Μπασκετοφατσες του rocking

Ερχόμαστε.

Τα υπόλοιπα εκ του σύνεγγυς.

5 Likes

Έλιωσα στην προπόνηση το τριήμερο, σε άλλα αθλήματα βέβαια (ισορροπία σε ατάκτως ερριμμένες πέτρες λιμενοβραχίονα με στόχο την προσέγγιση καλού σημείου για spinning/LRF) οπότε αναμένεται να κλάψουνε μανούλες.

4 Likes

Μήπως σιγά-σιγά να μετρηθούμε, να οριστικοποιήσουμε το πότε (και την ώρα) και να κλείσουμε;

Εγώ είμαι μέσα είτε για Σάββατο (18/6), είτε για Κυριακή (19/6), με προτίμηση στην Κυριακή.

Επίσης, το 17:30 με βόλεψε καλά, αλλά και για το 19:00 είμαι ΟΚ (για την Κυριακή λέω, καθώς το Σάββατο οι ώρες είναι ένα μισάωρο αργότερα).

Επόμενος…

1 Like

και εγώ μέσα, both days

Κυριακή σίγουρα, τα Σάββατα γενικά πάντα υπάρχει ένα ενδεχόμενο να λείπω και συνήθως το ξέρω αρκετά αργά μέσα στην εβδομάδα.

Προτείνεται Κυριακή, 19/6, στις 17:30. tBL = OK.

Δώστε και οι υπόλοιποι ΟΚ/άκυρο (ή εναλλακτική ώρα), για να δούμε αν κλείνουμε ολόκληρο ή μισό. Εννοείται ότι όποιος δεν αναφέρεται παρακάτω κι ενδιαφέρεται το λέει κι έρχεται.

@Lupin
@ChrisP
@RiderToUtopia
@apostolisza8
@martian
@Outshined
@dude
@Ktn
@pantelis79 (νομίζω πως έχεις πει ότι θα λείπεις, αλλά λέω μήπως άλλαξε κάτι)
@St_Anger

5 Likes

Μέσα και επισήμως.

2 Likes

Θα παιξεις με σμοκιν?

2 Likes

Μέσα κι εγώ!

1 Like

Από εμένα άκυρο, εφημερεύει η σύζυγος και είμαι πάλι με 2 παιδιά μπειμπισίτινγκ… καλά δεν χάνετε και τίποτα, τις μπάλες θα μάζευα και θα έφερνα πετσέτες και νερά :roll_eyes: (μέχρι να ξεκινήσω τις προπονήσεις και ξυπνήσει ο παλιός τριποντάκιας μέσα μου!!! )

Α… καλό ε; :nerd_face:

1 Like

Όποτε θέλετε μέσα, προφανώς.

1 Like

Αρκετά δύσκολη αυτή η βδομάδα, θα δηλώσω προς Πέμπτη-Παρασκευή.
Αν έρθω, προτιμώ Κυριακή.

1 Like

Ευτυχως, δεν εχει αλλαξει κατι :grinning:

Το βλέπω το 3on3 να έρχεται, άντε βαριά 4on4.

Αν θέλει κάποιος να “μπουμπουνίσει” την Κυριακή, 19/6, 17:30, ειδάλλως το κλείνω κι εγώ.

Να ρωτήσω κανα φίλο μήπως ψήνεται;

Έρχομαι από μικροτραυματισμό και είμαι λίγο στο όριο, οπότε

1 Like

Απ οτι δειχνει ειμαστε 6 σιγουροι, 2 με ερωτηματικο.

Ισως μπορουμε να εχουμε καποιον standby μηπως τελικα ειμαστε 7.

Εντωμεταξυ εχω υπεροπλο να κατεβασω αν χρειαστει καποια στιγμη και μπορει. Δεν θελω να σας τρομοκρατησω, αλλα ο αδερφος μου ειναι 8-10 ποντους ψηλοτερος απο εμενα, δυο χρονια νεοτερος, θηριο 110 κιλα και ενεργος μπασκετικα (επαιζε μικρος και εδω και καμια δεκαετια παιζει ανελλιπως σε ερασιτεχνικα πρωταθληματα τυπου μπασκετακι, ζαχαρογιαννης κτλ)

2 Likes

Επομένως ας περιμένουμε τέλος της βδομάδας να δούμε αν μπορούν οι συμφορουμίτες και έπειτα ρωτάμε τριγύρω δικούς μας.

2 Likes

Εσύ θα τον μαρκάρεις, οπότε fine by me :blush:

Btw εχω κοσμο standby αν χρειαστεί

2 Likes

Εγώ παίζω και το επαναληπτικό 3on3, χωρίς κανένα θέμα (αν δεν έρθουν άλλοι).

Πάμε όπως λέει ο @martian. Κλείνουμε και βλέπουμε πώς είμαστε Παρασκευή/Σάββατο και πράττουμε αναλόγως.

@RiderToUtopia: Πας καλά, ρε;!; :upside_down_face:

3 Likes