Ένας rocking θεατρίνος στην TV

To είδα μόλις στην τηλεόραση και σας μεταφέρω την χαρά μου και … στοιχεία !!!

Ο Βασίλης aka Shadowcaster και η _ του θα παίζουν φέτος στην νέα σειρά του mega, “big bang”, η οποία μοιάζει πολύ νεανική και μπερδεμένη…

Φυσικά ο Βασίλης μας θα τους πατήσει όλους χάμω, θα πάρει όλες τις γυναίκες οι οποίες θα κάνουν τατουάζ στα απόκρυφά τους σημεία το γνωστό σύμβολο του μεγάλου μας θεατρίνου, τη _ …

Προσωπικά χαίρομαι πολύ, γιατί ο Βασίλης εκτός από φίλος είναι και πολύ ταλαντούχος… Με τους τρυφερούς mods τον είχαμε δει πέρυσι στο “California Dreamin” στο θέατρο, που είχε δώσει ρέστα…

Δείτε και το τρέιλερ : http://www.youtube.com/watch?v=LycKhPFHnxs&eurl=http%3A%2F%2Fmegachannel.blogspot.com%2F

Βασίλη μπες και απάντησε ΤΩΡΑ !!!

αυτά είναι!!! Βρήκαμε ποια σειρά θα βλέπω φέτος!!!

Είναι καύλα είναι καύλα του Βασίλη η κάτω παύλα!!!

Οριστικοποιηθηκε??? Μπραβο ρε αγορι! Θα οργανωνουμε ροκιν βραδιες να σε βλεπουμε. Αντε και στο Bollywood με ομορφες Ινδες συμπρωταγωνιστριες.

Χρμφ πχοιος είναιο Βασίλης κάτω παύλα Shadowcaster ρε παιδιά; :-s

Ωωωωω θα βλεπουμε σηριαλ και θα λεμε “αυτονε τονε ξερω”. Ωραια πραματα.:stuck_out_tongue:
Και η σειρα δειχνει καλη, για να δουμε.:slight_smile:

Ενας που δεν ξερει να παιζει μπασκετ. Μουαχαχα.
Ενα επιφανες μελος της ροκιν κοινοτητας το οποιο λογω φορτου εργασιας μας γραφει κανονικοτατα αυτην την περιοδο. Και ξες πως μας εχει γραμμενους? Ετσι:
__led_zeppelin
__karvou
__montecristo

Νταξ, συνεχίστε να κοροϊδεύετε το Μικρονικόλα και να μην του λέτε πχοιος είναι ούτε σε πχοιο έργο έχει παίξει ούτε φωτό να στέλνετε.

Εσύ Λεντ γιατί δε διαβάζεις αφού δεν πήγες στο μπουγατσομύτηνγκ;

Όλα στον Θέριο [-X

dexter βλέπω πάλιωσες…

δες το βίντεο. ο _ είναι ο Βασίλης, εκείνος ο λούλης που τον θέλουν όλες ,λέμε

Tι εννοείς πάλιωσα; :-s

Το είδα. Οκ κατάλαβα. Μη βαράτε, διαβάζω απ’το πρωί. Σορυ.

Ντεχτερ εχεις περασει περιοδους εξεταστικης Σεπτεμβριου και ξερεις τι σημαινει να διαβαζεις ενα μηνα αφοτου ξεκινησες. Σε παρακαλω να μη με κρινεις αυστηρα, αντιθετως να θαυμασεις το ταλεντο του Βασιλη αντ’αυτου. :oops:
Ο Βασιλης που εδω μπαινει με το νικ Shadowcaster και γραφει βαζοντας “__” μπροστα απο καθε παραγραφο ειναι χρηστης του σαητ και ηθοποιος. 1 mol χρηστης 1 mol θεατρινος που θα λεγατε κι εσεις.
Δεν ειστε τοσο εξυπνοι εσεις οι χημικοι ε. :expressionless:

εννοώ ότι ξέρεις πολλά πρόσωπα και πράγματα !! :lol: :lol: 8) 8)

μόλις μπει ο Βασιλάκης κ δει το φοβερό μας τόπικ θα απαντήσει κ θα καταλάβεις κατευθείαν την μεγαλειότητά ΤΟΥ

επίσης στο παρόν θρεντ θα μπορούμε να μιλάμε κ για την σειρά, ε !

Ουφ. Με σκλάβωσες με την ταπεινή εισαγωγή :oops: Οκ, σε συγχωρώ.

Μου τα χάλασες μετά με τα μολ και με το ότι δεν είμαστε έξυπνοι εμείς τα χημικά υποκείμενα. Αλλά νταξ. :stuck_out_tongue:

@μοντεχρήστο: οκ τον _ δε θα μπορούσα να τον ξέρω, δεν είναι σπάμποτ :stuck_out_tongue: Ωραία, να βλέπουμε τη σειρά και μετά να μπαίνει στο τοπικ να θάβουμε και να μας λέει και τι θα γίνει παρακάτω. Και βασικά θα του ζητήσουμε τη χάρη να εμφανιστεί μια φορά με μπλούζα Τool και Nevermore νννννννννναιιιιι!!! =D> [-o<

Λοιπον, συμφωνα με τα οσα, λιγα, ξερω, ο Βασιλης κατα τα λεγομενα του θα ειναι ο 1ας στους 4+1 πρωταγωνιστες της σειρας. Πραγμα που σημαινει οτι θα ειναι πρωτη μουρη μιας και θα χει ξεχωριστο ρολο και θα τον βλεπουμε συχνα. Εκτος κι αν κανω λαθος.

μέρα και ώρα ξέρουμε?

Απο Οκτωβριο καθε τριτη 11 το βραδυ στην τηλεοραση. Δηλαδη οι Γαυροι μεχρι το Νοεμβριο που θα παιζετε τσαμπιονς λιγκ θα ειστε σε διλημμα.

Μπα η σειρα θα εχει περσοτερο γελιο προβλεπω.

Στο Θέατρο αυτό έκανε ο θεός! Όταν είχαμε πάει φορούσε ενός prog rock group, που τώρα μου διαφεύγει :stuck_out_tongue: !
Βασικά θα του δώσουμε να φορέσει και μπλουζάκι ρόκιν, χο χο χο!!!

Έλα ρε Βασιλάρααα!!!

Alan Parsons Project αν θυμάμαι σωστά

Εγώ ξέρω ότι ο Shadowcaster έχει avatar Axl Rose, οπότε καταλαβαίνετε όλοι σας πολύ καλά, τί μπλουζάκι θα φορέσει! :wink: 8)

On topic: Η σειρά προβλεπόταν πολύ καλή και ενδιαφέρουσα,ούτως ή άλλως, πόσο μάλλον τώρα… :slight_smile:

Μπράβο ναι! Ήμουν ανάμεσα σε αυτούς και τους Barclay James Harvest 8)