Rocking photo contest 2010

Tribute στους “παλιούς” και στον Bleeding.

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10220

Ισχύουν οι ίδιοι κανόνες.

Ο καθένας θα ποστάρει μία μόνο φωτογραφία του, την πιο ΚΑΜΜΕΝΗ. Προτιμότερο είναι να μην έχει ξαναποσταριστεί αλλά και αν έχει δεν πειράζει. Και στο τέλος όλοι οι χρήστες θα ψηφίσουμε ποια είναι η πιο καμμένη απ’ όλες και ο νικητής θα πάρει ένα ειδικό βραβείο που δεν το έχει φανταστεί ούτε στα πιο τρελά του όνειρα. Μια ξενάγηση στο εργοστάσιο του γουίλι γουόνκα! (ωωωωωω) Βάλτε τα δυνατά σας λοιπόν!

Ποστάρετε κι οργιάστε.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ =D>=D>=D>=D>=D>=D>

πρόλαβα :stuck_out_tongue:

ναι αλλα πως θα βγεί ο νικητής?

Αλεξ πρέπει να σου πω με θλίψη μου πως, αν και σε συμπαθώ πάρα πολύ και σου έχω αφιερώσει το θρεντ, προκειμένου να διασωθεί δεν πρόκειται να σου απευθύνω καθόλου το λόγο από εδώ και πέρα, ούτε και πρόκειται να απαντήσω σε καμία ερώτησή σου!

Όλες οι λύσεις και οι απαντήσεις υπάρχουν στο παλιό θεικό θρεντ που αξίζει να διαβάσετε έτσι κι αλλιώς.

Ψάχνω να βρω φωτογραφία μου που είχα ποστάρει και στις φάτσες για να κάνω την αρχή, αν και δεν τα πάω καλά με τις φωτογραφίες και δεν πιάνω αρκετά ψηλά επίπεδα καμενιάς.

Φωτογραφίες λοιπόν, χωρίς πολλά πολλά άκυρα σχόλια γιατί θα τρώτε ρηπόρτ.

I’m the thread Nazi.
:blues:

λοιπόν αφου είναι να ποστάρουμε θεικές θα ποστάρω την γνωστή φώτο,γιατι είμαι κουκλος,

λοιπον η φώτο λέγεται ‘’’‘οι τεσσερις θεοι’’’’

Μα δεν θα πρέπει να στείλουμε την ΠΙΟ ΚΑΜΜΕΝΗ μας φώτο? Έτσι δεν είναι οι κανόνες?:-k:-s

Τέσπα, πάρα πολύ ωραία η φωτογραφία σου όπως και να χει…:slight_smile:

εγω θα αργησω να ποσταρω φωτο μιας και δεν υπαρχει καποια καμμενη…στην εξεταστικη που ειναι η περιοδος καιλας κατι θα γινει…! :stuck_out_tongue:

πες ομως στον κοσμο ποιος σαρεσει πιο πολυ…:naughty::naughty:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: έτσι…γιατί το αδικούμε το παιδί!

#-o#-o#-o

To βρήκα.
Cheers!

μια χαρα καμμενη εινα η φιλη σου

μπηκα

:lol::lol::lol: φοβερή…!!! έβαλες σημαντική υποψηφιότητα, όχι αστεία…:p:p

o -5 κρυβεται οπως παντα τετοιες μερες

[B][SIZE=“5”]ΘΕΟΣ ! [/SIZE][/B]

Rocking photo contest [SIZE=“6”]2010[/SIZE] λοιπον.
Σαν να λέμε “έχετε 3-4 μέρες να βγάλετε την πιο καμμένη σας φωτό”… [-X

Ε ΟΧΙ μαντάμ δε θα πάρουμε. Καταγγέλω μεθόδευση. Εδώ ακόμα περιμένουμε το πωλ του 2009. :stuck_out_tongue:

Eντάξει, εσύ είχες κερδίσει, χαρούμενος?
Πες τώρα ότι δεν έχεις φωτογραφία κι άστα αυτά.

fake 7 :thumbup:

Νομίζω μπορεί να κλειδωθεί! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν και δεν γουστάρω να ποστάρω τη φάτσα μου γενικά, ορίστε 2 φωτογραφίες από ένα πάρτι μασκέ πριν 3-4 χρόνια όταν ήμουν +35 κιλά και με τραγικό μαλλί, σε μια αποτυχημένη προσπάθεια να μεταμφιεστώ Τζόκερ:

[SPOILER][/SPOILER]
Εδώ με τον αδερφό μου.

[SPOILER][/SPOILER]
Και εδώ με έναν κολλητό μου.