Ποιες χώρες διαβάζουν Rocking.gr

Ακολουθεί ένα πολύ ενδιαφέρον στατιστικό που κοιτάζαμε σήμερα: Από τις 16 Ιανουαρίου μέχρι τις 16 Φεβρουαρίου, το Rocking δέχθηκε επισκέπτες από 117 χώρες!!!
Παρακάτω η λίστα με βάση των αριθμό επισκέψεων από την κάθε χώρα:

Ελλάδα, Γερμανία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ηνωμένες Πολιτείες, Κύπρος, Ιταλία, Αυστρία, Γαλλία, Σουηδία, Πολωνία, Τσεχία, Ολλανδία, Καναδάς, Βραζιλία, Ισπανία, Βέλγιο, Τουρκία, Βουλγαρία, Ρουμανία, Μεξικό, Νορβηγία, Ουγγαρία, Δανία, Φινλανδία, Χιλή, Ουκρανία, Πορτογαλία, Ιαπωνία, Ελβετία, Σλοβακία, Αργεντινή, Αυστραλία, Ινδονησία, Σερβία και Μαυροβούνιο, Ρωσία, Ινδία, Κολομβία, Κροατία, Μάλτα, Σλοβενία, Κίνα, Ισραήλ, Ιράν, Ιρλανδία, Φιλιππίνες, Περού, Σκόπια, Λιθουανία, Αλβανία, Ταϊλάνδη, Λουξεμβούργο, Βενεζουέλα, Ενωμένα Αραβικά Εμιράτα, Μαλαισία, Εσθονία, Νότιος Κορέα, Νέα Ζηλανδία, Ελ Σαλβαδόρ, Βιετνάμ, Αίγυπτος, Νότιος Αφρική, Μαρόκο, Ισημερινός, Σουηδική Αραβία, Γεωργία, Ιορδανία, Πακιστάν, Σενεγάλη, Βοσνία και Ερζεγοβίνη, Κόστα Ρίκα, Ταϊβάν, Ουρουγουάη, Λετονία, Σιγκαπούρη, Χονγκ Κονγκ, Βολιβία, Πουέρτο Ρίκο, Μολδαβία, Αλγερία, Γουατεμάλα, Συρία, Ισλανδία, Ονδούρα, Κατάρ, Δομινικανή Δημοκρατία, Μπανγκλαντές, Λευκορωσία, Σρι Λάνκα, Νησιά Φερόε, Μυανμάρ, Παναμάς, Τυνησία, Λιβύη, Παραγουάη, Μπαχρέιν, Ιράκ, Λίβανος, Νικαράγουα, Ανδόρα, Τρινιντάντ και Τομπάγκο, Ολλανδικές Αντίλλες, Μαυρίκιος, Καζακστάν, Κουβέιτ, Αζερμπαϊτζάν, Ομάν, Τόγκο, Μονακό, Νιγηρία, Γρενάδα, Γκάνα, Γκουάμ, Μπενίν, Γιβραλτάρ, Αρμενία, Κένυα και Νέα Καληδονία.

έλα ρε rocking !!! 8O 8O 8O :bow2: :bow2: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Έχουμε λαό μέχρι εκεί?:lol: :smiley:

:bow2: :bow2:

άντε να κάνουμε και κάνα tour ε

Ηνωμένο Βασίλειο

Αυτο ειναι τοσο ψηλα γιατι λιωνω εγω ενα 20ωρο την ημερα!:stuck_out_tongue:

Ιαπωνία, Ινδονησία, Ινδία, Κίνα, Ισραήλ, Ιράν, Ιρλανδία, Φιλιππίνες, Περού, Σκόπια, Ταϊλάνδη, Λουξεμβούργο, Βενεζουέλα, Ενωμένα Αραβικά Εμιράτα, Μαλαισία, Εσθονία, Νότιος Κορέα, Νέα Ζηλανδία, Ελ Σαλβαδόρ, Βιετνάμ, Μαρόκο, Ισημερινός, Σουηδική Αραβία, Γεωργία, Ιορδανία, Πακιστάν, Σενεγάλη, Βοσνία και Ερζεγοβίνη, Κόστα Ρίκα, Ταϊβάν, Ουρουγουάη, Λετονία, Σιγκαπούρη, Χονγκ Κονγκ, Βολιβία, Πουέρτο Ρίκο, Μολδαβία, Αλγερία, Γουατεμάλα, Συρία, Ισλανδία, Ονδούρα, Κατάρ, Δομινικανή Δημοκρατία, Μπανγκλαντές, Λευκορωσία, Σρι Λάνκα, Νησιά Φερόε, Μυανμάρ, Παναμάς, Τυνησία, Λιβύη, Μπαχρέιν, Ιράκ, Λίβανος, Νικαράγουα, Ανδόρα, Τρινιντάντ και Τομπάγκο, Ολλανδικές Αντίλλες, Μαυρίκιος, Καζακστάν, Κουβέιτ, Αζερμπαϊτζάν, Ομάν, Τόγκο, Μονακό, Νιγηρία, Γρενάδα, Γκάνα, Γκουάμ, Μπενίν, Γιβραλτάρ, Αρμενία, Κένυα και Νέα Καληδονία
Πειτε μου ρε παιδια με ποιες τεχνικες καταφερατε και εισχωρησατε σε αυτες τις αγορες ρε παιδια, να κανω μια εταιρια εξαγωγων και να χεστω στο ταλιρο!#-o

Ωραιο τοπικ! :slight_smile:

Ενώ στις χώρες που δεν έχεις έντονα … το περίεργο είναι πως καταλαβαίνουν τι γράφουμε… Γιατί και να ξέρουν κάποια ελληνικά, κάποιοι εδώ μέσα θέλουν μετάφραση…

[SIZE=“5”]ROCKING.GR HAS GONE GLOBAL!!![/SIZE] 8) 8) 8) 8) 8)

Συγχαρητήρια παιδιά, μπράβο σας, το αξίζετε 100%!!! :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8)

Ma tetoio fakeloma pia…

Oντως ρε συ Daz,ουτε ενα ταξιδακι δεν μπορουμε να κανουμε χωρις να μας φακελωσουν…:?

παιδιά… Αυτό είναι 140 χώρες περίπου… Ας ελπίσουμε να μην πάρουν χαμπάρι για το φόρουμ, γιατί θα τρέχω από πίσω να κυνηγάω τα greeklish :stuck_out_tongue:

Πιστεύω ακράδαντα ότι το rocking συμβάλλει στην ενδελεχή εξάπλωση της ελληνικής γλώσσας, αναγκάζοντας πολίτες των 140 χωρών να τη μάθουν για να μπορούν να διαβάζουν την ύλη του.

#-o

εντάξει, κατά πάσα πιθανότητα είναι τίποτα search engines με βάση σε αυτές τις χώρες. Πάει κάποιος και βάζει “Penthouse” ή “karvou” που είναι παγκοσμίως γνωστά λήματα και του βγάζει τα λινκς

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=30965#post30965

ή το προφίλ μου 8)

Εννοείται όμως πώς η αυξημένη επισκεψιμότητα που έχει το rocking είναι αυτή που το κάνει τόσο δυνατό στην κατάταξη των search engines. :wink:

[SIZE=“7”]ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΚΙΝΓΚ!!![/SIZE]

Για πολλές είναι όντως έτσι. Σε πληροφορώ όμως ότι στις περισσότερες έχουμε επισκέπτες από direct links!
Για παράδειγμα από το Βιετνάμ είχαμε direct link!!! Κάποιος στο Βιετνάμ δηλαδή πάτησε www.rocking.gr 8O

Απ’τον Καναδά και το Βέλγιο δε μπήκε κανείς. 115 χώρες λοιπόν… :-k

ΟΥΑΟΥ 8O

ειμαστε γνωστοι συλληβδην εις την γαια

METAL UP YOUR ASS
OHHHHH YEEEAAAAHHHHHHHHHH

οι emo σε ολη ην επικρατια θα πρεπει πλεον να μην κοιμουνται ήσυχοι! :lol: :lol: :lol:

λοιπόν προτείνω αυτόν που στο βιετνάμ πάτησε www.rocking.gr να τον βρούμε και να τον έχουμε επίτημο καλεσμένο στο επόμενο meeting :slight_smile:

έχω μια απορία www.rocking.gr πάτησε κατάλαβε τίποτε ή???

εδιτ το κάνα κι εγώ παλιά αυτό έβαζα πχ στο search metal και πατούσα ότι μου βγάζε σε τι σελίδες μεταλλάδων ανά την υφήλιο έχω μπει δεν περιγράφεται με καλύτερη μια στην αστραλία :lol:

Που να είχατε και την αγγλική ε;! :slight_smile:

Έεετσι!

Το μπόγιααααα!!! :lol: