Πως μάθατε για το rocking?

Απ’ ότι έχω ακούσει εγώ, ο Ηλίας ήταν μέλος σε ένα άλλο αδελφό forum, αλλά για κακή του τύχη ήσουνα κι εσύ εκεί κι έγραφες τις γνωστές παπαρολογίες σου, οπότε ο άνθρωπος είδε και απόειδε και αποφάσισε να φτιάξει το δικό του site μπας κι απαλλαγεί από σένα!! :lol: :lol:

Τώρα που έχεις βιάσει και το δικό του forum, σκέφτεται να ανοίξει οινομαγειρίο, να τσούζει καμμιά καράφα κρασί και να ξεχνάει την π^%$άνα την τύχη του!! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ο Ηλίας είναι γνωστός μάγειρας ! Σωστή η επισήμανση !

Βασικα απο ενα αλλο site…

Απο φίλους…

Εγώ πάλι μίλαγα στο IRC με…κάποιον! (ούτε που θυμάμαι τόσα χρόνια…) και διαφωνούσαμε για μια συναυλία οπότε μου πρότεινε να μπω να τσεκάρω ημερομηνίες εδώ…

Aν εγω γραφω παπαρολογιες ε τοτε και εσυ εισαι παπαρολαγνος :wink: , εχω και αποδειξεις κιολας …

Τώρα όμως που γνώρισα τον Angel_In_Black που έχει και καλή ατάκα, σκέφτομαι να τα φτιάξω μαζί του!! :lol: :lol:
Κουφάλα έγραψες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:? :? Δεν θυμαμαι!!!
Να πεις οτι ειμαι και πολυ καιρο, να παει στο διαολο.

Εγώ το έμαθα από έναν φίλο.Ήταν ένα ανοιξιάτικο πρωινό και εκεί που απολάμβανα τον ωραίο μου ύπνο μου έρχεται ένα μήνυμα στο κινητό:"Μαλάκα έρχονται οι SABBATH!!Μπες www.rocking.gr να δεις… 8)

Έμπαινα για να βάζω χαμηλές βαθμολογίες στα κειμενάκια του cozy… :twisted: :twisted: :twisted:

Μετά από ένα χρόνο ανελέητου σαμποτάζ, αποφάσισα να γραφτώ για να του τα χώνω και από το forum μαζί με τον montecristo… :smiley: :smiley: :smiley:

ΟΥ ΡΕΕΕΕ!!!Θα πω στον Ηλία να σας διώξει και τους δύο!! Karvou πρόσεχε, ξέρω που μένεις, θα έρθω και θα βάλω φωτιά :evil: :twisted:
Επίσης πρόσεχε γιατί ξέρω το Μανωλάκο…ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ

karvou - θεέ, έχεις όλη μου την υποστήριξη…

Aπο ποιον φιλο σου ??? Για πες , για πες … ποιον πρεπει να ευχαριστησουμε που σε “εφερε” εδω ???

Νόμιζα ότι το είχατε ξεχάσει εντελώς αυτό το τόπικ… Για να δούμε τί έχουν να πουν και οι υπόλοιποι…

Για αυτο υπαρχω εδω !!!

Εγώ το έμαθα από την αδελφή μου που της δώσατε μια κάρτα,που έλεγε για το site σας.
Βέβαια τότε εγώ δεν έμπαινα και πολύ συχνά απλώς διάβαζα τα νέα και έριχνα μια ματιά στο forum.Δεν ξέρω πόσο καιρό σας επισκέπτομαι ,δεν τα πάω καλά με τη μνήμη μου,αλλά θα ναι αρκετοί μήνες υποθέτω… :?

εψαχνα στο google για την συναυλια των pearl jam

Από link σε άλλη σελίδα που είχε βάλει ο montecristo.

Εμενα ήταν τοποθετημένο στα ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ του Ιντερνετ Εξπλόρερ όταν εγκατεστησα τα windows. :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O

Φίλοι μου το πρότειναν για ενημέρωση για συναυλίες, που, ποιός, πότε και γιατί. Μπαίνω ένα χρόνο σχεδόν και παρακολουθούσα και το φόρουμ αλλα εκανα register κανενα εξάμηνο πριν.
:smiley: