Το Κοτσανολόγιο του Rocking

Μπορείς να το κάνεις και με καθηγητές για την εξεταστική αυτο;:roll::roll:

ε’υκολα. έτσι τελείωσα το πολυτεχνείο

:D:D:D:D:D:D

φιλη 1 : ποιο ειναι το χειροτερο πεσιμο που σου χει τυχει? (εννοουσε ερωτικο φυσικα)
φιλη 2: τι να σου πω ρε δεν θυμαμαι ποτε τον εαυτο μου να πεφτει η να σκονταφτει 8O:lol:

Καφρίλα/σιχαμένη ιστορία αλέρτ :!:

[SPOILER]
Β’ Λυκείου, 3ο Ενιαίο Λύκειο Ηρακλείου (Λουπέν πες ζήτω ρε). Ο πέφτουλας/κουτσομπόλης της παρέας μεταφέρει την εξής λαμπρή απορία του τσόκαρου/αστροπελεκιού κοριτσοπαρέας με την οποία ο εν λόγω πέφτουλας/κουτσομπόλης είχε πάρε δώσε για προφανείς λόγους:

-Καλέ κορίτσια, όταν πηγαίνουμε μ’ ένα αγόρι, εκτός από το πέος μπαίνουν μέσα στο αιδοίο και τα @@;

:expressionless:

Και τώρα μπορώ να φάω μπαν ήσυχος αφού το έβγαλα από μέσα μου.[/SPOILER]

Πολύ εκλεπτυσμένα μιλούσατε στο 3ο ενιαίο λύκειο ηρακλείου

Μπα, καθόλου. Εκλεπτυσμένη είναι η απόδοση από μένα, 1ον για να κρατήσουμε ένα κάποιο επίπεδο (γκουχ γκουχ) και 2ον γιατί δε θυμάμαι ακριβώς πως το είχε πει. 8)

Ω,ρε. Γιατί το πες αυτό ρε?
Έχω 2 έτη ακόμα, τουτέστιν τουλάχιστον 4 εξεταστικές ακόμα. Δεν έχω τόσο λάδι… :frowning:

Μιλάγε ένας φίλος μου με έναν άσχετο για τις σχολές και του λέει:

  • Εγώ μάλλον με μεταγραφή περνάω στο Καποδίστρειο

Ο ίδιος:

  • Να φύγετε, να πάτε αλλού! Κι εμείς παίζαμε μπακλαβαδάκι, όχι όμως ηλεκτρικό! :lol::lol:

Πριν λιγο πηγα στο σουβλατζιδικο της γειτονιας για να φαει ενας φιλος μου, και γινεται η εξης συνομιλια:
-Δημητρακη! εσυ δεν θα φας κατι?
-Μπα, εφαγα νωριτερα.
-τι εφαγες?
-δακρυγονα
-ε?
-φαγωμενος, φαγωμενος!
ολο το μαγαζι γελουσε!!!

Φρεσκο πραμα!

:lol::lol::lol:

καθηγητής χημείας σε σχολείο:
Ένα κόκκινο μπουκαλάκι, μαζί με ένα πράσινο μπουκαλάκι, μας κάνεις ένα μπλε μπουκαλάκι.
έκανε ένα πείραμε και εξηγούσε έτσι τα συστατικά.:lol::lol:


Now playing: Grand Magus - Fear Is The Key
via FoxyTunes

Το διόρθωσα ρε!:stuck_out_tongue:

To διορθωσες αφου ποσταρα,οποτες…:stuck_out_tongue:

Το ακουσα χθες και κοντευα να δακρυσω απο τα γελια:

" Ρε παιδια, μηπως εχετε καμια μουσικη να βαλετε, κανενα σλιπκνοτ, τιποτα μασινα χεντ ή down of a system?"

:lol::lol::lol:

omg που το ακουσες αυτο;8O8O8O8O

Αραζαμε χθες αργα το βραδυ σε κατι πεζουλια και εσκασε μυτη ενας καμμενος, μας επιασε κουβεντα και καποια στιγμη το πεταξε και αυτο…