Ποιες ηλικίες διαβάζουν Rocking.gr

Σε συνέχεια των στατιστικών για το ποιες χώρες διαβάζουν rocking κι αφού πλέον έχουμε ένα σεβαστό αριθμό εγγεγραμμένων χρηστών στο forum μας ώστε να προκύπτουν όσο το δυνατόν πιο ασφαλή συμπεράσματα, μπορούμε να μιλάμε και για τις ηλικίες που διαβάζουν rocking.

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Under 20: 39.94%
20 - 29: 43.18%
30 - 39: 9.74%
40 - 49: 1.62%

Όσο για το υπόλοιπο 5-6%, αυτό είναι μοιρασμένο σε ηλικίες άνω των 50 και κυρίως σε αυτούς που, όντας και σοφότεροι, έχουν ξεπεράσει τα 100 8)

Ωραιότατα ανήκω στην ισχυρή μειοψηφία του 1,62% 8O 8O
Ήθέλα να ξέρα που συχνάζουν οι άλλοι γερόλυκοι???:-k

Καπου που να μην εχει σχεση με πληκτρολογηση φανταζομαι.

Στα καφενεία ίσως…

Στα μπουζούκια ίσως…

30 - 39: 9.74% χμμ… καλο μου ακουγεται…

Μονο που τωρα αποκτησαμε και κατω των…12 :stuck_out_tongue:

Μπα…Καιρο την έχουμε αλλα she comes and goes saying hi…δε διαβάζει ακριβώς:wink:

Kατσε ισως πει και αλλες λεξεις… Περιμενε…

On topic: Γεράσαμε που να παρει…#-o

20 - 29: 43.18%
:smiley:
Ωραια μεσα σους πολλου ειμαι:p:D

:cry::cry::cry::cry::cry:ωχ σε λιγους μηνες παω απο το 9.74% στο 1.62%.δεν γεμιζουμε ταξι!!!

Κι εγώ στην ισχυρή πλειοψηφία είμαι 20 - 29: 43.18%

39.34…ειμαι νινι ακομα…:stuck_out_tongue:

εγω ειμαι κατω των 20(15)! τα σπαει οτι ηλικια και να χεις το rocking.gr

Εσενα να σου δωσουν τιμητικο τιτλο εδω! :p:D

Under 20(συγκεκριμενα ειμαι 18 ): 39.94% !!! Γουσταρω!!!

δεν λες καλα που δεν ανηκεις στο υπολοιπο 5-6%? δε λεω,ειναι μεγαλυτερο ποσοστο αλλα και μιας καποιας ηλικιας…χωρις παρεξηγηση!:stuck_out_tongue:

Δηλαδή είσαι γεννηθείς/θήσα το 93΄;;;; Τι έγινε ωρέ γεννιόντουσαν παιδία τότε ;;; #-o

εγω ειμαι στους κατω των 20 (13) παντως το σαιτ τα σπαει

  Μα γιατί να μην γεννιόντουσαν και τότε παιδιά δεν το κατάλαβα σνομπάρουμε τους μικρότερους!!!:p                                                            
                   Εγώ πάντως ανήκω σε αυτούς που είναι κάτω από 20 είμαι 14 στα 15:roll:

Έμαθα από έγκυρες πηγές ότι γεννιούνται παιδιά και φέτος.