Μπασκετοφατσες του rocking

Σωστός.

(Πόσες τάπες θα μετρήσω σε όλα τα επίπεδα τούτο το Σ/Κ, άραγε;)

3 Likes

Πες τη δισκογραφία ή βγαλ’ την μπλούζα.

2 Likes

Χρόνια πολλά στον σινεφιλ-μπασκετόφατσα του ρόκιν @Lupin, του ευχόμαστε όλα τα καλά και επιφυλασσόμαστε στο μέλλον, μπύρες και κραιπάλες!

4 Likes

δεν ξερω για τι ακριβως ευχεσαι αλλα ειμαι σιγουρος οτι ο Lupin εχει γενεθλια ιδια μερα με εμενα και δεν μου βγαινει να πω ευχαριστω σημερα

Ισχύει. Διάβασα λάθος το μήνυμα, τελικά αναφερόταν σε άλλα γενέθλια. Συγγνώμη @Lupin, τα ξαναλέμε σε 3 μήνες! :joy:

@JTN 3 Σεπτεμβρίου δεν έχεις;

1 Like

:eyes:

Ε τι, είδα στο αντίστοιχο θρεντ ότι σου εύχονταν εκείνη τη μέρα. Δεν ξεχνάω εύκολα γενέθλια.

εκτος αν ειναι του Lupin

2 Likes

:joy: :joy: :joy:

(ε ντάξει, ας μπει ο λουπιν να μας πει να μάθω)

3 Σεπτεμβρίου, μαζί με το ΠΑΣΟΚ :wink:

Αλλά ευχαριστώ όπως και να έχει, καλό είναι πάντα να σου εύχονται να ζήσεις πολύ και όχι λίγο :smiley:

Αύριο αλάνια, τί ώρα είναι καλό να είμαστε εκεί?
Είναι αυστηρό το 1,5ωρο?

2 Likes

double post, κάνω ένα reminder μην τυχόν μπερδέψει κανείς ώρα και μέρος

Υπενθυμίζω, θα έχω @ChrisP και @apostolisza8 στο αμάξι (θα σας pm-άρω μετά για τα διαδικαστικά), Παγκράτι ξεκινάμε, πιτ-στοπ Αμπελόκηπους και φύγαμε Κηφισίας μετά σερί για Eurhoops Dome, μια θέση κενή υπάρχει ακόμα αν βολεύει κανέναν και ψάχνει μεταφορικό!

Τα λέμε εκεί μόρτες

sam-dekker-basketball

(υγ. θα έφερνα, αλλά το ψυκτικό μου τελείωσε χτες + δεν βρίσκω την τρομπίτσα μου… αν έχει κανείς κάτι εκ των 2 πάντως, αν δεν του κάνει κόπο ας τα κρατάει, just in case δηλαδή -αν και θα μου κάνει εντύπωση αν δεν έχουν εκεί, αλλά anyway…)

1 Like

10-15 λεπτά πριν, είναι ΟΚ (εξαρτάται και από πού έρχεται ο καθένας, κίνηση κ.λπ.). Έχει καφετεριούλα απ’ έξω από τα γήπεδα και μπορείς να αράξεις.

Αρκετά.

Ρώτησα χθες σε ποιο γήπεδο μας έχουν βάλει, αλλά δεν τα είχαν μοιράσει ακόμα. Anyway, εγώ κατά 99% δεν θα αργήσω, επομένως, θα κάνω τα κουμάντα και θεωρώ ότι θα καταλάβω ποιοι είστε… Τα λέμε εκεί!

1 Like

αναμενω highlight reel.

Αν δεν έχει κλείσει βάζω υποψηφιότητα!

1 Like

Σε μαζευω εγω εσενα :smiley:

1 Like

Συγχαρητήρια στον @The_Black_League για την πρωτοβουλία και μπράβο σε όλους παιδιά, παίξαμε πολύ ωραία, προσωπικά το ευχαριστήθηκα πολύ και χάρηκα που γνώρισα και κάποια από τα μέλη του φόρουμ και από κοντά

11 Likes

Νομίζω όλοι το ευχαριστηθήκαμε και παίξαμε πολύ καλά. Χάρηκα που γνώρισα νέα παιδιά από εδώ, χάρηκα που ξαναείδα γνωστές μου φορουμόφατσες.

Στα του παιχνιδιού, kudos σε όλους τους συμπαίχτες μου. Στον Outshined που απεδείχθη μέγας μπουκαδόρος αλλά τον έφαγε η ανελέητη και σκληρή άμυνα των απέναντι, στον Αποστόλη που η τύχη του γύρισε την πλάτη, στον Ktn που σοφά ηρεμούσε το παιχνίδι και κυκλοφορούσε την μπάλα και φυσικά στον τιτάνα Παντελή που σαν άλλος Μπατίστ τα έβαζε με όλους και με όλα κάτω από την ρακέτα. Στο τέλος μίλησε η εμπειρία των αντιπάλων και βγήκε λίγη κούραση (αν και γενικά πήγε γαμώ το ματσάκι, νομίζω πως το παλέψαμε υπερτίμια, ειδικά αν σκεφτούμε πως οι περισσότεροι είχαν καιρό να παίξουν).

Πάντα τέτοια, ρεβάνς όποτε και όπου θελέτε, count me in από τώρα.

11 Likes

Φωτογραφικό ρεπορτάζ δεν έχει;

Πρώτο σχόλιο: Red Is Not A Slow Colour (λυπάμαι Anneke) / #TeamRed

Δεύτερο σχόλιο: Ευτυχώς που το αποφασίσαμε για διπλό. Βγήκε σχετικά άνετα τελικά, και νομίζω το χαρήκαμε όλοι.

Τρίτο σχόλιο: Πολύ ανταγωνιστικές ομάδες. Στο τέλος, αντέχαμε εμείς περισσότερο από τους μαύρους, ήμασταν πιο εύστοχοι, είχαμε και τρεξίματα. Μοιραία, ήρθε η τιμωρία τους.

Τέταρτο σχόλιο: ΟΚ, δεν είπαμε και πολλά, σίγουρα υπήρχε μία Α αμηχανία και μία συγκράτηση εξ εμού του παντελώς αγνώστου, αλλά δεν θέλει και πολύ να κατανοήσει κανείς ότι όλα τα παιδιά είναι διαλεχτά. Χάρηκα πολύ, ρε φάτσες!

Πέμπτο σχόλιο: Εγώ είμαι μέσα για την επόμενη Κυριακή, αν δηλαδή επιθυμείτε ρεβάνς οι μαύροι και δεν φοβάστε το χαλαρό 2-0…

Έκτο σχόλιο: Αύριο “ψήνω” πολύ γραφικό “σεντόνι”, με τεχνική ανάλυση, λεπτομέρειες για τον αγώνα, αναφορά σε highlights και “τελειωμένους” παραλληλισμούς με θρυλικές μπασκετικές μορφές του παρελθόντος.

9 Likes

Απαξιώ να απαντήσω στις φθηνές προκλήσεις, η απάντηση θα δωθεί στο παρκέ. Απλά θα πω πως η προπόνηση τελείωσε.

ΥΓ. Φωτογραφικό υλικό δεν, ήμασταν λίγο ξεθεωμένοι στο τέλος που έσπασε ο πάγος και δεν το σκέφτηκε κανείς.

6 Likes