Ένας rocking θεατρίνος στην TV

Εχει βαλει και Θιατερ.
Οκ, δεν ειπαμε οτι εχει και το καλυτερο γουστο αλλα ειναι καλο παιδι κατα βαθος:!:

για αυτό αυτός είναι καλλιτέχνης και εσύ όχι :bleh:

Γι’αυτο ειναι ηθοποιος ενω εγω κιθαριστας!
Δλδ θα ειμαι σε λιγο καιρο, με δασκαλο τον Μπλουζλικ οποτε οι αποψεις μου δεν θ’αλλαξουν, χοχο!

α) ο Bluezlick παίζει Floyd… Έχω ντοκουμέντα! Ετοιμάσου

β) ετοιμάσου για ποστ κόλαφο από τον Βασίλη με την “_” για όταν θα μπει στο φόρουμ…

γ) αν κάνει και καλά νούμερα η σειρά (που θα κάνει γιατί έχει την ευχή μου και φέτος είμαι γουρλής), φτιάχνουμε Shadowcaster fan club?

Ετσι!=D> Θα πεσει το αναλογο λαδωμα αν αρνηθει.:stuck_out_tongue:

Σορρυ φιλε, τον αγαπαω τον Βασιλη, τον εκτιμω, αλλα φαμποης εγω δε γινομαι. Δε γλειφω εκει που εφτυνα. :stuck_out_tongue:

Γιες.Δηλαδη απο φετος θα μπορω να λεω “Επαιξα μπασκετ με εναν διασημο” και “Πηγα βολτα εναν διασημο με το αμαξι”.Γιες.
Μπιλυ δωσ’τα ολα ρε μεγαλε.

Αντε μιλα μας και λιγο ρε :frowning:

Oι διαλογοι θα ειναι με “_”?

:-s #-o #-o #-o #-o #-o

Εγώ προβλέπω να φοράει μπλουζα Pain of Salvation…:lol: Prog on Bill…

Ωραία πράγματα, θα γίνουμε θαμώνες στο μαγαζί!!!

είναι ωραίο να γίνονται κι άλλα παιδιά από δω μέσα διάσημοι:)

Πχοιον άλλον εννοείς;

Αν και έχω μια υποψία :roll: :stuck_out_tongue:

Εδώ Βασίλη!!! Μη μας ψάχνεις!!! Εδώ είναι το φαν κλαμπ σου!!!

(σε είδα on line και για να μη το ψάχνεις το τόπικ σου στο έδειξα)

Για πες μας το τέλος για να κάνουμε τη μούρη στους φίλους μας!!:stuck_out_tongue:

Αν και ειμαι νεο μελος και δεν εχουμε μιλησει το τρειλερ εβγαλε γελιο,και ειμαι σιγουρος οτι θα τα πας καλα:)

Ασε ρε τωρα που σε βαλαν στην τηλεοραση δεν θα καταδεχεσαι να παιζεις μπασκετ με μας. :frowning:
Χωρια που δεν γινεται ο σταρ της σειρας του μεγκα να ταπεινωνεται απο δυο ασημους Θεσσαλονικεις.

οντως! :lol:

πρεπει να απρουμε την ρεβανσ Βασιλη!:lol:

Eυχομαι την καλυτερη των επιτυχιων φιλτατε Dream Theater-α και μια ανωδυνη και ταυτοχρονα πετυχημενη αρχη στον καινουριο δυσκολο χωρο που ξεκινας.:smiley:

Βασίιιιλληηηηη! Καλή Αρχή!
Το πιστό φαν κλάμπ σου! ;*

Συγγνωμη ρε παιδες,αυτος ο βασιλης δεν ειναι ο λεωνιδας απτο 10 λεπτα κηρυγμα?Η καποιος κλωνος

Αυτος ειναι ενας συμπρωταγωνιστης του. Απ’οτι καταλαβα απ’το τρεηλερ ο ξαδερφος του στο σηριαλ.