Το Κοτσανολόγιο του Rocking

μμμ αλλου ηταν το EPIC FAIL τελικως…

εδιτ: Θα βαλω μια γλωσσιτσα γιατι σου την πεσαμε πολλοι. :stuck_out_tongue: κλπ

Ξανακανε ενα πριντ σκρην,ξαναβαλ’το στο paint και ξαναγραψε EPIC FAIL με μεγαλα κοκκινα γραμματα.Αλλα αυτη τη φορα να περιεχει το ποστ σου.

:lol::lol:

:oops::oops::oops::oops::oops:
μια μπυρα μονο πριν 2 ωρες πιανεται?

κορακια!

AXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXA

ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

Δεν το διάβασα αυτό, όχι

ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σήμερα στα ούζα πετάει μια φίλη

“Πω πω… της π***άνας τα μάτια!!!”

Δηλαδή σε ένα βαθμό… πιάνεται και για βλασφημία :slight_smile:

θυμήθηκα ένα φορουμικό μαργαριταρι που είχα πετάξει σε ενα θρεντ σχετικό με NWOBHM

Αφιερωμένο στο moderating team :stuck_out_tongue:

Χαχ, εκτος απο μοντ είσαι και τυφλός. Με έχεις δει πολλές φορές να ποζεριάζω στο οφφ τοπικ τον τελευταίο ενάμιση χρόνο; :stuck_out_tongue:

Κοίτα, από ότι είδα στο παράωρες εξομολογήσεις, έχεις τα (γυναικο)θέματα σου, οπότε δεν έχω καμιά ιδιαίτερη διάθεση να σου τη μπω. Καλώς ή κακώς όμως, στο “η ώρα σου λαέ”, ποζέριασες άσχημα. Προσωπικά δε με νοιάζει για ό,τι γράφεις για μένα (εξάλλου μου έχεις πει και χειρότερα με πμ), αλλά μπλέκεις μέσα πολλούς χρήστες (κι όχι μοντς) με διάθεση να τους προσβάλλεις, να τους εκθέσεις και όλα αυτά γιατί εσύ έχεις τις μαύρες σου και αναζητάς την προσοχή των άλλων, θέλοντας να τους κάνεις να πουν “πωπω! ο Ζαφροκ δεν κωλώνει πουθενά και τα λέει σταράτα και δε φοβάται” και ένα τρόπο έτσι, να ξεχαστείς από τα προβλήματα σου και να σου τονωθεί η αυτοπεποίθηση υποστηρίζοντας “όλοι οι άλλοι είναι μαλάκες”.

Κατά τα άλλα, τα ποστ σου, απλά μου έδωσαν άλλο ένα όπλο στη φαρέτρα, για να πείσω κάποια μέρα τους υπόλοιπους μοντς, να κλειδωθεί το τόπικ, όπου ο κάθε πονεμένος ξεσπάει σε αγνώστους, με αναξιοπρεπή τρόπο και προβάλλοντας πάνω τους, όλα του τα προσωπικά προβλήματα και κολλήματα.

Το failed στην πραγματικότητα δεν είναι πως το πόσταρες στο οφ τόπικ, αλλά το τι πόσταρες. :wink:

εδώ που τα λέμε πάντως, πόσταρε ό,τι αρμόζει στο περιεχόμενο του θρεντάκιου. με ό,τι συνεπάγεται αυτό…

Και για αυτό εδώ και πολύ καιρό dude, υποστηρίζω το κλείδωμα του και όσο μένει ανοικτό, δεν έχει διαγραφεί κάποιο ποστ εκεί μέσα (εκτός αν ήταν τίποτα πολύ χοντρό που δε θυμάμαι). Κάποτε ξεκίνησε ως χαβαλές τόπικ και στη συνέχεια εξελίχθηκε σε "ένα μέρος όπου ο κάθε καημένος μπορεί να πηγαίνει και να επιτήθεται “νόμιμα”, σε όποιον τον έκανε μπλοκ στο ΜΣΝ, του έφαγε το παγωτό ή διαφώνησε δημόσια μαζί του’. Και στο τέλος υπολήψεις ατόμων (που καλώς ή κακώς δεν είναι μόνο ips και τους έχουν γνωρίσει άλλοι χρήστες εδώ μέσα) να σπιλώνονται με τελείως άδικο τρόπο, γιατί κάμποσοι ήθελαν να το παίξουν “ατρόμητοι” και πως δε φοβούνται να προσβάλλουν δημόσια κόσμο.

Και καλώς ή κακώς, το να λες με υποτιμητικό τρόπο “αυτός είναι μαλάκας/ψώνιο/ιντερνετοπέφτουλας”, ουσιαστικά υποδηλώνει “εγώ δεν είμαι μαλάκας/ψώνιο/ιντερνετοπέφτουλας”. Και όταν αναλογιστείς πως έπρεπε να ξεθαφτεί το τόπικ (που ήταν, ένας Θεός ξέρει πόσες σελίδες πίσω) για να ποσταριστεί, απλά δείχνει ποζέριασμα… Και προφανώς δε με πειράζει το ποζέριασμα. Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει όσο θέλει εδώ μέσα (εφόσον υπακούει στους κανόνες). Απλά η ανακολουθία της φώτο, εμένα μου έκανε κρα και την τόνισα. Δε χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι…

Ρε μλκ, πραγματικά ώρες ώρες αναρωτιέμαι πως σε πήραν στη δουλειά. Υποτίθεται ότι χρειάζεται οξυδέρκεια.

Στο κόκκινο τοπικ (του λαού ντε) αν παρατήρησες έγραψα και για σοβαρούς και ποιοτικούς γιουζερ, άτομα που συμπαθώ, που σέβομαι κλπ. Επειδή δεν σέβομαι εσένα, σημαίνει ότι δεν σέβομαι το φορουμ ολόκληρο; Εκτός αν το φορουμ είσαι εσύ και οι φίλοι σου (και ο εργοδότης).

Την προσοχή πάντα την αναζητάω, αλλιώς δεν θα είχα λόγο να γράφω ούτε στα μουσικά ούτε (μια στο τόσο) στο οφφ τοπικ, εφόσων είναι ανούσιο να γράφεις σε φόρουμ ενώ δεν ζητάς την προσοχή. Γιατί να μην τα λέω στους φίλους μου ξερωγώ.

Από την άλλη μην κλαψομουνιάζεις τόσο, μεγάλος άνθρωπος. Και μένα μ’ έχουν πει ψώνιο (νομίζω), δήθεν κλπ, μ’ έχεις δει να προσβάλλομαι ή έστω να με ενοχλεί; Αν το κλειδώσεις πάντως θα είναι καθαρά από κομπλεξ.

ωχ… καλά. Πάλι εγώ γκρινιάζω για μένα, που σας λέω βρίζετε εμάς τους μοντς και όχι τους χρήστες; Τέσπα.

Ζαφροκ- FAILED! :stuck_out_tongue:

χααχχα…ελεος!!!(και οχι…δεν εκανα λαθος κ επρεπε να το βαλω στο φωτογραφιες…)

Χαχαχαχ

θα απαντήσω. πήγα εγώ στη δουλειά του με δύο τενεκέδες λάδι και μια μαύρη σακούλα με ευρώ κ αφού έστριψα το μουστάκι μου κ ρούφηξα το πούρο μου, τους είπα

“αγαπούλες αν δεν πάρετε τον κάρβου, θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα”

κ μετά από μια μέρα, το τηλέφωνο χτύπησε

the rest is history

ΥΓ: ωραίες κ ποζέρικες οι ψευτοπροσβολές ρε φίλος, αλλά το κουράζουμε σε φάσεις, ε. :roll:

υπερβολές…

τη μεθεπόμενη μέρα πήραν τηλέφωνο!!! :stuck_out_tongue:

Για να επιστρέψει και το τόπικ στο λόγο που φτιάχτηκε:

Διάλογος στα χρόνια του Λυκείου με συμμαθητή :stuck_out_tongue:

  • Παιδιά, αυτό το Σαββατοκύριακο, λείπει ο πατέρας μου και μου έχει αφήσει για 2 μέρες 300,000 δραχμες!
  • Τι λες ρε συ; Αυτά είναι πολλά λεφτά. Γιατί δε φωνάζεις καμιά Ρωσσίδα σπίτι σου;
  • Και τι να την κάνω ρε; Αφού έχω τη γιαγιά μου! :expressionless:

#-o
:smiley:

μια καλη, αλλα επρεπε να εισαστε κοντα για να την ακουσετε…
κοιταζαμε κωλους στην παραλια, και βλεπω εναν με κυτταρυτιδα και φωναζω
-fuckin’ κυτταριτυδα!
-(και οι δυο μαζι) ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
:-s