Καλημέρα Rocking.gr

Καλημέρα παιδιά!:slight_smile:
Με λένε Θοδωρή και είμαι κιθαρίστας απο Αθήνα. Βρήκα το site τυχαία :blush: και είναι πολυ ενδιαφέρον!Έχω ανοίξει ένα άλλο thread οπου παρουσιάζω κάποιο δείγμα της δουλειάς μου (προς το παρόν covers)
Ρίξτε μια ματιά :

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=8127

Καλημέρα!

Welcome.:slight_smile: Καλη διαμονη με ολους εμας τους τρελους εδω μεσα:p Θα τσεκαρω το λινκ.

Καλως ήρθες!:slight_smile:

Καλημέρα κ καλώς ηρθες:) Σουπερ κιθαρα Θοδωρη. Ο Vai είμαι σιγουρη σε δινει thumbs up:!:

Ευχαριστώ!! Περιμένω σχόλια λοιπόν!

Καλως σας βρήκα!

Σ’ ευχαριστώ πολύ! Στο επίσημο κανάλι του Vai sto youtube (www.youtube.com/user/SteveVaiHimself) πάντως, είμαι στα favourites! Και είναι μεγάλη τιμή για μένα :slight_smile:

To ειδα:wink: excellent θοδωρη:!: για μενα περαν απο τον Jimmy Page που ειχα την τιμη να τον δω πριν απο χρονια στο Wembley Arena, θεωρω κ ο Vai ειναι κ θα ειναι πηγη εμπνευσεις για natural ταλεντα οπως εσυ:) rock n roll:!: :!: To σχολιο μου ειναι keep on rockin:!: :!:

8O 8O Θεικο. Μπραβο. Παρεπιπτοντως καλη κιθαρα και αψογος ηχος.

kalimera se oli thn parea tou rocking gr me lene elena kai eimai apo thessaaloniki paizo kithara kai piano kai exo kollima me thn mousiki

Kαλή σου μέρα Έλενα. Απαγορεύονται τα greeklish από τους κανόνες του φόρουμ :slight_smile:

btw τα σπάνε οι 30 secs

γεια γράφε ετσι και όχι ελληνικα γιατι κουραζουν και γινονται δυσαναγνωστα