Πως μάθατε για το rocking?

Inspector Karvou#-o

Όταν κάθησα δίπλα στο sofi-k σε ένα εργαστήριο στη σχολή…

Τα credits που γράφτηκα όμως πάνε στον φίλτατο led_zeppelin,
ο οποίος αν μη τι άλλο ξέρει να χρησιμοποιεί την προστακτική,
“γράψου” είπε…!

Του το κράτησα μυστικό ότι υπάκουσα την εντολή…αλλά μια ωραία μέρα που ο Θεριός πρότεινε να τον πετάξουμε από κανα γκρεμό επειδή μιλάει άσχημα…και εγώ εμμέσως πλην σαφώς συμφώνησα…με πήρε χαμπάρι!#-o :lol::lol: :lol:

ναι, αν δούμε τον αριθμό των ποστ σου, συμβαίνει πολύ συχνά αυτό…

σε λιγο θα μας πεις οτι ολα ειναι απαντησεις σε σενα.#-o

όχι. Δεν ποστάρω τόσο συχνά!:bleh:

ξεθάβω.

πείτε οι καινούργιοι

εγω το εμαθα απ την αλοη…
την αλοη την ηξερα απ το λυκειο και μολις πηγαμε φετος στη σχολη ηρθαν κατι αλλοι που εγραφαν στο ροκιν(πανος,παουερας,ηλεκτρα) και ειπα να δω και γω τι παιζει

Εγώ το έμαθα ψάχνοντας στο google τι θα γίνει τελικά με paradise lost(τότε που ο νίκος ήταν άρρωστος…).

Από το ιφρίτι. Με είχε πρήξει να μπω (δυστυχώς για σας). Ρίχτε του μπαν τώρα.

i was on net and i was bored serf net for the def leppard thats how i found this forum in greece 4 rock music good job guys

Θα πρεπει να ηταν απο ενα banner στο giapraki.com. Απο τον πρωτο καιρο γραφτηκα και στο φορουμ.

Εγω το rocking το εμαθα απο τον guardian of the blind γραφτηκα πριν κανα μηνα και περισσοτερο αλλα ειχα προβληματα με το activation code στο profile μου αλλα τωρα ολα οκ

συμπληρωση και απο την Larocca γιατι ειμαι σιγουρος οτι αν το εβλεπε θα παραπονιοταν

Δεν θυμάμαι, μάλλον κατά τύχη :smiley:

εκει π εψαχνα για ροκ νεα η για συναυλιες η κατι τετοιο…μου βγαλε το ροκιν…ε το επισκεπτομουν πιο συχνα μετα βρηκα κ το φορουμ και γραφτηκα

Μου το προτεινε ο Jacob

το site το ξερα απο παλια καθως τσεκαρα το τομεα με τις συναυλιες
συν του οτι θυμαμαι να χα γνωρισει εναν δημητρη (που χει το μπαρακι Μοτζο στο κερατσινι και μια ροκ μπαντα που δεν θυμαμαι το ονομα της! :stuck_out_tongue: ) που μου λεγε οτι γραφει στο site αυτο.τωρα παιζει να μου λεγε και για αλλο site! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

στο forum με εμπασε η αυτου μεγαλειωτης του ΟΥΛΒΑ!! 8)

To μοτζο ειναι ταμπουρια ή αμφιαλη?

Mου το προτεινε μια φιλη γιατι ηθελα να μαθω πληροφοριες για ενα Live.

απο το μελος pumpkin :slight_smile: