Μπασκετοφατσες του rocking

Εγώ ποτέ δεν είχα μπασκετοπαπούτσια, πάντα χύμα στο κύμα. Ούτως ή άλλως πάντα έπαιζα με φίλους, ποτέ σοβαρά.

Είτε ανοιχτό είτε κλειστό δεν με νοιάζει (σε κλειστό δεν έχω παίξει ποτέ!), Παρασκευή 27/5 ακούγεται τέλειο για το δικό μου πρόγραμμα. Παώ παντού επίσης, no prob και σε αυτό.

Να πω πως δεν θυμάμαι πολλές φορές τέτοια συμμετοχή και όρεξη για φορουμικό μπασκετάκι, αν μαζευόμασταν 8 συνήθως κάναμε πάρτυ :stuck_out_tongue:

Κι εγω δεν μπορω την αλλη Παρασκευη (27/5) θα ειμαι εκτος Αθηνας :frowning: Σαββατο ή Κυριακη (28-29/5) κατα 99% μπορω.

Οσον αφορα την τοποθεσια και εγω παω παντου (εντος Αττικης ε :stuck_out_tongue: )

και 28-29/5 μπορώ επίσης -προφανώς-, από μια γρήγορη ματιά που έριξα στο site, είδα ότι έχει ώρες για το μισό γήπεδο πχ Σάββατο 28 του μήνα, από τις 16.30 και μετά μέχρι τις 00.00…

ίσως @The_Black_League να το δούμε καλύτερα για Σάββατο 28 ή Κυριακή 29, να μπορούμε όλοι γιατί όντως ίσως η Παρασκευή να είναι περιοριστική για αρκετούς…

(επίσης έχω κάτι γενέθλια 28 του μήνα που κάνω κρα για να μην πάω, ενώ το όλο story ‘‘ρε αγάπη μου, αν δεν πάω όμως να παίξω με τα παιδιά, δεν θα βρουν αντικαταστάτη και τους χαλάω όλο το παιχνίδι’’ περνάει αβέρτα στο Lupin-έικο :stuck_out_tongue: )

4 Likes

Εγώ μέσα.

Πρότεινα αρχικά Παρασκευή για να μη δεσμευτεί ώρα το Σ/Κ.

Edit: Μάγκες, 28/5, τελικός ChL, σωστά; Θα μπορούσε να παίξει το 18:00-19:30 για άνετη επιστροφή και παρακολούθηση του παιχνιδιού.

1 Like

Καλά τα λες για τον τελικό. Προσωπικά και για Σάββατο πριν το ματς και για Κυριακή (δεν έχω κάποια προτίμηση στην ώρα) είμαι μέσα.

Γενικά είμαι παιδί του κέντρου εγώ οπότε θα προτιμούσα, αν πάμε όντως σε κλειστό (ό,τι θέλετε, ας ξαναδούμε και διχτάκι που δεν είναι από σίδερο :stuck_out_tongue: ) προς hood Πατησίων και Λεόντειο, αλλά μικρό το κακό αν σας βολεύει την πλειοψηφία αλλού είμαι ευέλικτος.

Από παπούτσια κομπλέ εγώ ό,τι επιλεγεί, ενώ ΣΚ 28-29/5 μου φαντάζει ιδανικό, δεν βλέπω και κάποιο λάιβ που να με καίει.

Να ρίξω στην κουβέντα απλά πως εγώ από Δ.Προάστια ξεκινάω και προσφέρω μετακίνηση είτε σε κάποιον από εδώ γύρω είτε σε κάποιον στην πορεία.

1 Like

Όπως το βλέπω πάμε για Σάββατο, 28/5 είτε 16:30-18:00, είτε 18:00-19:30 (είναι διαθέσιμες οι ώρες ακόμα). Έτσι, γυρνάμε άνετα για τελικό ChL και γ@μιόμαστε στη σαπίλα χωρίς καμία ενοχή. Βολεύουμε και Lupin, ώστε να αποφύγει τα γενέθλια.

Ειδάλλως για Κυριακή, 29/5, απογευματινή (16:30 ή 18:00 ή 19:30).

Για Eurohoops μιλάω και μισό γήπεδο. Σαν να βλέπω μία εξάδα ψιλοσίγουρη (tBL, Lupin, martian, apostolis, RtU και Παντελή). Αν προκύψουν κι άλλοι, καλοδεχούμενοι.

Αν είμαστε ΟΚ και καταλήξουμε, θεωρώ ότι αύριο (μεθαύριο βαριά) θα πρέπει να το κλείσουμε.

3 Likes

Αν υπάρχει περιθώριο μπορεί να περάσω κι εγώ για μερικά σίδερα οφφ δε μπεντς.

1 Like

Αν παμε eurohoops οποιος θελει τον παιρνω απο σταθμο κηφισιας (το γηπεδο ειναι στη νεα κηφισια, στα περιπου 4 χλμ απο το σταθμο)

Είμαι οκ για προτεινόμενες ώρες και σαββάτου και κυριακής με ελαφριά προτίμηση στο κυριακη 19.30.

Ωστόσο μεταφορικό μέσο γιοκ, οπότε @Lupin ξηγήσου (αμπελόκηπους είσαι ή κάνω λάθος;) :exclamation:

1 Like

Παγκράτι Καλλιμάρμαρο είμαι αλλά εννοείται σε μαζεύω από όπου βολεύεσαι, κανένα πρόβλημα + όποιον άλλο θέλει, 3 άτομα χωράνε

Σάββατο ελαφρώς προτιμώ εγώ -γιατί με βολεύει :stuck_out_tongue: -, νωρίτερα να δείτε και τελικό μετά, no problem ξανά

Θα έλεγα επίσης ναι, κλείστο άμεσα @The_Black_League μιας και ήμαστε ήδη αρκετοί διαθέσιμοι, μην φάμε καμιά ξενέρα και δεν έχει τις επόμενες μέρες

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δηλώστε και άλλοι ε, και 3ον3 πάμε με 3 ομάδες και 4ον4 κοκ

4 Likes

Έλα ρε, Παγκραταρα και εσύ, δίπλα είμαστε οπότε μάντεψε :stuck_out_tongue:

Δεν έχω θεμα με τις ώρες, ο,τι πει η πλειοψηφία.

3 Likes

Μάντεψε @Lupin με τι σάουντρακ θα οδηγήσεις :exclamation:

4 Likes

Δεν ειμαι Ελλαδα αλλα οταν κατεβω ελπιζω να σας πετυχω.

Παιδι του Παγκρατιου ειμαι με τα παιδικα μου χρονια στον Προφητη Ηλια κ Μετς! Μαζι με Τζαλαλη!

6 Likes

Και Νασο Χουμπαυλη;

3 Likes

Ωχ ωχ ωχ

1 Like

Σαββατο εμενα μου ειναι σχετικα δυσκολο.

@Lupin τιποτα Bathory θα σου βαλουν, τα λεγαμε :stuck_out_tongue:

1 Like

Bathory ή θα βάλει ο @apostolisza8 τπτ portal και θα έρθουν ζαλισμενοι? :stuck_out_tongue:

Στο #pargalatsosmobile θα παίζει μόνο αυτό σε λούπα

2 Likes

Θα μυριζει τιρινινι απο δρομο ηδη δηλαδη;

3 Likes