτε δεν τους ξερω…Τελικα ολοι θα προκοψουμε…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα γινεις ο Ρουβας μου αν δεν ανακαλεσεις:!: