Πως μάθατε για το rocking?

Μιας και ο καθένας εδώ μέσα γράφει το μακρύ του και το κοντό του (γι’αυτό άλλωστε είναι και τα φόρουμ, για να γράφουμε και εμείς οι ταλαίπωροι αυτά που κόβει ο Ηλίας απ’τα κείμενά μας) θα ήθελα να ρωτήσω όλους τους εκλεκτούς συνομιλητές- ποσταδόρους, από που μάθανε για το site.

Εγώ προσωπικά από το καλό φίλο και συνάδελφο cozy…

Εσείς ???

Υ.Γ. : αν θέλετε προσθέστε και πόσο καιρό μπαίνετε…

Υ.Γ.2 : ελπίζω να μην είναι πολύ άκυρο το θέμα…

απο το official site των maiden στο ελληνικο τοπικ που εχουμε

Δεν θυμάμαι καν από που το έμαθα…νομίζω από έναν φίλο :oops:

Και “μπαίνω” πάνω από έναν χρόνο…αν κρίνουμε κ από την ημερομηνία ένταξης 8)

εγω απο τον αντρεα -ironboy-7 αν και το χα δει και απο το rockroll πριν λιγο καιρο δν εδωσα και πολυ σημασια anyway…

Εγώ το’δα απ’το rock roll και λέω δν μπαίνω να δω τι λέει;;
Άντε να πέρασε καμιά βδομάδα από τότε…

Ekana search sto google “Rock Forum gr”

Εγώ Λουκιανέ μπήκα γιατί είχα ακούσει πως γράφεις τρομερά και πως είσαι πολύ ωραίο αγόρι. :twisted:

Εγω απο μια ξαδελφη μου που μου ειπε οτι εχει καλο forum

Μαθεύτηκε, ε ;;; Ότι γράφω πολύ καλά το ξέρω… :stuck_out_tongue: Αλλά μην μου το χαλάς… Άλλος είναι ο γόης του ροκιν… Έχει βουήξει ο κόσμος…

εγώ έμαθα για το site από την Bloody_Angel!

apo google anazhthsh black sabbath edw k arketo kairo alla twra pou ka8omai perissotero spiti ekana register na lew kamia mlkia :lol:

rEzpEct to site g*mei brAvO :wink:

Απο φιλο που μου εστειλε το link

Εγώ ήθελα να την πώ σ’έναν τύπο που είχε γράψει δισκοκριτική πάνω στο καινούριο album των Apocalyptica!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά, κατά τύχη!
Εκεί που “πνιγόμουνα” στη δουλειά και σερφάριζα ανελέητα πέτυχα μπροστά μου το Link! :wink:

Πολλές προσωπικές αιχμές απέκτησε το εν λόγω τόπικ…

Σημείωση : δεν γράφει κανείς πόσο καιρό μας “παρακολουθείτε”…

egw apo th mera poy grafthka…

Μεσω ενος σπάνιου σαιτ, του google, το ανακαλυψα εγω.

Γεια σας! Εγώ εντελώς καινούργια, ξεκινώ μ’αυτό το θέμα. Το Site το έμαθα από έναν φίλο μου και σας παρακολουθώ καιρό, χωρίς ποτέ να έχω μπει να γράψω!

Αν θυμαμαι καλα , δεν το εμαθα εγω αλλα το rocking μου εκανε invitation για να κανω την τιμη να εγγραφω εδω περα , μπορει να το πιστοποιησει ο Λιακος κιολας , το οτι λεω ειναι αληθεια :roll:

Και μετά από αυτό? αρχίσανε οι ομαδικές αυτοκτονίες!

Και μετά από αυτό? αρχίσανε οι ομαδικές αυτοκτονίες![/quote]

Καλα βουλωμενο γραμμα διαβαζεις λεμε …!!!